1

Tema: reikia patarimo

Sveiki man yra 17m ir turiu simpatija truputy jaunesne mergina nei as ji. miela grazi bei komunikabili. Problema ta kad ji nezino kad ji man patinka, nors zinau kad as jai patinku (is isvaizdos). Taigi noreciau patarimo kaip pradeti su ja bendrauti. Kaip pirma kart uzkalbinti kur pirma kart pasikviesti kokiu temu vengti kalbantis. Nemanykit jog esu visiskas nevykelis jog nedrystu kalbeti su panelem tiesiog man sunkiausia tai jog nezinau kaip bendrauti su nepazystamom merginom, nors su kuriomis pabendrauju ilgiau tada jauciuosi ir elgiuosi lengvai.

2

Re: reikia patarimo

Kuo ilgiau lauksi, tuo sunkiau bus...
Jeigu jusu akys suspindejo(susitiko)... pasakyk jai tai ka forume parasei...
Kad esi suzavetas ir nori laisva laika leisti su ja(pakviesk pasivaikcioti, paklauses kada ji bus laisva).. siaip sugalvosite patis ka veikti smile
Atmink, paprastumas zavi...


Buk toks koks esi... ir pritrauksi i save panasu drauga...
Daryk taip kaip paciam atrodo yra geriausia... ir viskas bus super...

Ir kitu vargu ar reikia klausyt.. netgi manes smile...  todel linkiu, grazios draugystes ka gyvenime sutiksi  wink o ju turesi tikrai ne viena.. Nes tavo amzius toks pazinti ir issirinkti sau tinkanciausia kandidate i amzinybe...

3

Re: reikia patarimo

Čia  atkopijavau  psichologų  patarimus  vyrams  ,kaip  flirtuoti,tikiuosi  pravers  Justukui ir 




Pažintinės kelionės Pradžia > Pažintys > Patarimai vyrams: kaip išmokti flirtuoti
Patarimai vyrams: kaip išmokti flirtuoti
DarniPora.lt 2012 01 02



Ar norite parodyti dėmesį jums patinkančiai moteriai, tačiau esate labai kuklus ir nežinote, kaip tai padaryti? Išmokite flirto meno tuojau pat!

Nėra tikslių taisyklių, kaip reikia flirtuoti su moterimis. Tačiau flirtuojant su moterimi svarbu žinoti, kas jai patinka. Kaip ir vyrams, moterims patinka skirtingi dalykai. Kai kurioms moterims patinka romantika, kai kurios negali jos pakęsti.



Kai kurioms moterims patinka gražūs žodžiai ir meilikavimas. Kitos mano, kad tai senamadiška ir kvaila. Taigi prieš imdamasis kokių nors veiksmų pabandykite išsiaiškinti, kokia ji ir kas jai patinka, kokios muzikos ji klausosi, kokių pomėgių turi, koks jos stilius, ar ji mėgstanti bendrauti, o gal kukli ir labai rami.

Kitas svarbus patarimas – nebūkite per daug įkyrus. Pradėkite nuo paprasčiausio „labas“. Kai tapsite jai „savu“, galite pereiti prie ilgesnių pokalbių. Nepamirškite, kad flirtas – tai žaidimas. Flirtuodamas parodykite jai, kad jums patinka su ja kalbėtis, kad jums įdomu, ką ji jums sako. Moterims patinka žinoti, kad jos ką nors žavi. Pasistenkite, kad ji jaustųsi ypatinga.

Taigi pateikiame kelis patarimus, kaip flirtuoti su dailiosios lyties atstovėmis:

1. Įgykite praktikos. Juk kasdien sutinkate daugybę moterų. Paflirtuokite su dailiosios lyties atstovėmis parduotuvėje, troleibuse, gatvėje. Taip įgysite praktikos ir tapsite drąsesnis.

2. Žiūrėkite jai į akis. Stenkitės akių kontaktą išlaikyti kuo ilgiau. Jei nežiūrėsite jai į akis, ji pagalvos, kad jums nepatinka. Taip pat vyrai, kurie vengia žiūrėti į akis, moterims atrodo nepasitikintys savimi, o tokie joms nepatinka.

3. Klausykitės jos atidžiai. Kai ji ką nors sako, pasilenkite arčiau jos taip, tarsi kitaip negalite išgirsti, ką ji sako.

4. Kai tik turite progą, stenkitės „netyčia“ ją paliesti. Patikėkite, lietimas – labai intymus veiksmas. Paglostykite jai pečius, apkabinkite pasisveikindamas.

