1

Tema: Rusiška muzika

Ką apie ją manote??

2

Re: Rusiška muzika

KASTA, Smoky Mo, Krec..
Dar patinka Vitas, Gliukoza ir Mumij Trol..
O tu visu tikru rusisko pop atlikeju tai beabejo nelabai mextu..:)

3

Re: Rusiška muzika

Gliukoza tai ne tikras rusiskas popsas:?:V

4

Re: Rusiška muzika

na visai nieko rusiska muzika dazniau pasiklausau jos negu lietuviskos rusiskos muzikos tikrai geros buna.

5

Re: Rusiška muzika

Algirdas, 24 parašė:

Gliukoza tai ne tikras rusiskas popsas:?:V

Ne Gliukoza turi savo savita stiliu..Aisku tai popsas bet netas kuri turejau omeni..kaip Ruky v Vierch ir panasiai..

6

Re: Rusiška muzika

aisku tadum:) tamsus man miskas ta rusiska muzika

7

Re: Rusiška muzika

O as nekenciu rusiskos muzikos. Isimtis tik sektor gaza smile

8

Re: Rusiška muzika

negaliu pakest iskyrus kasta o wisa kita yra grynas slamstas ypatingai otjebi menia wezde 18 mne uze big_smile

9

Re: Rusiška muzika

nepatinka man rusiska muzika.... nors uzmuskit

10

Re: Rusiška muzika

eee taigi slepkites su tokiom temom!! isvis uz tokius dalykus ant lauzo!! nesuprantu kaip siuolaikinis jaunimas toleruoja rusiska muzika? aisku apie fyfas ir marozus nesneku.. ir taip jau nuskriausti zmones.. uzuojauta..

11

Re: Rusiška muzika

Giedrius, 22 parašė:

eee taigi slepkites su tokiom temom!! isvis uz tokius dalykus ant lauzo!! nesuprantu kaip siuolaikinis jaunimas toleruoja rusiska muzika? aisku apie fyfas ir marozus nesneku.. ir taip jau nuskriausti zmones.. uzuojauta..


Nors ir pritariu, bet taip kategoriskai gal nereiktu sakyti smile

12

Re: Rusiška muzika

nebent repas rusiskas...

13

Re: Rusiška muzika

niu kad  man tai nepatinka  si muzika...

14

Re: Rusiška muzika

man tai rusiška muzika irgi nepatinka. turbūt dėl trijų priežasčių:
1. patriotinė priežastis. gal esu labai piktas žmogus, o gal trumparegiškas, bet rusai buvomus prievarta pajungę, todėl nemėgstu ir rusų (su retom išimtim), ir visois jų kultūros, įskaitant muziką.
2. automobilinė priežastis. labai neigiamas emocijas kelia golfuks su rusišku "bum bum nas nedagoniat" iš vidaus sklindančiu. nes buvau porą kartų prievartiniu būdu sodinama į tokį golfuką. man pasisekė, nes jiems nepavyko.
3. kalbos priežastis. matyt, dėl pirmų dviejų priežasčių visaip vengiau rusakalbių ir neišmokau tos kalbos. o man nemalonu klausytis muzikos, kurios žodžių nesuprantu.

žinau, kad yra gero rusiško roko. gal net labai gero. bet vat kažkaip vengiu ir tiek.

15

Re: Rusiška muzika

rusiska muzika yra gerai o ypac rokas

16

Re: Rusiška muzika

o geras ir tokia "muzika" dar buna...

17

Re: Rusiška muzika

Jo jaunimas nifiga nesupranta rusu kalbos tai nesupranta ir muzikos..:D
O ten giedrius22 tai susvaigai beleka..
O siaip LT muzikos lygis gerokai zemesnis uz rusiska..:D

18

Re: Rusiška muzika

labai patinka V.Vysockis..... "DDT"... "Kino"....manau kad apie lietuviska muzika negalima spresti pagal "Yva", tai gal  ir is keliu dainu nereiketu spresti apie rusiska muzika....

19

Re: Rusiška muzika

Sonata, 32 parašė:

labai patinka V.Vysockis..... "DDT"... "Kino"....manau kad apie lietuviska muzika negalima spresti pagal "Yva", tai gal  ir is keliu dainu nereiketu spresti apie rusiska muzika....


visiskai sutinku su sito zmogaus nuomone
ji tik uzmirso pamineti viena grupe chiz&co

20

Re: Rusiška muzika

na manau kad ne viena pamirsau pamineti smile pvz "Liube" smile