81

Re: Rusiška muzika

Arūnas, 30 parašė:

Tikrai pritariu - rusiska muzika ir filmai zymiai geresni nei amerikieciu :::607

as ir pritariu

82

Re: Rusiška muzika

rusiska muzika jega :::140

83

Re: Rusiška muzika

Mėgstu rusišką muziką ir mielai klausaus:)

84

Re: Rusiška muzika

Megstu rusiska muzika smile

85

Re: Rusiška muzika

labai patinka, yra tikrai nemazai geru dainu

86

Re: Rusiška muzika

Patinka tiek muzika tiek filmai rusiski .Kadangi su kalba neturiu problemu tai klausaus ir ziuriu su malonumu . :::817

87

Re: Rusiška muzika

Pritariu daugumai, rusų muzika tikrai nebloga, yra ir gerų dainų ir nelabai smile aš dažnai paklausau smile

88

Re: Rusiška muzika

nemegstu jos

89

Re: Rusiška muzika

Rusu kalba unikali turtinga,jei geras filmas stengiosi surast rusu vertimu,ta pati filma paziuriuriejau lietuviu kalba ir paskui rusu kalba ir daug idomiau ziuriet.Moku rusu kalba kaip lietuviu,sako kalba ismoksti tada kai pradedi mastyti ir net sapnuoti ta kalba.D:

90

Re: Rusiška muzika

Po lietuviskos muzikos, rusiska - yra baisiausias dalykas manajam muzikos supratime.

91

Re: Rusiška muzika

accept nekazka rusiska muzika.

92

Re: Rusiška muzika

Man pvz  Rusu Repas patinka kuri Megstu tongue  smile

93

Re: Rusiška muzika

Pati geriausia muzika!

94

Re: Rusiška muzika

Nuostabi! DDT, Splin, Kino, Bi2, Leningrad yra mėgstamiausios  mano grupės. Tik labai rusiškos pop muzikos nemėgstu.

95

Re: Rusiška muzika

Tomas, 26 parašė:

Jo jaunimas nifiga nesupranta rusu kalbos tai nesupranta ir muzikos..:D
O ten giedrius22 tai susvaigai beleka..
O siaip LT muzikos lygis gerokai zemesnis uz rusiska..:D

va del lygio cia tai pritariu, lietuvisko muzono lygys yra labai zemas, vienetai grupiu klurios gali pasigirti turincios tikrai patrauklu stiliu o siaip lietuviai plagiatai daugumoje ypac popsas del kitu stiliu negarantuoju nes lt retai klausau big_smile o kas liecia rusiska tai sakyciau yra tikrai geru kuriniu nemazai, tik va dabartinis jaunimelis ne bum bum apie ka ten traukia uztai ir nesiklauso big_smile

96

Re: Rusiška muzika

Toks vaizdas kad labai gerai angliskai supranta ka ten dainuoja smile Gejiskais balsais ir beveik viskas apie meile.... big_smile

97

Re: Rusiška muzika

Edgaras, 24 parašė:

Po lietuviskos muzikos, rusiska - yra baisiausias dalykas manajam muzikos supratime.

tada tavo supratimas nelabai didelis

98

Re: Rusiška muzika

Edgaras, 24 parašė:

Po lietuviskos muzikos, rusiska - yra baisiausias dalykas manajam muzikos supratime.

Na o manajam tai rusiska netgi blogiau uz lietuviska smile

99

Re: Rusiška muzika

o man labai patinka,ypač,jei žodžiai yra dainoje prasmingi...

100

Re: Rusiška muzika

Inga parašė:

o man labai patinka,ypač,jei žodžiai yra dainoje prasmingi...

Tikrai taip smile