5. Ar jau žinote, kas jai patinka? Kalbėkitės su ja tomis temomis, kurios jai patinka.

6. Pasakykite jai komplimentą. Pasirinkite vieną jos bruožą, kuris jums patinka, ir pagirkite ją. Gal jums patinka jos plaukai, šypsena ar akys? Tačiau stenkitės girti ją, o ne, pavyzdžiui, jos aprangą. Jei pasakysite, kad jos suknelė graži, tai pagirsite drabužį, o ne ją. Jei norite pagirti jos suknelę, verčiau pasakykite, kad jos stiliaus pojūtis nuostabus.

7. Šypsokitės. Taip ji supras, kad jums patinka su ja bendrauti. Jei ji šypsosi ir jums, žinokite, kad greičiausiai ir jūs jai patinkate.

8. Būkite drąsus ir ryžtingas. Moterims patinka vyrai, kurie imasi iniciatyvos. Nebijokite jos pakviesti į pasimatymą, juk neturite ko prarasti. Na, jei išgirsite neigiamą atsakymą, juk jūsų gyvenimas tuo nesibaigs.  kurie  pradeda  mokytis  bendravimo  meno  ir  žengia  į  suaugusiu  pasaulį.

4

Re: reikia patarimo

http://www.youtube.com/watch?v=xnGnl-UElVA
O siaip gal bisgi buk savim. ir tiek

5

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

Čia  atkopijavau  psichologų  patarimus  vyrams  ,kaip  flirtuoti,tikiuosi  pravers  Justukui ir 




Pažintinės kelionės Pradžia > Pažintys > Patarimai vyrams: kaip išmokti flirtuoti
Patarimai vyrams: kaip išmokti flirtuoti
DarniPora.lt 2012 01 02



Ar norite parodyti dėmesį jums patinkančiai moteriai, tačiau esate labai kuklus ir nežinote, kaip tai padaryti? Išmokite flirto meno tuojau pat!

Nėra tikslių taisyklių, kaip reikia flirtuoti su moterimis. Tačiau flirtuojant su moterimi svarbu žinoti, kas jai patinka. Kaip ir vyrams, moterims patinka skirtingi dalykai. Kai kurioms moterims patinka romantika, kai kurios negali jos pakęsti.



Kai kurioms moterims patinka gražūs žodžiai ir meilikavimas. Kitos mano, kad tai senamadiška ir kvaila. Taigi prieš imdamasis kokių nors veiksmų pabandykite išsiaiškinti, kokia ji ir kas jai patinka, kokios muzikos ji klausosi, kokių pomėgių turi, koks jos stilius, ar ji mėgstanti bendrauti, o gal kukli ir labai rami.

Kitas svarbus patarimas – nebūkite per daug įkyrus. Pradėkite nuo paprasčiausio „labas“. Kai tapsite jai „savu“, galite pereiti prie ilgesnių pokalbių. Nepamirškite, kad flirtas – tai žaidimas. Flirtuodamas parodykite jai, kad jums patinka su ja kalbėtis, kad jums įdomu, ką ji jums sako. Moterims patinka žinoti, kad jos ką nors žavi. Pasistenkite, kad ji jaustųsi ypatinga.

Taigi pateikiame kelis patarimus, kaip flirtuoti su dailiosios lyties atstovėmis:

1. Įgykite praktikos. Juk kasdien sutinkate daugybę moterų. Paflirtuokite su dailiosios lyties atstovėmis parduotuvėje, troleibuse, gatvėje. Taip įgysite praktikos ir tapsite drąsesnis.

2. Žiūrėkite jai į akis. Stenkitės akių kontaktą išlaikyti kuo ilgiau. Jei nežiūrėsite jai į akis, ji pagalvos, kad jums nepatinka. Taip pat vyrai, kurie vengia žiūrėti į akis, moterims atrodo nepasitikintys savimi, o tokie joms nepatinka.

3. Klausykitės jos atidžiai. Kai ji ką nors sako, pasilenkite arčiau jos taip, tarsi kitaip negalite išgirsti, ką ji sako.

4. Kai tik turite progą, stenkitės „netyčia“ ją paliesti. Patikėkite, lietimas – labai intymus veiksmas. Paglostykite jai pečius, apkabinkite pasisveikindamas.

