21

Re: Rusiška muzika

na taip ir dar "splin" siaip nebloga grupe ir "smyslovye galiucynaciji" vienu zodziu visu neisvardinsi ko nepasakyciau apie lietuviskos muzikos "grupes":)

22

Re: Rusiška muzika

as esu rusakalbis tai man daug dainu patinka , bet megstu klausytis lietuviskos ir uzsienietiskos muzikos

23

Re: Rusiška muzika

Eglė, 20 parašė:

man tai rusiška muzika irgi nepatinka. turbūt dėl trijų priežasčių:
1. patriotinė priežastis. gal esu labai piktas žmogus, o gal trumparegiškas, bet rusai buvomus prievarta pajungę, todėl nemėgstu ir rusų (su retom išimtim), ir visois jų kultūros, įskaitant muziką.
2. automobilinė priežastis. labai neigiamas emocijas kelia golfuks su rusišku "bum bum nas nedagoniat" iš vidaus sklindančiu. nes buvau porą kartų prievartiniu būdu sodinama į tokį golfuką. man pasisekė, nes jiems nepavyko.
3. kalbos priežastis. matyt, dėl pirmų dviejų priežasčių visaip vengiau rusakalbių ir neišmokau tos kalbos. o man nemalonu klausytis muzikos, kurios žodžių nesuprantu.

žinau, kad yra gero rusiško roko. gal net labai gero. bet vat kažkaip vengiu ir tiek.

tikiuosi nesedi ranku sudejusi nieko patriotisko, nepadarydama Lietuvai! big_smile

24

Re: Rusiška muzika

o, tu tikėkis, tikėkis....

25

Re: Rusiška muzika

rusiskas popsas = lietuviskas popsas = sh...
p.s. cia mano asmenine nuomone wink

26

Re: Rusiška muzika

Artūras, 19 parašė:

rusiskas popsas = lietuviskas popsas = sh...
p.s. cia mano asmenine nuomone wink


manyciai kad nera skirtumo kokia kalba yra dainuojamas popsas tai vistiek yra sh....:)

27

Re: Rusiška muzika

Tai kam jis reikalingas? Tam kad klausytume tongue

28

Re: Rusiška muzika

rusiskas popsas yra tikrai niekam tikes,nes daromas pagal tam tikrus sablonus ir standartus...na lietuvoj lygiai tas pats seip.. smile nesu pries popsa nusiteikus,bet man jis ne prie sirdies apskritai kaip muzikos stilius...

29

Re: Rusiška muzika

rusiskas popsas, lietuviskas popsas, vokiskas, anglishkas ir t.t. popsas yra popsas. negyva kompiuterine muzika. shikau ir spjaudziau ant tokios muzikos. tikra muzika yra gyvas garsas, t.y. bosas, musamieji, elektricha ir t.t.

30

Re: Rusiška muzika

o man visai patinka smile bet tikrai ne visos...

31

Re: Rusiška muzika

MAn tai Splin wisai nieko...Nautilius.. smile Stimul uj..

32

Re: Rusiška muzika

nemegstu neklausau nepatinka kodel tiesiog kai isgisti sleikstulys apima beja mokslininkai nustate kad ruriska muzika sukelia agresija ir beja dazniausiai ru muzika klauso lol forsai (tikrai nieko nenorejau izeisti sori jai taip yvyko cia asmenine mano nuomone)

33

Re: Rusiška muzika

Puikiai cia parasei big_smile

34

Re: Rusiška muzika

Tautvydas, 19 parašė:

Puikiai cia parasei big_smile


aciuuuuu

35

Re: Rusiška muzika

Nepatinka man nei rusų muzika, nei rusų kalba. Negraži ausiai kalba, todėl muzika taip pat negraži. Va, lietuvių kalba yra tokia daininga, graži, nepaprasta, miela ausiai... wink

36

Re: Rusiška muzika

Aiste, 17 parašė:

nemegstu neklausau nepatinka kodel tiesiog kai isgisti sleikstulys apima beja mokslininkai nustate kad ruriska muzika sukelia agresija ir beja dazniausiai ru muzika klauso lol forsai (tikrai nieko nenorejau izeisti sori jai taip yvyko cia asmenine mano nuomone)


įdomu, kokie mokslininkai. gal galėtum plačiau papasakoti apie tyrimą? pvz, kokia buvo tiriamoji aibė, kiek laiko truko bandymai, kokio pobūdžio klausimynai buvo naudojami, ar jie buvo standartizuoti, etc?
labai paprasta sakyti "mokslininkai nustatė". nori, aš tau nustatysiu bet ką?
netikiu, kad rusiška arba apskritai bet kokia muzika gali kelti agresiją.
tad gal nereiktų asmeninės nuomonės priskirti moksliniams tyrimams?

37

Re: Rusiška muzika

Eglė, 20 parašė:
Aiste, 17 parašė:

nemegstu neklausau nepatinka kodel tiesiog kai isgisti sleikstulys apima beja mokslininkai nustate kad ruriska muzika sukelia agresija ir beja dazniausiai ru muzika klauso lol forsai (tikrai nieko nenorejau izeisti sori jai taip yvyko cia asmenine mano nuomone)


įdomu, kokie mokslininkai. gal galėtum plačiau papasakoti apie tyrimą? pvz, kokia buvo tiriamoji aibė, kiek laiko truko bandymai, kokio pobūdžio klausimynai buvo naudojami, ar jie buvo standartizuoti, etc?
labai paprasta sakyti "mokslininkai nustatė". nori, aš tau nustatysiu bet ką?
netikiu, kad rusiška arba apskritai bet kokia muzika gali kelti agresiją.
jai tu kvaila tai nieks tau to neirodys

tad gal nereiktų asmeninės nuomonės priskirti moksliniams tyrimams?

38

Re: Rusiška muzika

na, tai ką?

39

Re: Rusiška muzika

siaip man patinka, rusiska muzika faina labai big_smile

40

Re: Rusiška muzika

RUSISHKSA popsa pilnas ****!!!!!!!!!!!!!!!
nesuprantu kaip zmones sugeba jo klausyt!!!!