1

Tema: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Sveiki  ieskok.lt portalo nariai, noreciau su jumis pasidalinti savo gyvenimiska istorija kuri yra man labai reiksminga ir labai ja sureiksminu, rasau si pranesima jau antra karta ir jau be leituvisku raidziu, nes pirmam parasyti grazioj formoj uztrukau apie valanda laiko. Taigi tikiuosi suprasit ka rasau, ir dar vienas prasymas, noreciau kad sioje diskusijoje nuomone reikstu abieju lyciu atstovai, man labai idomi jusu nuomone.
Esu 20-ies metu vaikinukas, zavus, mielas simpatiskas, renkuosi moteriska kompanija ir daznai megstu buti ju  demesio centre, esu fiziskai stiprus,norejau net i prancuzijos legiona stoti ir figura nera jau tokia bloga smile. Labai sureiksminu gyvenima su sportu. Bet wa dbr trauma gydausi :S Esme tame kad as cia ne girtis atejau.. O  papasakosiu apie mano paskutiniuosius santykius.Kas keisciausia merginu esu turejes ne viena, gerai paskaiciavus netoli trecios desimties, ir tikrai esu patyres gyvenime butent siuo atveju, kaip kalbame apie bendravima ir jausmus. Noreciau visiem pasiulyt( neisileisti bet ko i savo sirdi, nes iseidamas gali palikti daug purvo) :s
Taigi  susipazinau su mergina  beveik pries metus, vairavimo teorijos pamokelese, pasirodo si buvo is mano vidurines mokyklos. Taigi bendravome kol mokemes, veliau teko isvaziuoti svetur. Kuri laika nebendravau, bet  kazkaip save paskatinau ir susiradau ja per  mum gerai zinoma facebook'a. Rimciau bendrauti neplanavau, nes tuo metu bendravau su kita mergaite. Bet netycia ivyko taip kad dar bebudamas svetur jau pradejau su ja flirtuoti, kalbeti pikantiskomis temomis ir panasiai... smile Su ta mintim jog kai grysiu reikes su ja susitikt, Na ka gryzau lietuvelen, pasiuliau mergaitei susitikti. Susitikome- jos akyse buvo matyt dar susizavejimas manimi nuo praeito karto kai susipazinome, paligau jai ispudy, labai noriai bendravo. Net paklausus tam tikru klausimu pati ragino liaudiskai tariamais namiokais ja kibinti:P,
Bet as meginau islikti salto proto smile. Kaip apmaudu, nepavyko... ir manau tikriausiai isimylejau, pradejome bendrauti rimciau negu draugai. Praejus 2iems nepilniems menesiams rimtesnes draugystes,  mano gimtadienio nakty, gavau jos nekaltybe, bet tai nebuvo jos dovana, man big_smile taip jau gavosi, ji del to krimtosi kuri laika, minejo jog dabar yra sugadinta ir gailisi, Bet ji pati rode inteansyva, siuo atveju ir buvo blaiva. Taigi po nepilnos savaites kaip susitikome pas ja, ji man norejo kazka pasakyt, bet nedryso as ja spustelejau kad pasakytu ir spejau jos galima atsakyma-ar tu nenori but drauge?  Taip, toks buvo jos atsakymas , minejo jog atsalo jos jausmai man, nebejaucia nieko, paklausiau dar karta- gal glaima pradet wiska is naujo? jos atsakymas buvo, manau jausmai nesugrys. Todel ji man pasiule bendrauti kaip draugai, ir neziuret i ja kreivai, bet rimtas save gerbiantis bahuras, nemanau kad taip galetu.. Ir kaip minejau santykiuose tikrai turiu patirties, bet dar ir dabar jau po 2u savaiciu issiskyrimo dar wis ja susapnuoju ir jauciu jos saldzias lupas..  Neberasome wienas kitam, totali ignoracija..  as net pikta sms issiunciau paskutine diena.. Bet vis tiek noretusi kad viskas butu kaip anksciau.. bet nezinau ar del kazko cia stengtis verta.. Nes kuo labiau vaikaisi merginas tuo labiau jos nuo taves bega. Taigi po jos jauciuosi kazkuria prasme nepilnavertis, galvojau pradzioj nepatenkinau mergaites pirma syk normalei, nu bet ka ten patenkint gali kai buna pirmas kartas kancia o ne malonumas. Ir aplamai jauciuosi nusivyles savimi, nezinau kas nutiko ne taip kad wiskas taip baigesi, tik zinau viena, jog paskutines dienos pries issiskyrima buvo tokios jog ji buvo baliuje drauges ir po jos baliaus,viskas apsiverte aukstyn kojom. Ka tureciau daryt toliau? Labai laukiu jusu klausymu, issakymu, nuomoniu

2

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

isdulkinai ir dziaukis smile suki cia galva smile

3

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

atleisk, bet man iš pasakojimo tu man atrodai labai arogantiškas. nuolat pabrėži, koks esi nuostabus ir kaip visoms patinki... nenuostabu, kad ir paliko...