5. Ar jau žinote, kas jai patinka? Kalbėkitės su ja tomis temomis, kurios jai patinka.

6. Pasakykite jai komplimentą. Pasirinkite vieną jos bruožą, kuris jums patinka, ir pagirkite ją. Gal jums patinka jos plaukai, šypsena ar akys? Tačiau stenkitės girti ją, o ne, pavyzdžiui, jos aprangą. Jei pasakysite, kad jos suknelė graži, tai pagirsite drabužį, o ne ją. Jei norite pagirti jos suknelę, verčiau pasakykite, kad jos stiliaus pojūtis nuostabus.

7. Šypsokitės. Taip ji supras, kad jums patinka su ja bendrauti. Jei ji šypsosi ir jums, žinokite, kad greičiausiai ir jūs jai patinkate.

8. Būkite drąsus ir ryžtingas. Moterims patinka vyrai, kurie imasi iniciatyvos. Nebijokite jos pakviesti į pasimatymą, juk neturite ko prarasti. Na, jei išgirsite neigiamą atsakymą, juk jūsų gyvenimas tuo nesibaigs.  kurie  pradeda  mokytis  bendravimo  meno  ir  žengia  į  suaugusiu  pasaulį.

patarimus dalina isiskirusi ir pan moteris:D:D:D:D kazkaip atkreipiu demesi kad dazniausiai patarimus dalina nevykeliai arba kurie patys tais patarimais nesinaudoja

6

Re: reikia patarimo

Nevykėliai  vaidina  kietus  ,kad  vidines  problemas  paslėptų.
O  protingais  patarimais  pasinaudoju  ,čia  klausė  vaikinas  tai  ir  atkopinau  patrarimą,bet  tai  nereiškia  ,kad  viską  aklai  vikdyti  būtina ,  o  iš  patarimu  reikia  atsirinkti  kurie  tau  patinka. Tai  atsakymas   labai ,labai  kietam  vyirukui.,
kuris  yra  kietesnis  už  psichologus,kvailiai  skaito , knygas    rašo  o  kieti  vyrai  tik  kritikuoja.:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021

7 (redagavo tinsanis 2012-10-25 23:00)

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

Nevykėliai  vaidina  kietus  ,kad  vidines  problemas  paslėptų.
O  protingais  patarimais  pasinaudoju  ,čia  klausė  vaikinas  tai  ir  atkopinau  patrarimą,bet  tai  nereiškia  ,kad  viską  aklai  vikdyti  būtina ,  o  iš  patarimu  reikia  atsirinkti  kurie  tau  patinka. Tai  atsakymas   labai ,labai  kietam  vyirukui.,
kuris  yra  kietesnis  už  psichologus,kvailiai  skaito , knygas    rašo  o  kieti  vyrai  tik  kritikuoja.:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021

na tokio amziaus kaip tau kas belieka tik kopint ir knygas skaityt:) na taip pasijauti reikalinga naudinga:D:D:d

fantazijos apie psichologus apie kazka kieto matyt senai begavus kad tokios mintys:D
ir as kalbu aplamai apie patarinetojus kad is ju nauda menka ,,,ir kad tu paskaitysi ar net tas psichologas ka jau toks idealus kai kur jis ir gali but idijotas,,,
na geriau but kietu kritikuotoju nei meme patarinetoju

8

Re: reikia patarimo

Sako  vyrai  dvi  galvas  turi,jei  tavo  tik  viena  galva  kieta ,tai  tik  apie  ją,  ir  tegalvoji,kad  visoms  tik  tai  terūpi,ar  tik  tiek  tegali  p[asiūlyti,ačių  dievui  ,kad  ne  vienas  vyras  šioj  žemėje  esi.Ir  negalvok,kad  moterys  kurios  su  tavimi  nebuvo,tai  vyro  nėra  mačiusios.Yra  vyru  kurie  turi  dar  smegenėliu,ir  dėl  neįvertinimo  komplekso  jiems  nereikia  portale  prie  visų  kabinėtis.

