1

Tema: vedusi taciau nelaiminga

laba,ar imanoma moteriai,kuri istekejusi,(taciau nori skirtis)ir augina vaika ,rasti sielos ir sirdies drauga?
esu nelaiminga,nemylima.
noriu skirtis,taciau pirma noriu rasti ta vieninteli kuris pamiltu mane,paremtu mane.Dviese butu drasiau.Jausciausi saugesne
Bet kiek pastebejau vaikinai prisibijo vedusiu ir su vaikais.na jei ne tiesa sakau, vaikinai,parasykit
Butu saunu toki rasti,gal yra cia ir vedusiu taciau nelaimingu,be meiles

2

Re: vedusi taciau nelaiminga

"prisibijo vedusių"

Čia kaip tik gerai. O gal tu pasisakai už neištikimybę?

3

Re: vedusi taciau nelaiminga

Aš nemanau, kad gerai nuo vienų santykių šokti prie kitų. Jei tikrai nusprendei skirtis, tai  skirkis... Manau, kad skyrybos yra pakankamai sunkus išbandymas ir nereikėtų savo neigiamų emocijų užkrauti kitam žmogui. Kai jau būsi atsigavusi, tada galėsi pradėti ieškoti antrosios pusės.
O dėl vaiko... yra nemažai pavyzdžių, kai išsiskyrusios moterys randa antrą vyrą ir gerą savo vaikų tėvą...
Šiaip ar taip ieškodama vyro nepamiršk, kad dabar jo ieškaisi ne tik sau, bet ir patėvio savo vaikui... Kažin, ar jaustųsi labai gerai, jei "tėvelis" labai greitai pasikeistų...

4

Re: vedusi taciau nelaiminga

na jei santuokoje esi nelaiminga ar nelaimingas tai neistikimybe neisvengiama.taciau zinoma reikia zmogu rast tinkama,kad butu jausmai abipusi

5

Re: vedusi taciau nelaiminga

Svajone parašė:

na jei santuokoje esi nelaiminga ar nelaimingas tai neistikimybe neisvengiama.taciau zinoma reikia zmogu rast tinkama,kad butu jausmai abipusi

kaip suprast jaigu santuokoj nelaimynga tai neistikimybe neisvengiama kaskaip tai negrazu is kito puses va pirma issiskyrti reiktu ir isvis na apsizenijai na nesusiseke tas gyvenimas buna visko visko bus

6

Re: vedusi taciau nelaiminga

Elementariausia pagarba žmogui. Jeigu tu jam neištikima tai kaip atrodys kitam vyrui? Manai gerai? Manai jis tada tavim labai pasitikės?

Nes manau dauguma net nesusidėtų su žmogum, kuriuo negalima pasitikėti

7

Re: vedusi taciau nelaiminga

as tai nesuprantu tokio bobu elgesio ir pasakymo kad jei esi nelaiminga tai neistikimybe neisvengiama,tai skirkis ir duokis su kuo nori o ne buk apsizenijus ir su kitais dulkinkis. Vistos esat krc totalios ir ner cia ka sneket.

8

Re: vedusi taciau nelaiminga

Svajone ar nebus variantas toks pats, kaip su siuo zmogum ir veliau.. Panasu, kad esi mazai pradraugavusi su ivairiais vaikinais, kad zinotum koks vyras tau tiktu visam gyvenimui....
Dazniausiai seimos sukuriamos.. nedelto, kad parodyti.. kad va as esu istekejusi...
Vedybinis gyvenimas labai panasus i draugyste su zmogum (nesusituokusi gyvenima).. Tik stampai priduoda, tikejimo antspaudo, zmogui.... Laiko viska tvirsciau..
Viska galima surasti ir susikurti taip kaip paciam zmogui, atrodo turi buti teisinga ....
Kitu atveju tu issidavei. ." noriu skirtis: tik pirma noriu surasti ta vieninteli "
Koks zmogus gali griauti, vedybini dvieju zmoniu gyvenima(kai esi uzimta), Tai toks jis vertes ir yra..
Jeigu nori leisti zmogui priarteti prie saves.. turi buti laisva kaip plunksnele.. Tuomet visos kortos yra vienas kita pazinti... smile Antraip as nesuprantu, kam zmogui balkone stoveti smile
Vede zmones turi visas galimybes.. visus klausimus spresti kartu.. viska galima isspresti... nes jie tam pasirenge(pasirase)... Belieka dziaugtis, kad esate kartu ir stengtis pazinti vienas kita dar geriau, neprimete savo teisingo atsakymo smile

