1

Tema: Ką daryti, kai patinka vaikinas?

Sveiki, gal Jums ši istorija gali atrodyti šiek tiek banali, bet visgi norėčiau pasidalinti ir nuoširdžiai prašyčiau patarti, kadangi savąja galva svarstant viskas atrodo visiškai kitaip, o žiūrint kituoju kampu - racionaliau. Aš esu studentė besimokanti Anglijoje, prieš tai savo gyvenime esu turėjusi vieną vaikiną, su kuriuo draugystė trūko 3 metus. Praeitais metais, kai atvažiavau į universitetą, tiesiog išsiskyrėme, kadangi (kaip liaudis sako) per atstumą, nieko gero negali būti. Čia per paskaitas pamačiau vaikiną, kuris tiesiog sužavėjo mane. Jis Anglas, mokosi šiek tiek skirtingą dalyką nei aš, bet vistiek turime bendras paskaitas. Iš pradžių tyliai sau pati žavėjausi juo, bet artėjant prie mokslo metų pabaigos nusprendžiau tiesiog ,,netyčiomis" prieiti ir pasiklausti žiebtuvėlio, kadangi jis rūkė kartu su draugais (pati nerūkau, bet kartais reikia pasiaukoti, kad bent jau kažkokia priežastis būtų). Taip mes susipažinome, radau jį socialiniame tinkle ,,Facebook" ir keletą kartų pasiteiravau dėl mokslų. Taip pat buvo tokių situacijų, kai turėjau galimybę su juo pasišnekėti, bet tai tiesiog buvo banalūs klausimai ,,how are you? how was your coursework? do you have fun?". Visiškai suprantu tai, kad dauguma dalykų prasideda palaipsniui, bet mano situacija atrodo pernelyg lėta ir visiškai nebesisukanti į gerąją pusę, kas atrodo beviltiška. Taip pat panašu, kad jo draugas mano, kad būtent jis man patinka, o ne tas, apie kurį kalbu, nes iš pradžių per klaidą sužinojau jo vardą, o tas asmuo, pas kurį teiravausi apie mano Crush'ą, pasakė, kad kažkas juo domisi. Niekada pati nebendravau su to vaikino draugais, bet panašu, kad jie žino, kas esu ir kartais kreivais žvilgsniais apžiūri nuo galvos iki kojų. Su jais dažnai būna viena mergina, kuri panaši į Musulmonę ir vieną kartą ji tiesiog mane klube pastūmė, be jokios priežasties. Aš pati nesu tokia mergina, kuri kabinasi ant kaklo vaikinui ir visada stengiuosi būti subtili ir kukli, o kai įsimyliu - tai trunka ilgam laikui. Taigi apibendrinant viską, norėčiau paprašyti Jūsų patarimų, kokius žingnius man daryti toliau. Suprantu, kad daugelyje atvejų atsitinka taip, kad tiesiog negali patikti tam, kuris tau patinka, nes kiekvienas iš mūsų turi skirtingus skonius, tad visiškai laisvai priimu tą mintį, kad nepatinku jam.

2

Re: Ką daryti, kai patinka vaikinas?

kuo greiciau pamirsi tuo geriau ir isvis kam tau tas anglas jie gi visi snobai

3

Re: Ką daryti, kai patinka vaikinas?

mesk ji velniop o musulmonei per galva, cia avansu, nes visviena tau ji ka nors iskres.
O siaip patarciau blaiviau mastyti pradeti ....

4

Re: Ką daryti, kai patinka vaikinas?

Man nėra jokio skirtumo, kokia tautybė. Panašu, kad  tiesiog per daug gerai šį žmogų įsivaizduoju ir tiesiog susidariau ,,idealą", o tas dalykas, kad tiesiog mesti iš galvos, ne viskas taip greita ir paprasta. Mano mąstymas labai blaivus ir viską matau ryškiomis spalvomis. Argi niekada nebuvote įsimylėję?!

5

Re: Ką daryti, kai patinka vaikinas?

Ir cat fight'ų man su Musulmone tikrai nereikia :DDD