9

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

Sako  vyrai  dvi  galvas  turi,jei  tavo  tik  viena  galva  kieta ,tai  tik  apie  ją,  ir  tegalvoji,kad  visoms  tik  tai  terūpi,ar  tik  tiek  tegali  p[asiūlyti,ačių  dievui  ,kad  ne  vienas  vyras  šioj  žemėje  esi.Ir  negalvok,kad  moterys  kurios  su  tavimi  nebuvo,tai  vyro  nėra  mačiusios.Yra  vyru  kurie  turi  dar  smegenėliu,ir  dėl  neįvertinimo  komplekso  jiems  nereikia  portale  prie  visų  kabinėtis.

pasakyk kad kritikuoju:
kodel tau atrodo kad as apie ja galvoju apie tas galvas-suprantu tavo amziu jau vaizdiniai visokie galvoje kuriasi gryzti i vaikyste na bet prilaikyk ta fantazija:)
dievu-netikiu isaugau is paveiksliuku ir heroju amziaus
na man visos moterys ir nedomina ir tuolabiau vyresnes uz mane
kompleksas pas tave amziaus...kompleksas ir visa kita pas tave esi mociute kuri galvoja kad viska zino jai pasakai ka tai juokinga turi but,,bet nustok fantazuot,,aiskai parasiau kad visokie tokie forumai yra "prastumt"laika ta ir darau o jai tau cia kazkas rimto tai gyvenk tam virtualiam pasauly,,,

10

Re: reikia patarimo

tinsianis  man  parašė;fantazijos apie psichologus apie kazka kieto matyt senai begavus kad tokios mintys:D
Idomu  ko  aš  taip  negavau  ir  ką  siūlė.
O  po  to  rašo;na man visos moterys ir nedomina ir tuolabiau vyresnes uz mane
Tegu  atkopina  kur  aš  jam  siūliausi?:::024:::024:::024:::024:::024:::024:::024

11 (redagavo tinsanis 2012-10-26 21:26)

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

tinsianis  man  parašė;fantazijos apie psichologus apie kazka kieto matyt senai begavus kad tokios mintys:D
Idomu  ko  aš  taip  negavau  ir  ką  siūlė.
O  po  to  rašo;na man visos moterys ir nedomina ir tuolabiau vyresnes uz mane
Tegu  atkopina  kur  aš  jam  siūliausi?:::024:::024:::024:::024:::024:::024:::024

mociute as is tavo zodziu parasytu atsakyma padarau,nera  tiek alkoholio zemej,,,,,,,neisterikuok nes rasai ir klaidas darai:D
jai ne smailai tai tavo sms keli zodziai butu
pas tave zodynas
"kieti ","psichologai" ir" smailai:)" cirko artiste

12 (redagavo tinsanis 2012-10-27 10:04)

Re: reikia patarimo

esmeralda kad tu kazka parasysi kvailyste juokeli na juoksis tik pati is saves nes tau vienai tai suprantama.
kai sakau nedomina visos moterys tas tiesa isiskaityk i atsakymus neskubek laiko dar yra,,,na kaip tau paaiskinsiu manes nedomina vedusios senos  dideles ir pan,,,ir pan,,,
atrodo amziuj moteriske bet ,,,gi taves visi vyrai ir nedomina ir tai suprantama tai va tiek smile

13

Re: reikia patarimo

Narcizu,narcizas  isikando  ,kad  jis  mane  domina:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021,net  jei  vienintelis  vyras  žemėje  būtum  ,ir  tai  nežiūrėčiau.  Visuose  portaluose  ,jeigu  kas  prašo  patarimo  protingi  virukai,stengiasi  patarti ,padiskutuoti  ,otoks  kaip  tu  kai  neberanda  ką  patarti  pradeda  kabinėtis  ir  deja  ne  prie  manes    vienos.Siunti  ,kad  panos  pravaro,o  kas  joms  belieka,kai  toks  charakteris  ir  isivaizduoja  ,kad  visos  dėl  jo  alpsta.KO  neatkopinai  nors  viena  žodi,kur  rašiau  kad  tu  man  reikalingas,gal  susapnavai  ir  bliauni,kelinka  karta  ,kad  į  mane  nežiūrėtum.  AČIU  NEŽIŪRĖK,Į  TĄ  PUSĘ  IR  PASKUI  KIEVIENA  MANO  KOMENTARĄ   ĮSIKIBĘS  NELAKSTYK.