9

Re: vedusi taciau nelaiminga

Zmones, kurie nori skirtis-skiriasi, uzsigydo skyrybu zaizdas ( vieniem jos skaudesnes, kiti sugeba greiciau ir paprasciau ta padaryti ) kad butu laisvi naujam zmogui, naujiem santykiam, be senu santykiu "balasto"... Ir yra zmones, kurie visa gyvenima nori skirtis, bet taip ir neissiskiria...Susitikineja su meiluziais, meluoja sutuoktiniams, vaikams, bet nesiskiria. Kuriems tu save priskirtum?

10

Re: vedusi taciau nelaiminga

Koki jus greiti teisti
Tik isgirdo zodi neistikimybe ir davai purva pilat.ziauru
Man tai neistikimybe vien tik nuejimas i pasimatyma,flirtas.Net i galva neatejo gulti su kaskuo i lova.Meile prasideda nuo draugystes,tai vat toki drauga ir noriu rast,kuris neteistu o isklausytu(netaip kaip jus)
na bet yra kaip yra

11

Re: vedusi taciau nelaiminga

O tu pati pagalvok - kas norėtų prasidėti su užimtu žmogumi, kada tuo metu gali bendrauti su laisvu?

Su užimtu kyla daug problemų. Be to - iškart ne toks požiūris, kaip į laisvą. Sakyčiau pirma reikia susirasti kokį DRAUGĄ, o ne iškart potencialų vyrą, kuris palaikytų. Tada skirtis, o iš to draugo visada sulauksi palaikymo. Be to - draugės taip pat gali palaikyti.

Niekas nenori flirtuoti su žmogum, kada žino, kad jis susituokęs/ištekėjusi

12

Re: vedusi taciau nelaiminga

o as ieskau tokiu pat nelaimingu zmoniu,kurie gal vede,bet irgi nera laimingi santuokoje,kurie trokstu rasti ta tikraja meile,supratima ir pagarba.
Juk daug poru tuokiasi ir skiriasi,tai reiskia nelaimingu santuokoje yra.
Smagu toki zmogu sutikti,ir pabendrauti,issipasakoti.Kodel turime tyleti ir kenteti.Juk visada lengviau kai turi tokio pat likimo drauga,atrodo tarsi turi i ka atsiremti,atsiranda vilties spindulelis
Beprotiskai beprotisku situaciju gyvenime buna,todel as tikiu kad atsiras cia tokiu vyru kurie bus atviri.

13

Re: vedusi taciau nelaiminga

Svajone, as lygiai tokia kaip ir tu palikau ir išsiskyriau. Ka nori daryk rožiu žiedlapiais kambarius barstyk ar indus plauk bla bla bla, vistiek nelaiminga ir jai meilės nera, jausmu nera. tai parašiau laiška kad noriu skirtis ir išėjau. Manau cia moteriškos mastysenos problema, kad visada lygina savo santuoka su ankstesne draugyste ar su draugiu santuokomis ir pan. Kaip padėti nežinau. skirkis ir viskas.

