1

Tema: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Kokia jūsų nuomonė?

2

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

O kodėl ją reikėtų niekint?

3

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Jisai matyt save omenyje turejo. big_smile
O kas liecia merginu nekaltybe tai tiktai vertinti... kazkaip per 100 metuku savo, tokios taip ir neteko sutikti.. big_smile

4

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

nei vertinu nei  niekinu  cia jau zmogaus pasirinkimas ,,,,

5

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Zmogaus tai cia kaip? Klausimas buvo vertinti tai ar niekinti.. Taip, pasirinikmas zmogaus gali buti kada ir su kuo ja prarasti, bet tema apie kitka.. smile

6

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Matot turejau omenyje XXI amziaus mastysena kad nekaltybe yra rudimentine savybe kuria kone privaloma atsikratyti... Aivaras neklydo, as vis dar taip sakant... nesu to dares.... bet visa esme klausimo tiesiog zmoniu nuomone... ir tiek... ir galbut noras suzinoti ar tureciau dziaugtis ar pult i depresija... dar viena xD

7 (redagavo Aivaras 2012-12-02 03:05)

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Nezinau kam tu pasakas bandai skiesti bet tikrai ne ten i viesa foruma pataikei.. big_smile tu ten kokiai tokiai paciai gali makaronus kabinti jog 24 metu tu nekaltas dar esi... Cia lygiai tas pats jog mergina kaisiojanti vibratoriu agurka tusinuka ar ka tik nori pareiskia jog ji nekalta dar nors mergystes pleves pas ja jau nei kvapo nerasta.. big_smile  Jei tau dar nei viena nedave tai tikrai nereiskia jog tu esi nekaltas tokio amziaus.. O jei taip tai tu arba melagis arba visiskas debilas... Kiek teko soc tinklapiuose lankytis yra toks budas kabinimo merginu tipo: ''kas pades prarasti nekaltybe'' pasiraso 20 metuku ''berniukas''.. bet cia forumas, ne karstoji linija..

8

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

netinkamai suformuluotas klausimas, ko pasekoje žiauriai nelogiškai skamba. smile o šiaip, mano manymu nekaltybę prarast ne nuo konkretaus amžiaus, kurį nurodo skaičiukai Tavo pase, o  tada, kai jautiesi ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai tam subrendęs.;)

9

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Jei sutiksi protinga ir supratinga mergina tai jai tas dalykas kad tu dar esi nekaltas nieko nereiks,kaip tik galbut ir apsidziaugs nes nebusi  kaip pisuoklis kurie tavo metu jau buna puse lietuvos praeje wink

10

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Visiskai pritariu Vinga smile nei jos niekinti, nei ka.. ateina tinkamas zmogus, neatsisipiri aistrai, jos nebera-nekaltybes.. neatsirado toks zmogus, nera noro tuo uzsiimti, nera aistros kazkokiam tai zmogui-ji yra.. tad manau, ateina tam laikas, ir "nusiemi ta shyda" nuo saves smile))

11

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Aivaras parašė:

Nezinau kam tu pasakas bandai skiesti bet tikrai ne ten i viesa foruma pataikei.. big_smile tu ten kokiai tokiai paciai gali makaronus kabinti jog 24 metu tu nekaltas dar esi... Cia lygiai tas pats jog mergina kaisiojanti vibratoriu agurka tusinuka ar ka tik nori pareiskia jog ji nekalta dar nors mergystes pleves pas ja jau nei kvapo nerasta.. big_smile  Jei tau dar nei viena nedave tai tikrai nereiskia jog tu esi nekaltas tokio amziaus.. O jei taip tai tu arba melagis arba visiskas debilas... Kiek teko soc tinklapiuose lankytis yra toks budas kabinimo merginu tipo: ''kas pades prarasti nekaltybe'' pasiraso 20 metuku ''berniukas''.. bet cia forumas, ne karstoji linija..

