1

Tema: Pirmas bucinys, ka patartumet

Tikriausiai labai stebesites, man sueis jau 20 metu uz menesio su kapeikom ir dar nesu turejas paneles ir net jos buciaves. Bandziau ne viena ir ne kelis kartus kabint, bet vis nesiseke. Buvau galvojas po kiek laiko vaziuot i uzsieni dirbt, bet galvoju ar verta dar ilgiau delst ir neturejus santykiu isvaryt(vis gi 20 metu tuoj, ir jokios patirties), gal geriau pagyvent lietuvoj ir bandyt susidraugaut su kokia panele? gal temos pavadinimas nera visiskai i tema, bet daug maz

2

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

O kur tu cia radai toki istatyma ,kad iki 20 -ties butinai reik susirast pana ir dar pasibuciuot?

3

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

nekaip jauciuos budams dvidesimties ir dar neturejas paneles.. kiti tokiu metu net jau zenijasi

4

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

Is tavo parasymo ,galima suprasti,kad tau paneles reikia vien del to,kad "kiti" tokiu metu jau gyvena kitaip nei tu.
As tai siulau maziau ziuret i kitus ir gyventi SAVO gyvenima.

5

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

Ricardas parašė:

Is tavo parasymo ,galima suprasti,kad tau paneles reikia vien del to,kad "kiti" tokiu metu jau gyvena kitaip nei tu.
As tai siulau maziau ziuret i kitus ir gyventi SAVO gyvenima.

pilnai pritariu, o prie ko išvažiuot į užsienį negali nesupratau...63+++++++++++

6

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

jei merga tave tikrai myles jai bus **** patyres tu ar nepatyres, o pasilaizyt su bet kokia gali klube girtesnis uzkalbink jei patiksi ji tavo

7

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

Geriau vienam dabar kol vienas esi važiuoti  į užsienį, nei paskui merginą palikti Lietuvoje , laukti tavęs...))))

8

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

gal laikas nezaist L2 ar WOW big_smile, valykis dantis, kramtyk kramtoskes, nekalbek apie zaidimus, nemetyt fraziu liecianciu fiti miti nes tam reikia atitinkamu sugebejimu ir isvaizdos ir viskas rasi ta mergina, o kaip auksciau sake, geriau vaziuok i uzsieni be merginos...

9

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

nieko as nezaidziu isvis, esu tvarkingas bachuriukas, o del uzsienio tai kaip tik paneles reikia kad ji vaziuotu kartu, bet ne tame esme, sunku isreikst ta minti kuria noriu pasakyt, bet pabandysiu - gal nebenoriu daugiau delst, vis gi 20 metu, jau jauciu, kad truksta kazko salia, amzius dideja, o patirtis tapati, vis dar nieko neturejas

10

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

Tadai nesinervink tiek galiu pasakyti, pats mergina vienintele tik turejau ir ja rades buvau tik kai man buvo 19niolika. Viskas ateis su laiku manau, taciau reikia nesedet ir nieko nedaryt, o bendrauk bendrauk, stenkis uzmegzti rysi ieskoti to zmogucio ir atrasi pamatysi. Nera reikalo panikuot, turiu ne viena drauga kuris neturejo drauges ir panasaus amziaus.

11

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

dekui uz palaikyma smile

12

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

nekist liezuvio lb giliai i gerkle big_smile

13

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

o va sita norejau paklaust kaip reikia laizytis, liezuvio galai tik turi susiliest ir biski judet i visas puses letai?

14

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

geras klausimas big_smile mano pirmas laiziakas nebuvo itin vykes. svarbiausia neskubek, jei pana tau patiks, viskas gausis savaime. nesiparink del nieko ir megaukis akimirka smile

15

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

Tikrai nėra ko čia per gyventi,kad nesi patyręs ar nesi bučiavęsis su panele,patikėk geriau neskubėti ir nenusivilti,o su laukti sau tinkamo žmogaus.Šiaip asmeniškai geriau būk savimi,o nebėgiok pagal kitų madas,kad va jau kiti turėję panelę ten bučiavę,patyrę sekso,kas iš to kai skubi?Patikėk kai greit viską išbandai tai pasidaro neįdomu,nes tikrai tie pirmi kartai mano manymu yra tokie įsimintini dalykai,tai ir nereikia pulti į bet kokios pasitaikiusios glėbį.Geriau būk savimi,kalbink paprastai merginai,manau daug labiau taip dėmesio sulauksi,o kad va jas"kabinsi". O šiaip,kad ir išlėksi į tą užsienį vis tiek tas pats bus.Na nebent gal ten daugiau nuotykių patirtum.Pasakiau iš savo pusės kaip man atrodo.

16

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

uzsieny paneles tikrai nesusirasciau, prastai anglu kalba kertu, tai gal galit kuo geriau apibudint kaip reikia laizytis? ar ten turi liezuviu galai patys susiliest ar kaip?

17

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

big_smile big_smile big_smile Geriausia patirtis tai kartoti ką partneris daro,atrodo ten sudėtinga,bet kai pabandai ir sužinai vietomis gali ir nusijuokti,kad šitaip....:)

18

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

vat tas ir beda jog panos visada tikisi jog vaikinas turi pradet viska pats ir rodyt pavizdi, geriau jau butu jeigu atsakytumet tiesiai sviesiai i mano klausimus uzduotus ;]

19

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

Neatsimenu  ,kaip  tą  liežuvį  kaišiojo,bet  pirmo  bučinio  neužmiršau  ilgai.
Ne  technika  svarbiausia,o  kad  patiktumėte  vienas  kitam. Visiems  būna  pirmas  kartas  ir  nei  vienas  negimė  viską  mokėdamas,būk  nuoširdus  ir  būk  savimi  ir  viskas  gausis  savaime.
Jei  neišdrysi  pabučiuoti  į  lūpas,pabučiuok  pirmą  kartą  į  žanduką  ir  nemanau  ,kad  mergina  supyks.
Merginos  supyktumėte,kad  vaikinas  atsisveikindamas  švelniai  paspaudes  ranką  pabučiuotų  į  žanduką  ir  pasakytų  ,kad  nekantriai  lauks  pasimatymo.
Juk  jam  svarbi  jūsų  nuomonė.

20

Re: Pirmas bucinys, ka patartumet

nepanikuok tik, nesakyk, kad pirmas kartas ir pasitikek savim, viskas klosis kaip sviestu patepta. technikos cia nera, reikia tik pajausti partnere . o jau tada lezuvis viska darys ka jam reikia