14

Re: vedusi taciau nelaiminga

Svajone parašė:

Koki jus greiti teisti
Tik isgirdo zodi neistikimybe ir davai purva pilat.ziauru
Man tai neistikimybe vien tik nuejimas i pasimatyma,flirtas.Net i galva neatejo gulti su kaskuo i lova.Meile prasideda nuo draugystes,tai vat toki drauga ir noriu rast,kuris neteistu o isklausytu(netaip kaip jus)
na bet yra kaip yra

negalėjau tylėt-nesąmonė visiška-draugystė... taip ir įsivaizduoju kaip tu verki jam ant peties, o jis tave guodžia... eik gal pas psichologą.Bent jau aš kai skyriaus man draugės pakako ir niekada savo eks nebuvau neištikima kad ir kiek visko buvo... skyriaus nes be jo lengviau gyvent, o neieškojau garantinio varianto.Visų pirma pagalvok ar vienai geriau nei su juo-jei taip-nekankink kažko verkšlenimais-pati žaizdas išsilaižyk ir tada pirmyn, nes dabar tikrai prieš rimtus vaikinus pasirodai ne kaip ir darai gėdą

15

Re: vedusi taciau nelaiminga

Kada  vaikinai  kalba  apie  vyrų  neištikimybę  ,tai  viskas  naturalu,ačiu  dievui  ,kad  ne  visi  vyrai  tokie.O  kai  moteris  apie  tai  prakalbo  ,koks  siaubas,koks  smerkimas.Vertinkim  vienodai  ,neištikimybė  yra  neištikimybė,ir  kaltas  tas  kuris  pirmas  išduoda.
O  psichologų  nuomonė,kad  lengviau  skiriasi  tie  kurtie  jau  turi  kitą.

16

Re: vedusi taciau nelaiminga

AS kad ir kokia nelaiminga santuokoje,taciau niekada nedrisau ir niekada neisdrisciau buti vyrui neistikima
isitikinau jog tikrai yra zmoniu kurie supranta mane ir yra taip pat nelaimingi santuokoje ir nori pasikalbeti sia tema.
Laikas viska sudesto i vietas,tuo ir tikiu kad viskas issispres,o kad ieskau panasaus likimo draugu tai tikrai nera nusikaltimas.
Gi as niekam nesipersu ir nelendu pas nieka i lova jomajo

17

Re: vedusi taciau nelaiminga

TAi atsakymas toks: yra tokiu, kokiu ieškai.

18

Re: vedusi taciau nelaiminga

Uršulė parašė:

Aš nemanau, kad gerai nuo vienų santykių šokti prie kitų. Jei tikrai nusprendei skirtis, tai  skirkis... Manau, kad skyrybos yra pakankamai sunkus išbandymas ir nereikėtų savo neigiamų emocijų užkrauti kitam žmogui. Kai jau būsi atsigavusi, tada galėsi pradėti ieškoti antrosios pusės.
O dėl vaiko... yra nemažai pavyzdžių, kai išsiskyrusios moterys randa antrą vyrą ir gerą savo vaikų tėvą...
Šiaip ar taip ieškodama vyro nepamiršk, kad dabar jo ieškaisi ne tik sau, bet ir patėvio savo vaikui... Kažin, ar jaustųsi labai gerai, jei "tėvelis" labai greitai pasikeistų...

19

Re: vedusi taciau nelaiminga

mhhh....paskui pasakai kaska vaikui nesavo truputi sudrausmini ir rekia ant taves oska ka cia aiskini ne savo vaikui...

20

Re: vedusi taciau nelaiminga

Svajone> viskas su tavim neblogai, palaikau tave
Visiems kitiems smerkiantiems> Prieš kažką smerkiant, užsimauk  jo (jos) batus ir praeik jo
kelią. Paragauk jo ašarų, pajusk jo skausmą. Užkliūk už
kiekvieno akmens,  už kurio jis buvo užkliuvęs. Ir tik po to kalbėk, kad tu žinai kaip reikia teisingai gyventi.

Skiriu visiems, kurie bandė,
bando ir bandys kitus teisti ar mokinti kaip gyventi, dirbti
ir kurti.