4

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Jetau,tau tik 20 metu. As tavo vietoj galvociau,kipa pabaigt mokslus,paskui susirast darba, susikurt kazkoki pagrinda po kojom,o paskum jau ir i mergas ziuret galima. Zinoma,jei darydamas tai ka rasiau,sutiksi ta vienintele,tai Ok,eikit per gyvenima kartu. Bet dabar tavo toks amzius,kai visi "matuojasi" ir daznai net patys nezinot ko norit nei is gyvenimo,nei is vienas kito. Tai ir gaunasi snipstas.

5

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Bus tu mergu juk ne karo metas ir laiko dar turi marias.

6

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

nu baikit-susirasi kitą... argi čia paguoda? gal rimtai bachūras įsimylėjo-negi tai blogai? o mergina jei tikrai buvo nekalta-gal jai pirmo karto sindromas-yra toks terminas psichologijoj.Žodžiu ji išsigando.Ko? na ne tavęs... kas tas moteris supras?gal ji pasimetus o tu dar jai nemalonią žinutę parašei-negražu.Patart galiu tik viena-jei tikrai myli-mylėk, rodyk dėmesį kažkaip bandyk susitikt ir pakalbėt, nors nebandyk suprast-beprasmiška.Jei neišeis pakalbėt-kuriam laikui palik ramybėj-pati susiras jei nors ką tau jaučia

7 (redagavo Baltapukis 2012-10-12 22:24)

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Gal istiesu ir esu arogantiskas, tokiu patapau. kadaise viskas buvo ir paciam ne rozem klota,  kad pasiekciau norima rezultata kuri turiu dabar, as paaukojau tikrai daug,  ir aciu gerbiamai Gitanai kuri mane suprato, jog tikrai si mergina  man yra  kitokia, unikali paprastumu, toki isivaizdavau as savo merginos ideala, siais laikais panos yra labai pasileidusios ir supratingu, protingai mastanciu rast tikrai nera lengva. Ir  as neperseniausiai supratau, kad sekas su bet kuom nera gerai, galbut man jau to uzteko(atsilaksciau), bet norisi zmogaus tokio kuriam gali visas sias intymias malones duot is meiles o ne vien del to kad nori paemi ir  ispi**i  malonumo delei,ir kad paskiau draugam galetum girtis kiek tu apejes esi, nee to man nereik, noriu zmogaus salia su kuriuo galetum ne wien uzsieminet sia weikla bet ir maloniai leist laika, bet gaila tikriausiai as ji praradau

8

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Nu ir ka dabar? Ogi nieko.  Aisku,gali bandyt buti atkaklus ir toliau jos ikyriai ""siekti"" visais imanomais budais. Bet turi pats jausti ta riba,kada esi nepageidaujamas. Kitaip rizikuoji sulaukti atsakymo ""bice atsok"" ar kazka pan. Kas irgi nera  labai jau malonu.
O jei atvirai ,tai manau ,kad cia tau hormonu audros. Praeis. Visiems normaliems tai buna, ir man buvo. Labai padeda pasinerimas i kokia megiama veikla,hobi. Jei apsidairysi aplink,pamatysi,kad jokio liudesio nera. Tik tu pats ji sukuri. Ir nuo taves priklauso kaip tu vyniosies is sios padeties. Gali nueit i kabaka,prisilupt iki zemes graibymo ir taip bandyt sprest sia "beda". (blogas sprendimas). Gali pasinert i megiama veikla,ten realizuot save ,susipazint su naujais zmonemis. (geresnis sprendimas). Itariu manai,kad ji yra ta vienintele. Is savo patirties galiu pasakyt ,kad bent jau man irgi taip pat atrode ,kai buvau +-20-ies. paskui sutikau kita,kuri irgi buvo "man atrode "vienintele". Po kurio laiko supratau,kad tokiu vieninteliu is tiesu yra daug. Visos jos ypatingos,zavios ir pan.ir lieka tik vienas klausimas ,ar ji pati panores su tavimi uzmegzti rimtesnius santykius.

9

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

hormonu audros.. kaip cia pasakius...  nemanau, labiau psichoze sakyciau big_smile nes mano gyvenime yra taip, arba as turiu wiska arba nieko.. bet sis atvejis labai keistas... ir vis nezinau koki kelia rinktis, taip noretusi padaryt  kazka tokio kad suprastu ka ji prarado... Manau pasivaidenimas pries ja su ktia mergina tikrai daug ka pakeistu.

