1

Tema: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Sveiki visi. Žinau kad tokių kaip aš yra tikrai daug. Ta prasme, drovių vaikinų. Aš tiesiog norėjau paklaust labiau patyrusių žmonių, ar galimas drovumo "išgydymas" ? Nes maniškis mane taip kausto kad su jomis net kalbėtis sunku...

2

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Na man tai padėjo, kai sutikau savo ex. Nors likau įskaudintas, bet pasikeičiau kaip reikalas.

Tiesiog nebijok, ką kiti pagalvos.

Tarkim užkalbink budintį mentą. Žmogų autobuse. Šiaip kai išgirsti, kad kas nors kalba linksma tema tai pakomentuok linksmai.

Nustebsi, kiek žmonių tai palankiai priims. Kartais nutylės, o kad būtų nepatenkintas tai teko tik vieną kartą sutikti.

Be to - koks skirtumas ką pagalvos žmogus, kurį matysi vieną kartą gyvenime?

O kartu su tokiu elgesiu ateis ir drąsa bendravime su merginomis, santykiuose ir t.t.

3

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Manau tikrai labai geras patarimas. smile

4

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

tiesiog spjauk i viska bro, buk pohujistu, pradzioj bus nelengva, bet palaipsniui tau patiks

5

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Tai vadinama brendimu.. Droviu vaikinu irgi reikia moketi, buti... Kiti tokio talento neturi... Daro ka sugalvoja uztai ateina pasekmes...
Kai patiks zmogus.. tavo drovumas ir drasa - leis tau save pagirti(susipazinus)..
Buk savimi ir bus viskas gerai....

6

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Jam reikėtų paskaityti tinklapį http://kibernetika.webs.com
Ten aiškina, kaip suprasti moteris.

7

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Nu nepasakyciau kad as drovus tongue smile  Kaip tik gatvej kokia linksma replika suleidziu zmogui nors jis ir pensininkas big_smile ir gaunu atsakyma linksma bet ne daznai sad  pakelk galvyte Edgarai ir viskas,maziau myles tave jei rankos kisenese ir nuleista galvyte tongue  juk nenori but geru berniuku kaip as,darau gyvenima linksmesni ziuresni netiesiogiaai big_smile big_smile ikiuks ..

8 (redagavo Paulius 2013-01-01 01:53)

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Aš visada buvau drovus su moterimis.

Bet aš supratau tokius dalykus, kalbant apie pirmą užkalbinimą, ir iš to išsigydžiau:
1) Gera moteris visada bus su tavimi mandagi ir tau niekada neskaudės. Moteriai kaip tik bus labai malonu, kad ja užkalbinai, net jei nesi jos skonio.  O jei ji ir bus nemaloni, logiška, kad tau tokios bjaurybės ir nereikia, tai nėr ko čia dėl jos sielvartaut.
2) Niekada neprisirišti stipriai prie panos prieš ją kabinant. Jei ji pasakys "ne", turėtum būti tiesiog "Yeah, whetever, NEXT". Turėtų būti pirma pasimatymai, po to tik prisirišimas. Jei ilgą laiką neužkalbinsi, prisiriši jai to nežinant, you are going to have a really bad time, nebent labai pasiseks. Būna, kad pasiseka, bet čia kaip loterijos laimėjimas.
3) Užkalbindamas leisk jai suprast, kad tavo tikslai neplatoniški kuo greičiau, nes kitaip ji manys, kad tu šiaip draugiškas.

Kalbant apie bendravimą pasimatime:
Neidealizuoti ir laikyti ja artimu draugu. Ko bijoti artimo draugo?

9

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Edgaras parašė:

Sveiki visi. Žinau kad tokių kaip aš yra tikrai daug. Ta prasme, drovių vaikinų. Aš tiesiog norėjau paklaust labiau patyrusių žmonių, ar galimas drovumo "išgydymas" ? Nes maniškis mane taip kausto kad su jomis net kalbėtis sunku...


Speju paneles ir neturejas dar ?  Kai sutiksi tokia kuri mokes perlauzti ta tavo drovuma viskas pasikeis. Man taip buvo irgi nors ir turejsu panele, issiskyrus zodzio kitoms negaledawau pasakyt... bet pradejau labiau bendraut su merginom... daugiau diskutuot. Ir persilauziau... taip kad ir tu bendrauk ir nesidrovek... nepasiseke vienos uzkalbint pasiseks su kita....

10

Re: Laaaaaaabai drovus vaikinas....

Galimas drovu isgydimas perzenk per save ir tiek kaip sakoma "morda kirpiciom" ir pirmyn