41

Re: Rusiška muzika

rusiska muzika tokia pati kaip lietuviska lietuviams ,o rusiska rusams ir dar kitiem

42

Re: Rusiška muzika

rusiska muzika tikrai ****!!na,bet paklausau vienos grupeles-Aschen light..

43

Re: Rusiška muzika

Shiuds Vienu zodziu... No more ....

44

Re: Rusiška muzika

Man labai patinka rusiska grupe Faktor-2

45

Re: Rusiška muzika

rusiska muzika slamstas!fhe bet jei kam patinka tegul patinka........

46

Re: Rusiška muzika

labai keistos nuomonės:V esu tikras, kad daugelis nėra klausę kokybiškos rusiškos muzikos, o šlamšto yra visur, ir lt, ir en, ir ru. iš rusų man labiausiai tinka mumii troll (turiu pilną jų cd kolekciją su singlais, esu netgi koncertuose buvęs:)), ddt, zemfira, vitas, yra ir daugiau atsikrų neblogų dainikų, pvz smislavye galiucinacii, liube ir kt.

47

Re: Rusiška muzika

Su... ir taskas.

48

Re: Rusiška muzika

Priklauso nuo to ka jus klausot is tos rusiskos muzikos tongue tikras atmospheric dnb megejas, man pritars kad Vortex Involute - jega. tikras house muzikos megejas, girdejas DJ Jim, pritars mano nuomonei,kad rusai sugeba ir house muzika sugrot, ir beja, labai puikiai. smile kai kuriems galbut rusiska POP muzika "sh.. ir t.t.", man taip buvo anksciau, bet keiciasi laikai keiciasi ir zmones. beja, jei kas susidomejot del tokios muzikos, kuria as klausau, PM, ir patys galesit ivertinti. smile

49

Re: Rusiška muzika

  rusiskas pop vienintelis popas kuri galima klausyt   visi kiti   sh   ir ta pati lt  muzika  sh     dar visokie   r&b is vakaru meslo gabalas   big_smile  muzika  yra visas electro zanras   ir rusiskas pop va tep va big_smile  http://forumas.ieskok.lt/imgload/673

50

Re: Rusiška muzika

Sekmes klausant smile

51

Re: Rusiška muzika

Mindaugas, 17 parašė:

Priklauso nuo to ka jus klausot is tos rusiskos muzikos tongue tikras atmospheric dnb megejas, man pritars kad Vortex Involute - jega. tikras house muzikos megejas, girdejas DJ Jim, pritars mano nuomonei,kad rusai sugeba ir house muzika sugrot, ir beja, labai puikiai. smile kai kuriems galbut rusiska POP muzika "sh.. ir t.t.", man taip buvo anksciau, bet keiciasi laikai keiciasi ir zmones. beja, jei kas susidomejot del tokios muzikos, kuria as klausau, PM, ir patys galesit ivertinti. smile

he he kas del d&b tai  pendulum , technical itch man kazkaip geriausi big_smile  na aisq cia ne  atmospherikas smile ypac geras yra pendulum voyager  smile ir beje jei kalbant apie  rusus   tai  ju d&b tasko    geriau nei daugelis   uzsienio  atlikeju smile

52

Re: Rusiška muzika

pendulum ir tech itch :-D

53

Re: Rusiška muzika

ko jau ko , bet, rus muzikos, tai negaliu pakest,,,

54

Re: Rusiška muzika

Neklausau - negražu ;}

55

Re: Rusiška muzika

geros grupes rusishkos taj tik dwi! big_smile zveri ir bratja grym! che wistiek rock ka norit ta sakykit :DD

56

Re: Rusiška muzika

Gabrielė, 12 parašė:

geros grupes rusishkos taj tik dwi! big_smile zveri ir bratja grym! che wistiek rock ka norit ta sakykit :DD

Ooo, va sitos grupes ir man ziauriai patinka:D)

57

Re: Rusiška muzika

taj shaunuole ir esi julija :DDD

58

Re: Rusiška muzika

Na rusiska muzika tai tikras nuodas... kol ji nekis, tol bus nuodijama zmoniu samone ir zalojamas muzikos grozio supratimas, o kadangi Rusija, manau, yra konservatyvi valstybe, ai tu pokyciu manau sulauksime tikrai negreit.
P.S. Siuo metu atsiranda rusakalbiu HH atlikeju, kurie vercia pasidziaugti, kad gal kada nors sulauksime gero rusisko produkto netik is sio stiliaus atstovu.

59

Re: Rusiška muzika

o man tai rusiska muzika nepatinka

60

Re: Rusiška muzika

o kasip del roko rusisko?baikit juokus, taigi yra geru grupiu!!!