10

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

tikrai sunki situacija, nesuprantama vissiskai. jugi  pabreziu dar karta, kad mergaite atidave save, ir po savaites viskas baigesi...  Na dar tas baliukas buvo, po kurio visiskai atsalo...As vis manau kad  ten kazkas pasimaise, negalejo paprastai wiskas taip be priezasties paimt ir dingt.

11

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Merginu 30... Tai reiskia, kad 5m kas antra menesi vis nauja...

12

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

bet ne  visos bendravimui buvo, ir  trecia desimtis yra virs 20+ smile ir pradejau eit pas mergu ankstokai, pirmas kartas beveik 14os  metu buvo yikes

13

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

gal ir durnoka, bet as manau nieko nerasysiu palauksiu, ir kada wel pameginsiu

14

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Baltapukis parašė:

hormonu audros.. kaip cia pasakius...  nemanau, labiau psichoze sakyciau big_smile nes mano gyvenime yra taip, arba as turiu wiska arba nieko.. bet sis atvejis labai keistas... ir vis nezinau koki kelia rinktis, taip noretusi padaryt  kazka tokio kad suprastu ka ji prarado... Manau pasivaidenimas pries ja su ktia mergina tikrai daug ka pakeistu.

15

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Gitana parašė:
Baltapukis parašė:

hormonu audros.. kaip cia pasakius...  nemanau, labiau psichoze sakyciau big_smile nes mano gyvenime yra taip, arba as turiu wiska arba nieko.. bet sis atvejis labai keistas... ir vis nezinau koki kelia rinktis, taip noretusi padaryt  kazka tokio kad suprastu ka ji prarado... Manau pasivaidenimas pries ja su ktia mergina tikrai daug ka pakeistu.

,,pasivaidenimas su kita'' visiškai panaikintų tavo šansus, tik nereikia,,kad suprastų ką ji prarado'', nebūk narcizas.Beje iš savo patirties galiu pasakyt-jei per anksti nuleisi rankas visą gyvenimą gali gailėtis.... nepamiršk-tu turi būt jos vertas o ne ji tavęs, nes ji jau yra verta

16

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

o man susidare nuomone,kad jokios nekaltybes nebuvo prarasta,jei ji pati skatino tave imtis kazkokiu veiksmu...taip kad neapsikrauk...praeis 2-3 men ir atsalsi...dar gali buti variantas-nemate perspektyvos su tavimi,gal iesko pinigines,kas ten zino...o siaip-neatlapok dusios placiai,tau ten tfu-o tu nespesi uzdaryti..:)

17

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

labai gilia prasme turinti tema kazkokia nesamone o ne tema,cia kaip politiku reklama skamba gyvensim geriau,,,
kiek supratau isiskyre na ir ka?spustelejo kad isgaut atsakima hm ,,,o kitas dalykas tokiam amziui kokios dar rimtos draugystes neypatingai isivaizduoju,,,keista kai zmones itin asmeniskus dalykus raso taip viesai ir svetimiem zmonem,o gal ji kokiam saite ir itin intymias detales papasakos ir kaip pasijusi?
piniginiai reikalai ar dar kas aisku kad tai svarbu-meiles neuzsiklosi ir is jos sotus nebusi,,normalu kad mergina ziuri ar yra perspektyva but su zmogum(ir tai normalu visi mes atkreipiam i tai demesi) o bandymas is naujo-ji jau gyvena toliau ,,,o tie sekiojimai davai pabandom is naujo ar sulipdyt kas buvo atrodo naiviai,,,

18

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

labai gilios prasmes cia kaip ir nera.,nebent as neradau.pavargau skaityt jau pusiaukely.koks tu nuostabus.koks tu geras.kaip cia tave tipo gailetis ar tos merginoss?kai pradesi suvokt kad su kiekviena nauja mergina tu leidiesi vis tuoliau zemiau nulio tada ir pradesi but kazko vertas. o dabar eilinis pasiputelis.
amzius cia neprie ko.nekaisiok bibio visur ir suprasi prasme jai ji tau idomi.

19

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

man čia labiau panašu ne į gyvenimo meilę, o į eilinę užgaidą. Kai negali turėti, tai reikia.

20

Re: Labai gilia prasmę turinti tema liečianti tiek vaikinus ir merginas.

Tikrai labai idomu isgirsti jsuu visu nuomones, dekui kad rasot, ir nesvarbu ka apie mane galvojat, siuo atveju as galiu isivaizduoti kaip esu matomas kitom akimis ir kitu kampu. Na ir kas per perspektyvumas turetu buti jos atzvilgiu kaip paminejo, ponas tinsanis?