1

Tema: Nelaimingai įsimylėjau.

Sveiki, gal Jums ši istorija gali atrodyti šiek tiek banali, bet visgi norėčiau pasidalinti ir nuoširdžiai prašyčiau patarti, kadangi savąja galva svarstant viskas atrodo visiškai kitaip, o žiūrint kituoju kampu - racionaliau. Aš esu studentė besimokanti Anglijoje, prieš tai savo gyvenime esu turėjusi vieną vaikiną, su kuriuo draugystė trūko 3 metus. Praeitais metais, kai atvažiavau į universitetą, tiesiog išsiskyrėme, kadangi (kaip liaudis sako) per atstumą, nieko gero negali būti. Čia per paskaitas pamačiau vaikiną, kuris tiesiog sužavėjo mane. Jis Anglas, mokosi šiek tiek skirtingą dalyką nei aš, bet vistiek turime bendras paskaitas. Iš pradžių tyliai sau pati žavėjausi juo, bet artėjant prie mokslo metų pabaigos nusprendžiau tiesiog ,,netyčiomis" prieiti ir pasiklausti žiebtuvėlio, kadangi jis rūkė kartu su draugais (pati nerūkau, bet kartais reikia pasiaukoti, kad bent jau kažkokia priežastis būtų). Taip mes susipažinome, radau jį socialiniame tinkle ,,Facebook" ir keletą kartų pasiteiravau dėl mokslų. Taip pat buvo tokių situacijų, kai turėjau galimybę su juo pasišnekėti, bet tai tiesiog buvo banalūs klausimai ,,how are you? how was your coursework? do you have fun?". Visiškai suprantu tai, kad dauguma dalykų prasideda palaipsniui, bet mano situacija atrodo pernelyg lėta ir visiškai nebesisukanti į gerąją pusę, kas atrodo beviltiška. Taip pat panašu, kad jo draugas mano, kad būtent jis man patinka, o ne tas, apie kurį kalbu, nes iš pradžių per klaidą sužinojau jo vardą, o tas asmuo, pas kurį teiravausi apie mano Crush'ą, pasakė, kad kažkas juo domisi. Niekada pati nebendravau su to vaikino draugais, bet panašu, kad jie žino, kas esu ir kartais kreivais žvilgsniais apžiūri nuo galvos iki kojų. Su jais dažnai būna viena mergina, kuri panaši į Musulmonę ir vieną kartą ji tiesiog mane klube pastūmė, be jokios priežasties. Aš pati nesu tokia mergina, kuri kabinasi ant kaklo vaikinui ir visada stengiuosi būti subtili ir kukli, o kai įsimyliu - tai trunka ilgam laikui. Taigi apibendrinant viską, norėčiau paprašyti Jūsų patarimų, kokius žingnius man daryti toliau. Suprantu, kad daugelyje atvejų atsitinka taip, kad tiesiog negali patikti tam, kuris tau patinka, nes kiekvienas iš mūsų turi skirtingus skonius, tad visiškai laisvai priimu tą mintį, kad nepatinku jam.

2

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

Jo taip ir buna,kalbini Lietuves paneles esancias UK ,uzrietusios nosis vaiksto,nes joms reikia anglu... Nesuprantu medum patepti jie ar ka,kuo Lietuviai blogi ,gi pilna cia ju.Zinau pora atveju kaip panos nebutinai Lietuves,bet nuo musu puses,susimeta su Anglais o tie paskui elgiasi kaip su padugnemis.Aisku nesakau yra ir tokiu kurie suranda ir laimingi buna,cia jau kaip pasiseks.O tavo atveju tai pati eik prie reikalo tiesiai svesiai jei jis nesupranta kad rodai jam demesi smile

3

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

o kiek atveju zinai kad su lietuviais bus gerai?is tu pilna lietuviu su keliais is ju bendrauji...integruojies ten kurioj saly gyveni ir tai kad lietuviskai kazkas sneka tai ka jau turi but idomu bendraut ar kad jai tautietis vadinas geras idomus ir visa kita?:)
a del merginos hm na jau ne 16m kad sekiot is paskos ir klausinet per aplinkui na dar i ta nesamone facebook klausimu prirasyk (seip del banalumo-bus daugiau i vaikiska seriala panasu) tiesiai paklaust sunku bet kiek tai uztruks ?manau daug maziau nei kad cia uztrukai rasydama klausima,,,

4

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

Ne tai aisku negi idomu su Lietuviais kai yra uzsienieciai o ypac Anglai,jie tokie grazuoliai ir  protingi visi wink o nauda ypac kokia su Anglu susimetus smile o ka Lietuvis vargsas tau pasiulys smile  Cia tik mano nuomone wink

5

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

Rytis parašė:

Ne tai aisku negi idomu su Lietuviais kai yra uzsienieciai o ypac Anglai,jie tokie grazuoliai ir  protingi visi wink o nauda ypac kokia su Anglu susimetus smile o ka Lietuvis vargsas tau pasiulys smile  Cia tik mano nuomone wink

priekom protingi ir visa kita as sneku aplamai visur visokiu yra,tu butu m su negrazia mergina ?taip ir cia tentie jausmai aisku svarbu bet tik vien ju neuztepsi ant duonos,,,

6

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

Tai as ir nesakau kad visi tokie,visur yra visokiu,tik  pastebejau kad daugumas amigranciu labai jau i Anglus isikliopinusios.

7

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

gi i uzsieni vaziuoji ne tos vieninteles ieskot ,,,o finansiniu galimybiu tad merginas suprast galima jai ten pamato joms patinkanti ir finansiskai apsirupinusi ,daznas supranta jai uz dyka tai gera mergina a jai jau kazko reikalauja tai,,,

8

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

Zinai,tu turi savo nuomone ,as savo

9

Re: Nelaimingai įsimylėjau.

Rytis parašė:

Zinai,tu turi savo nuomone ,as savo

taip:)