1

Tema: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Manau kad gerai išreikšti savo nuomone bet ne visada ir ne visur ;] jau buvau patyrusi ta jausma kai pasakiau vietoj to kad galejau patyleti ;]

2

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Tai cia tiek merginas tiek vaikinus tas liecia big_smile

3

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Na vyrai iprate kad moterys tyli, nes neturi nuomones smile bet durnam vyrui ir neirodysi, kad gali tureti nuomone, tad geriau patyleti big_smile

4

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Paksht, nes su bulve malonu bendrauti?

Kaip ir Aivaras sakė - tai taikoma abiem lytims. Jeigu šausi kokį netaktišką žingsnį - tu per stora, tu per kvailas, tai tikrai, kad geriau tokiais atvejais patylėti.

Bet bendraujame su žmogum tam, kad būtų su kuo pasikalbėti, padiskutuoti. O kas per diskusija, kai žmogus neturi nuomonės...

5

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

bet kai zmogus turi atsakymus i visus klausimu, nors neturi apie tai jokio supratimo, arba is esmes reiskia priesinga nuomone, kad pasigincyti, tai irgi tikrai nieko gero.

6

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Neveltui jau seniai seniai vienas istimintigas zmogus yra pasakes, kad " Tylejimas yra auksas ir jei jau prabilai, tai tavo kalbejimas turi buti geresnis uz tavo tylejima". Formuluote gal ne visai tiksli, bet mintis buvo tokia.

Pritariu Paksht-manau, kad patyleti ar apsimesti, kad neturi nuomones yra net labai neblogai kartais tongue

7

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Na čia irgi priklauso nuo žmogaus.

Tarkim aš labai mėgstu pasiginčyti. Ir džiaugiuosi, kai surandu priešininką. Taip, kartais apie tam tikrus dalykus nenutuokiu, bet tai nereiškia, kad reikia tylėti ir linkčioti galva.

Jūsų manymu gal tai ir netinkama, bet aš tokios partnerės tikrai neatsisakyčiau.

8

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Lina parašė:

Neveltui jau seniai seniai vienas istimintigas zmogus yra pasakes, kad " Tylejimas yra auksas ir jei jau prabilai, tai tavo kalbejimas turi buti geresnis uz tavo tylejima". Formuluote gal ne visai tiksli, bet mintis buvo tokia.

Pritariu Paksht-manau, kad patyleti ar apsimesti, kad neturi nuomones yra net labai neblogai kartais tongue

Kartais gal, svarbu kad tai netaptu iprociu....  smile

9

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Kartais  ir  protingas  žmogus  besiginčydamas  prikalba  nesamonių ,vien  iš  noro  pasiginčyti:::047

10

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Daryti klaidas,  tai vadinama gyventi ir tobuleti... Todel, Dievas mums ir dave visas galimybes: mastyti,kalbeti ir kurti smile Man patinka kada zmones pasako sugudraudami, laiku ir vietoje savo nuomone... Ji begalo svarbi abiems... ir tai neturi skriausti vienas kito... Jeigu zmones vienas kitam yra svarbus, butina dalintis wink

11

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Taip  jei  žmogus  neturi  nuomonės  nepagudrauja  tai  jis  ir  neįdomus ,tik  išreiškiant  nuomonę  nereikia  žeminti  turinčio  kitą  nuomonę  ir  pykti ,kad  jo  požiūris  kitoks.Kas  vienam  priimtina  ir  įdomu ,kitam  gali  būti  atgrasu.Tai  aiškiai  ir  matosi  ir  forumo  diskusijose.Bet  tai  nereiškia ,kad  vieni  teisūs,o  kiti  ne.:::418

12

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Be abejonės už. Tik, aišku, reikia mokėti išklausyti ir kito nuomonę.

13

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Lyčių lygybė.

14

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Viena parašė:

bet kai zmogus turi atsakymus i visus klausimu, nors neturi apie tai jokio supratimo, arba is esmes reiskia priesinga nuomone, kad pasigincyti, tai irgi tikrai nieko gero.

Labai taikliai. Nuomonę galima reikšti laisvai ten, kur tam yra skirta vieta, t.y. kad ir forumuose, tačiau nuomonės išsakymas su bandymu įrodyti savo vienintelį ir neginčijamą teisingumą nieko bendro neturi.

15

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Būtinai merginos turi turėti ir reikšti savo nuomonę, man juokinga, kai paklausi draugės, ką ji veiks su vaikinu, ji atsako nežinanti nieko, nes visada jis tik sprendžia ir jau jei pasakė, kad eis į vieną vietą, o ne į kitą, tai jau ir eina, nesvarbu apie ką svajoja ji pati, juokinga.... smile

16

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Sutinku su Linos pacituota mintim smile jeigu jau reiškies, tai įsitikink, kad tavo nuomonės išsakymas tikrai būtų protingesnis už patylėjimą. smile

17

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Visomis galūnėmis už. Mergina NĖRA bioaksesuaras (priešingai negu mano daugelis vaikinų).

18

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Man tai labai keista, kad dar kyla toks klausimas dėl merginų nuomonės išsakymo. Kažkoks absurdas, net keista, kad suaugusiam žmogui kyla toks klausimas. Reikėtų jau atsikratyti  patriarchalinio mąstymo, kad tik vyrai gali atvirai reikšti nuomonę.

19

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Greta parašė:

Man tai labai keista, kad dar kyla toks klausimas dėl merginų nuomonės išsakymo. Kažkoks absurdas, net keista, kad suaugusiam žmogui kyla toks klausimas. Reikėtų jau atsikratyti  patriarchalinio mąstymo, kad tik vyrai gali atvirai reikšti nuomonę.



tikrai is kur tokie klausimai kylantys vyrams, ziauru...

20

Re: Merginos reiškiančios savo nuomone.Už ar prieš?

Erikutea parašė:
Greta parašė:

Man tai labai keista, kad dar kyla toks klausimas dėl merginų nuomonės išsakymo. Kažkoks absurdas, net keista, kad suaugusiam žmogui kyla toks klausimas. Reikėtų jau atsikratyti  patriarchalinio mąstymo, kad tik vyrai gali atvirai reikšti nuomonę.



tikrai is kur tokie klausimai kylantys vyrams, ziauru...

ko jus kaip aveles kokios, niekas jusu nediskriminuoja, maziau sapnuokit.