1

Tema: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

daugelis sakys geriau wienam nei su bet kuo bet kaskaip abejot pradedu tuo nes taip bunant wienam turbut ir liksi wienas big_smile

2

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

paskaitytk delfi ten apie viska raso big_smile tai ziuri kaip geriau jautiesi ar vienas, ar su antra puse, betkas juk netinka.

3

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Vienam. Sakau iš patirties, nes per tiek metų tik vieni santykiai buvo rimtesni (truko gal 3 mėnesius) ir nors buvo progų, bet jų atsisakiau. Nes kai žmogus netraukia tai tikrai nebus geresnė situacija

4

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Aisku,kad geriau vienai nei su bet kuo:::410
Kai zinai ko nori,tai bet kas tikrai netenkina.

5

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

abejoju ar vienam geriau kas is tos vienjatves kol turejau mergina buvau visiskas optimistas o dabar netekes nmerginos tapau apgailetinu pesimistu

6

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Na nežinau, kaip tau, bet reikia susiimti, žmogau.

Tarkim aš tapau nepalyginamai linksmesnis, nors nemeluosiu - kartais tikrai pasijaučiu beviltiškai.

Bet koks gyvenimas taps jei susidėsi su bet kuo?

Susidėsi tik dėl kūniškų malonumų, o jokio emocinio ir psichologinio ryšio.

7

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

žiūrint kaip tu jautiesi vienas, ar vienišas.

kiekvienas iš mūsų skirtingai pakelia vienatvę. Vieni yra pripratę visada turėti kažką šalia, o kiti puikiai tvarkosi savo gyvenimą ir būdami vieniši ir būdami su antrąja puse.

o mano pačios nuomonė šiuo klausimu, geriau jau būti vienai, nei su bet kuo.

Reikia elgtis kito žmogaus atžvilgiu sažiningai.

8

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Pilnai pritariu Eglei.

9

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

kaip sakoma vienatve tai ziurint kaip buna kad gyveni dviese o istikruju vienas, o i tai apie ka kalbama tai geriau vienas o ne su kuom bet kuo

10

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Turejau meiluze ir uztenka big_smile  Taip daba jau 2m vienas bet su augintiniu Siamo katinuis tos pacios meiluzes pavogiau pasiemiau big_smile big_smile  Taip kad ne vienas skaitaus manyciau tongue tongue

11

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

abejoju ar nors vienas rinksis bet ka smile betko pasirinkt neimanoma turi vistiek kazkiek patikt ir panasiai

12

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

jei nori ramaus gyvenimo tuomet geriau buti vienam,aisku ne visa gyvenima,bet kol dar jaunas tai norisi ramiai gyvent big_smile

13

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

tikrai geriau vienam nei su bet kuo-bet ką bet kada ir rast gali, o kol būsi su bet kuo gal prarasi savo šansą tą tikrą puselę surast.Vienatvė dviese baisesnė nei būt vienam, žmonės susitinka kad būt kartu o ne dviese

14

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Visi vieniši žmonės taip guodžiasi.

15

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Taip guodžiasi ir ieško ne bet ko smile kol suras. O tada guosis, kad turiu ko laukiau visą gyvenima. O vėliau galvos, kad ir šitos rožės spygliai skaudžiai duria. O tada vėl ieškos ne bet ko...................;)

16

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

tikrai geriau vienam! esu viena ir esu laimingesne nei su savo buvusiuoju! valio! puiku! kai rasiu zmogu su kuriu esu laimingesne nei viena irgi bus puiku!

17 (redagavo Jurate 2012-09-26 08:59)

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

ka bet koks, geriau joks:::734 , tai sakiau ir sakysiu

18

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Jurate parašė:

ka bet koks, geriau joks:::734 , tai sakiau ir sakysiu

Kartais butent tas bet koks ir yra tai ko reikia ...

19

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

vienam

20 (redagavo Povilas 2012-09-27 19:41)

Re: kaip geriau vienam(i) ar su bet kuo ?

Kaip ir kazkas minejo. Su bet kuo juk nebendrausi. Bus slykstu ir nemalonu. O jeigu zmogus traukia, ir abiems reikia to pacio, tai tikrai manau geriau leisti laika, but su kazkuo negu vienam kampe. Tiesiog apsibrezt ribas reikia, ko tu nori is kito zmogaus ir ko jis is taves. O gal uztenka ramybes?