14 (redagavo tinsanis 2012-10-28 04:26)

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

Narcizu,narcizas  isikando  ,kad  jis  mane  domina:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021,net  jei  vienintelis  vyras  žemėje  būtum  ,ir  tai  nežiūrėčiau.  Visuose  portaluose  ,jeigu  kas  prašo  patarimo  protingi  virukai,stengiasi  patarti ,padiskutuoti  ,otoks  kaip  tu  kai  neberanda  ką  patarti  pradeda  kabinėtis  ir  deja  ne  prie  manes    vienos.Siunti  ,kad  panos  pravaro,o  kas  joms  belieka,kai  toks  charakteris  ir  isivaizduoja  ,kad  visos  dėl  jo  alpsta.KO  neatkopinai  nors  viena  žodi,kur  rašiau  kad  tu  man  reikalingas,gal  susapnavai  ir  bliauni,kelinka  karta  ,kad  į  mane  nežiūrėtum.  AČIU  NEŽIŪRĖK,Į  TĄ  PUSĘ  IR  PASKUI  KIEVIENA  MANO  KOMENTARĄ   ĮSIKIBĘS  NELAKSTYK.

klausik fantazija  jai tave pavare na ka padarysi pasinaudojo ismete gi kam senas panaudotas daiktas reikalingas-bet savo istoriju nelaimingu nepasakok nes tik pasityciosiu smile ,,,:)paziurek kaip tu atrodai ir koks tavo amzius na amzius antikvariatas o isvaizda tamsa aciu dievui nors i jy netikiu ,,biski i savo amziaus grupe taikyk tad jai jau svaigsti svaik juokingai ,,nes juokeliai su patikimu -vema gali sukelt tik
iskur pas tave fantazija ir isigalvojimai apie alpimus ir visa kita na man viskas priesaky kaip tau jau saulelydis ,,,nesusireiksmink big_smile:D:D:D ir aiskink tam kas tave ,,,o ne man:)

15

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

Narcizu,narcizas  isikando  ,kad  jis  mane  domina:::021:::021:::021:::021:::021:::021:::021,net  jei  vienintelis  vyras  žemėje  būtum  ,ir  tai  nežiūrėčiau.  Visuose  portaluose  ,jeigu  kas  prašo  patarimo  protingi  virukai,stengiasi  patarti ,padiskutuoti  ,otoks  kaip  tu  kai  neberanda  ką  patarti  pradeda  kabinėtis  ir  deja  ne  prie  manes    vienos.Siunti  ,kad  panos  pravaro,o  kas  joms  belieka,kai  toks  charakteris  ir  isivaizduoja  ,kad  visos  dėl  jo  alpsta.KO  neatkopinai  nors  viena  žodi,kur  rašiau  kad  tu  man  reikalingas,gal  susapnavai  ir  bliauni,kelinka  karta  ,kad  į  mane  nežiūrėtum.  AČIU  NEŽIŪRĖK,Į  TĄ  PUSĘ  IR  PASKUI  KIEVIENA  MANO  KOMENTARĄ   ĮSIKIBĘS  NELAKSTYK.

kurioj temoj ar pan as patarineju ,,to nedarau del 2 prezasciu ,,,ir neketinu patarinet ,,as lietuvis o lietuvis lietuviui vilkas:)reikia laikytis tradiciju:)
zodis siunti  hm na kad ne trupucio ,,nuotaika visad pas mane -nera kas man jos gadintu ,,,laisva lietuva galima rasinet kur nori apie ka nori,,,na tavo amziui tokie svaigimai jau kaip ir normalu smile taigi viskas ok:)

16

Re: reikia patarimo

žinoma,kad  nepatarinėji,nes  tam  reikia  smegenų,o  kad  jau  vilku  pavirtai  tai  visuose  forumuose  matosi.
vyresniu  dažnai  nekenčia  tie  kurie  nekenčia  tėvų,matyt  motina  tave  ištisai  žemino,tai  negali  jai  atsikirsti  ,tai  liejasi  ant  visų  vyresnių,įsivaizduodamas  ,kad  esi  drasus  ir  atsikerti  jai..
Važiuok  kiek  patinka  ,gal  išsigidysi  savo  vaikystės  kompleksus  ir  iš  vilko  žmogumi  tapsi.Manes  kompleksuoto  žmogaus  komentarai  nejaudina,tik  smagumo  dėlei  pasiginčijau,be  to  visiems  bus  įdomu,kam  patinka  patarimai  juos  paskaitys,kam  patinka  rtietenos  su  malonumu  tai  paskaitys.
O  tu  veryk,varyk  ant  dušios  geriau  bus,galiu  pabūti  tavo  mamos  vietoje,mažiau  nuoskaudu  liks. Sek  kiekviena  mano  komentarą  liek  savo  tulžį  ir  darykis  žmogumi.  SĖKMĖS  LINKIU  TAPTI  LAIMINGU.

17

Re: reikia patarimo

Reikia policininko pagalbos... As labai rimtai.. Kas gali padeti, parasykit i privata...

18

Re: reikia patarimo

Reikia policininko pagalbos... As labai rimtai.. Kas gali padeti, parasykit i privata...