Jei nekaltumas apsprendžiamas mergystės plėvės turėjimu/neturėjimu, tai kai kurios merginos manau nusimins sužinojusios, kad per visą savo gyvenimą jos nebuvo nekaltos big_smile

12

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

N eilini karta Aivarai perlenkei lazda, man idomu zmoniu nuomone o ne populiarumas, apie ta buda ieskoti vienos nakties nuotykio as zinau... bet man tai nerupi... man tik nuomones idomios... is mano ankstesniu postu butu galima suprasti kas man svarbu ir kas ne, ir kiek pamenu tu visus esi komentaves, jei esi pakankamai protingas turetai si ta nutuokti apie mano mastyma. Galvok ka nori bet prie viso to  pridek kad esi neteisus, as nesitikiu kad suprasi. Zmones buna ivairus, ju motyvai ivairus, maniskis yra akivaizdziai informacinis.

13

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Vyriskos lyties nekaltybes fiziskai nera.. big_smile

14

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Edgaras parašė:

N eilini karta Aivarai perlenkei lazda, man idomu zmoniu nuomone o ne populiarumas, apie ta buda ieskoti vienos nakties nuotykio as zinau... bet man tai nerupi... man tik nuomones idomios... is mano ankstesniu postu butu galima suprasti kas man svarbu ir kas ne, ir kiek pamenu tu visus esi komentaves, jei esi pakankamai protingas turetai si ta nutuokti apie mano mastyma. Galvok ka nori bet prie viso to  pridek kad esi neteisus, as nesitikiu kad suprasi. Zmones buna ivairus, ju motyvai ivairus, maniskis yra akivaizdziai informacinis.

Na, gal ir perlenkiau siek tiek..

15

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Kaltos, nekaltos ar prakaltos, koks skirtumas... kai tau 60 gal jau ir yra skirtumas, jei neesi kunigas ar venuole big_smile

16

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

oj as manau cia labai brangus ir geras dalykas, reikia ilgai brandint kad butu kaip senas geras brandintas vynas, kuo ilgiau islaikytas tuo skanesnis, nu vopsem reikia tik pries pat mirti jau kai zinai kad galas bus tada big_smile

17

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Šypsnis parašė:

oj as manau cia labai brangus ir geras dalykas, reikia ilgai brandint kad butu kaip senas geras brandintas vynas, kuo ilgiau islaikytas tuo skanesnis, nu vopsem reikia tik pries pat mirti jau kai zinai kad galas bus tada big_smile

O iš kur žinot, kada mirsi? Tai reik iškart apsidraust manau, jei mirtum anksčiau laiko. big_smile

18

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

koks skirtumas kaltas nekaltas, nei cia blogybe nei ka. gyveni tiesiog savo gyvenima ir nekreipi i tai demesio, kai surasi mergina kuria mylesi tuomet ir pasimylesi, o jei dabar ner panos o su bet kokia nesinori sugulti, tai ir negulk. lauk rimtos merginos.

19

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

niekint reiketu prievarta ir pan dalykus,o kaltybe -nekaltybe cia zmogaus sprendimas ir viskas ,,vertybe jau pats zmogus

20

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Vertybe pats zmogus ir ka jis gyvenime yra padares.

Edgaras parašė:

tureciau dziaugtis ar pult i depresija

Uz visus ne kalbesiu, bet manau verta sutikti su ta ideja jog sekso trukumas gyvenime jau yra ganetinai depresyvus dalyka, nesvarbu vyras tu ar moteris, nekaltas ar senai patyres tame.

Kitavertus ne visi, save vadinantys patyrusiais istikruju zino kas yra geras seksas ir sugeba patenkint partnere/-i.

Neteko daug bendraut gyvenime su vyriskos lyties atstovais bet 24metis jaunuolis dar ne patyres gyvenime sekso mano akim yra gan retas fenomenas musu taip vadinamoje civilizuotoje (ar ne) salyje. Gal del to kad pats randu save temos autoriaus padetyje.