1

Tema: Padėkite dėl pavardės !!

Sveiki, man iškilo vienas svarbus klausimas, būkit geri, gal kas žinote kokiu būdu Goda Alijeva pasiliko pavardę su a galūne? Nes pagal LR įstatymus tai neįmanoma. Jie juk tuokėsi Lietuvoje, o ir Alijevas atrodo turi lietuvos pilietybę? Ar klystu aš? Noriu ir aš pasilikti vyro pavardę, o ji su galūne a, tačiau civiliės metrikacijos skyriuje sakė, jog tai neįmanoma. Gal ,merginos, kas susidūrėte su panašia situacija?

2

Re: Padėkite dėl pavardės !!

idomus klausimas

3

Re: Padėkite dėl pavardės !!

Na, aš tiksliai nežinau, bet kad Alijevas ir turi Lietuvos pilietybę, bet iš principo tai pavardė "Alijevas" nėra lietuviškos kilmės ir kiek pastebėjau, visų man žinomų moterų/merginų pavardės, jei yra slaviškos kilmės, baigiasi -a ;] Ne vienas ir ne du atvejai. O jei tavo vyras lietuvis, džiaukis lietuviška pavarde, kam išsidirbinėti kaip ir su tais trumpiniais smile

4

Re: Padėkite dėl pavardės !!

kam dar cia lietuviskos pavardes grazios:d pasityciojimas is zmogaus o ne pavarde po vedybu kai skaitai ir ziuri: kiausiniene ,barkstiene ir pan ,,iene ,,,demokratija europos sajunga tad tos pavardes ,,,, darais kokia nori ,,,o jai negali cia galima ir uz lietuvos ribu susituokt o poto iregistruot cia,,,
dar 10-30 metu ir tos lietuvos nebeliks:)

5

Re: Padėkite dėl pavardės !!

Nepatinka gali emigruot. Ten galesi gaut pavarde savo vyro smile

6

Re: Padėkite dėl pavardės !!

ienes nepatinka mat. Keisk tautybe, jei gimta kultura nepatinka

7

Re: Padėkite dėl pavardės !!

Aš už laisvą pasirinkimą. Kas kaip nori tas taip gyvena ir renkasi kaip gyventi.

8

Re: Padėkite dėl pavardės !!

anatolijus parašė:

ienes nepatinka mat. Keisk tautybe, jei gimta kultura nepatinka

a kokia pas mus kultura...gerai paziurejus dalis salies vokieciam dalis lenkam dalis dar kazkam,,,o atidziau paziurejus kiek lietuviu isvaziuoja integruojasi ir saunuoliai,,,o kas lieka kai nera del ko pasigirt kad lieki sauki as tevyne myliu,,aisku tie protingieji myli tevyne is toliau:)))

9

Re: Padėkite dėl pavardės !!

Vaida parašė:

Aš už laisvą pasirinkimą. Kas kaip nori tas taip gyvena ir renkasi kaip gyventi.

as ir uz tai .bet taip retai kur ir kada buna ...bet visgi as uz tai:)

10

Re: Padėkite dėl pavardės !!

Ufff, tinsani, nu taip riebiai pakliedėjai, kad kraupu. Gal geriau tu mauk atgal į savo rūsį iš kurio išlindai smile

11

Re: Padėkite dėl pavardės !!

Greta tu stuknuta,aisku kad lr. istatymai visiems galioj,tai tada paklauskim kaip veikejas kurio net baznycia pamirusio neisileida brazas isiskyre atgaline data,kitaip taren sudeliojus viska tai an virsaus dar neisiskyres susituke su padelnike,tai jiems irgi galeva istatymai ir visa kita.