19 (redagavo tinsanis 2013-02-01 15:38)

Re: reikia patarimo

Esmeralda parašė:

žinoma,kad  nepatarinėji,nes  tam  reikia  smegenų,o  kad  jau  vilku  pavirtai  tai  visuose  forumuose  matosi.
vyresniu  dažnai  nekenčia  tie  kurie  nekenčia  tėvų,matyt  motina  tave  ištisai  žemino,tai  negali  jai  atsikirsti  ,tai  liejasi  ant  visų  vyresnių,įsivaizduodamas  ,kad  esi  drasus  ir  atsikerti  jai..
Važiuok  kiek  patinka  ,gal  išsigidysi  savo  vaikystės  kompleksus  ir  iš  vilko  žmogumi  tapsi.Manes  kompleksuoto  žmogaus  komentarai  nejaudina,tik  smagumo  dėlei  pasiginčijau,be  to  visiems  bus  įdomu,kam  patinka  patarimai  juos  paskaitys,kam  patinka  rtietenos  su  malonumu  tai  paskaitys.
O  tu  veryk,varyk  ant  dušios  geriau  bus,galiu  pabūti  tavo  mamos  vietoje,mažiau  nuoskaudu  liks. Sek  kiekviena  mano  komentarą  liek  savo  tulžį  ir  darykis  žmogumi.  SĖKMĖS  LINKIU  TAPTI  LAIMINGU.

rasai su klaidomis manau nervojies a tada pirstai dreba ir gaunasi klaidos,sedi ir rasai o tuoj as prirasysiu cia protingu zodziu na tavo amziuj kas belieka,,mamos nera tai jau mano reikalinga? gal dalini patarimus nes tave tevai tvirkino?kaip tau toks atsakymas,,tu svaicioji fantazuoji o as atsakymus man nereikia kazka galvot tu rasydama kokia savo nesamone sukuri ir atsakyma:) mano vaikyste gera buvo-butum tu tokia turejus,,,
vyresne ir manai jau  pagarbos verta ,,sulaukei 50metu ir iskart tave gerbt?is kur tokia idijotiska mintis kad pagarba yra privaloma nuo tam tikro amziaus?jai  elgies kaip gatvine tai tau taip ir atsakoma...
smegenu tai del ju pertekliaus esi viena ?del ju pertekliaus bandai patarinet kitiems nors pati ne kazin ka sugebejai is tu patarimu naudos istraukt,,,patarimam atsakomybes reikia o ir kam uz dyka patarinet?
laime..ir visokie kiti prietarai...  isivaizduojami kompleksai cia internetas ir kam kisti savo asmeniskumus-tau jie labai idomus man ne... ,,nesugebi atsakyt? ,nebe CCCP laikai dabar -prisitaikai prie naujoviu arba isnyksti... ,rietenos kur matai?as ramus jokiu emociju-asmeniskumu  ,,,
man is tokiu vadinamu senu zmoniu "cia" jus jau senai mire -save laikai kulturinga,pavyzdziu kazkam,,bet uztenka keliu sms kad prarastum savitvarda ,,man smagu kai dedasi tuo ar anuo..mes   visaziniai mandagus ir kelios minutes ir jie tampa kuom?dar blogesniais nei as-as neapsimetineju-man apsimestinio mandagumo nereikia .pagarba jai kam ja ir parodai tai nepriklauso nuo amziaus ,,,ir nepykanta as nejauciu tik man vienodai kiek tau metu as su 18meciu ar 60meciu bendrauju vienodai ...
sakai vilkas o tu kas(senas vilkas mires vilkas) ?rankos i kuria puse riestos?vilkas ne maiteda ir jai jau man taikai cia man joks izeidimas-greiciau komplimentas,,,
neseku tavo komentaru nes jie naivus ir viskai neidomus ,,tu praeitis,yra daug idomesniu zmoniu kur gali padiskutuot pasigincyt tai idomu,,,tu smagumo delei pasigincijai tikrai netikiu,,, tiksla pasiekiu skirtingai-(gaunu ko noriu ir poto man nebeidomu,,,) nei tu nes as perskaiciau atsakiau o tu bandai analizuot speliot koks zmogus is ko ?gyvenai su keliais vyrais ju nepazinai iki galo tai koks analizavimas imanomas nepazistamam ?....

20

Re: reikia patarimo

policininko pagalbos ko dar uzsigeisi ?yra telefonas juo ir naudokis