1

Tema: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

laba,ar esti cia vedusiu vaikinu,taciau nelaimingu santuokoje?ka zadate daryti toliau,nejau nenorit pabandyti rasti savo laime dar karta-issiskirti.
rasau todel kad as mergina ir esu tokioje pat situacijoje,butu gera rasti draugu,kurios kankina tokios pat bedos
aciu

2

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

buvau vedes,dabar vienas ir kartais truksta zmogaus sale,bet esu laimingesnis.aisku nezinau ar atsiras kada zmogus sale kitas.bet geriau vienam,negu kankintis,nes laikas nestovi vietoj smile

3

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

O tai kokio velnio tada ženytis? Juk iš karto matosi ar nori su tuo žmogum būti visą gyvenimą ar ne. Jausmai nedingsta per vieną dieną, nebent jų niekada nebuvo,o tiesiog buvo patogu gyvevnti kartu

4

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

VIenoj temoj nepatiko atsakymai nepatiko tai sukūrei kitą?

Taip ir sakyk, kad ieškai MEILUŽIO.

5

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

kuriau pora temu tiesiog kad daugiau kas paskaitytu ir padiskutuotu.oi koks tu cinikas Emili

6

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Aš tiesiog vertinu santykius. Į viską žiūriu pro rožinius akinius ir nemėgstu, kai jie skaldomi smile Nors žinau, kad to neišvengsi

7

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Sia tema galima diskutuoti amzinai, taciau niekas teisingo atsakymo nesuras. Niekada negali zinoti kiek tau lemta isbuti santuokoje. Net ir pacios stipriausios santuokos isyra (ir dazniausiai del smulkmenu). Is asmenines patirties galiu pasakyt esu daug metu vedes, turiu viska, seima, vaikus, nama ir t.t., taciau kuo toliau, tuo daugiau pradedu suprausti, kad kazko truksta ir nezinau ko... Norisi nauju ispudziu, jausmu ir t.t.   Tokia turbut zmogaus (vyro) esybe, norisi tuo, kas yra uzdrausta, nepasiekiama smile

8

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

gal jusu atveju tai tik noras uzdrausto vaisiaus,bet mano atveju tai ieskojimas meiles ir laimes.

9

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

galima but nelaimingu ir nevedus delto butinai vest nereike big_smile

10

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Svajone, viskas aišku. Aišku, kad tu nori laimės ir meilės, bet visgi reikia gerbti santuokos įžadus. Manau pirma reikia išsiskirti, o tada ieškoti žmogaus, su kuriuo būtum laiminga. Juk palaikyti gali ir draugai

11

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Pritariu Emiliui 100 proc. Svajone, visu pirma reikia issiaiskinti priezasti, del kurios Jus jauciates nelaiminga. Jusu vyras Jums neistkimas (jus tai jauciate ar zinote), jums truksta vyro demesio, jis nedovanuoja Jums geliu, nenesioja ant ranku kaip princas princese, jis Jus netenkina kaip vyras arba ne duok dieve jis Jus musa ar kitaip izeidineja. Yra daug priezasciu moteriai buti nelmingai santuokoje, taciau tikrai nedaug priezasciu skirtis. Jeigu smurtas seimoje skirkites nedvejuodama, jeigu truksta demesio, tai tikrai nera priezastis skyryboms, del neistikimybes tai yra individualus sprendimas, vieni atleidzia, kiti skiriasi. As nezinau Jusu tikros situacijos, todel nelabai ka ir galiu patarti. Yra toks posakys nuo meiles meiles neiesko ir jeigu Jus tikrai norite skirtis tai padarykite tai, bet jeigu nesate isitikinusi, siulyciau neskubeti. Galu gale yra daug budu atgaivinti santykius seimoje, pasikalbekite, nuvaziuokite kur nors dviese praleisti romantiska vakara ir t.t. O svarbiausia seimoje abipusis supratimas, reikia kalbetis tarpusavyje, stengtis suprasti vienas kita. Jeigu kiekvienas savo rupescius laikys savyje, is to tikrai nieko gero nebus. Vienu zodziu, gal per daug as cia demagogijos pavariau, bet kazkaip taip smile

12

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

parasyk man i emaila as irgi jieskau to pacio ko ir tu

13

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Esu vedęs,laimingas,bet pas kitas kaip traukė taip traukia.Ką daryt...:)

14

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Ieskau , merginos ar moters siam vakarui gerai praleisti laika, esu jaunas sportisko sudejimo;)

15

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Todis parašė:

Esu vedęs,laimingas,bet pas kitas kaip traukė taip traukia.Ką daryt...:)

visi jus vienodi bjaurybes,be jokio atsakomybes jausmo,sazines grauzaties....ar tu pamastei kad tavo zmona gal irgi visai noretu i kaire...tik ji tavo vaikais rupinasi,ir neturi kada tai padaryt....slykstu

16

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Gabija, nesiputok taip, jei pati nesugebi eiti i kaire nereiskia kad kiti to negali daryti ir problemu nematyti

17

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Esu vedes ir nelaimingas. Pas kitas nevaiskstau. Zmona laiminga bet pas kitus vaiksto.

18

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

o kodel jus nelaimingi? kokio velnio buvo vesti? tai ka, istekejote uz merginos (jos tevu) pinigus ar rysius, karjera darete? tai ko tada skyriates nuo prostitutes?

19

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Grigorij parašė:

o kodel jus nelaimingi? kokio velnio buvo vesti? tai ka, istekejote uz merginos (jos tevu) pinigus ar rysius, karjera darete? tai ko tada skyriates nuo prostitutes?

Vyrai beje neteka o veda. Vyrai deja ne prostitutes o zigolo. Deja visos moterys is pradziu atrodo normalios bet po to............

20

Re: ar yra cia vedusiu taciau nelaimingu

Arturas parašė:
Grigorij parašė:

o kodel jus nelaimingi? kokio velnio buvo vesti? tai ka, istekejote uz merginos (jos tevu) pinigus ar rysius, karjera darete? tai ko tada skyriates nuo prostitutes?

Vyrai beje neteka o veda. Vyrai deja ne prostitutes o zigolo. Deja visos moterys is pradziu atrodo normalios bet po to............

Pradesime nuo to, kad zigolo - profesija, tai yra mokamas sokiu partneris. Tu maisai su alfonsu - t.y. islaikytinis. O tokiu vis daugeja. Todel ir rasau, kad vyrai isteka, o ne veda.
Apie lietuvius sis posakys "Kaip paaiskinti vyrui, kad istekejau uz ji, o ne ivaikinau". Tai ypac tinka siai temai