21

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

..merginos nekaltybe-jos orumas ir garbe..Jei is jos padarei moteri ..ir susituokete-tau niekas nepasakys..ai sita ir as tratinau..-cia aisku siaip...tik zinau viena,kad save gerbianti mergina..atsiduoda is tikros meiles..aisku manydama ,kad uz to bernelio istekes..,kitas klausymas iki kokiu metu ..save taupyt...tam vieninteliam...ant to balto zirgo....

22

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

kazkokia paika tema :::042 kokius zmogus turi isitikinimus taip jis ir gyvena.. o jei klaustumet mano nuomones, sakyciau- zinoma, kad tai reikia vertinti :::812

23

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Still pure and happy tongue

24

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Aivaras parašė:

Nezinau kam tu pasakas bandai skiesti bet tikrai ne ten i viesa foruma pataikei.. big_smile tu ten kokiai tokiai paciai gali makaronus kabinti jog 24 metu tu nekaltas dar esi...

O žiūriu Tu ir čia žmones kaltini pasakomis. Čia iš nekokios patirties ar kaip?

O į temą - nekaltybę vertinu. Kaip merginų, taip ir vyrų. Ir nekalto vaikino neatsisakyčiau, jei apie mane kalbėt, ne tame gyvenimo prasmė.

25

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

vdl parašė:

Vertybe pats zmogus ir ka jis gyvenime yra padares.

Edgaras parašė:

tureciau dziaugtis ar pult i depresija

Uz visus ne kalbesiu, bet manau verta sutikti su ta ideja jog sekso trukumas gyvenime jau yra ganetinai depresyvus dalyka, nesvarbu vyras tu ar moteris, nekaltas ar senai patyres tame.

Kitavertus ne visi, save vadinantys patyrusiais istikruju zino kas yra geras seksas ir sugeba patenkint partnere/-i.

Neteko daug bendraut gyvenime su vyriskos lyties atstovais bet 24metis jaunuolis dar ne patyres gyvenime sekso mano akim yra gan retas fenomenas musu taip vadinamoje civilizuotoje (ar ne) salyje. Gal del to kad pats randu save temos autoriaus padetyje.

edgaras man svetimi nerupi taipkad ka darytum man nesvarbu

26

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Irutė parašė:
Aivaras parašė:

Nezinau kam tu pasakas bandai skiesti bet tikrai ne ten i viesa foruma pataikei.. big_smile tu ten kokiai tokiai paciai gali makaronus kabinti jog 24 metu tu nekaltas dar esi...

O žiūriu Tu ir čia žmones kaltini pasakomis. Čia iš nekokios patirties ar kaip?

O į temą - nekaltybę vertinu. Kaip merginų, taip ir vyrų. Ir nekalto vaikino neatsisakyčiau, jei apie mane kalbėt, ne tame gyvenimo prasmė.

gali argumentuot? Kuo gi nekaltas geresnis uz 'kalta'?

27

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

Donatas parašė:
Irutė parašė:
Aivaras parašė:

Nezinau kam tu pasakas bandai skiesti bet tikrai ne ten i viesa foruma pataikei.. big_smile tu ten kokiai tokiai paciai gali makaronus kabinti jog 24 metu tu nekaltas dar esi...

O žiūriu Tu ir čia žmones kaltini pasakomis. Čia iš nekokios patirties ar kaip?

O į temą - nekaltybę vertinu. Kaip merginų, taip ir vyrų. Ir nekalto vaikino neatsisakyčiau, jei apie mane kalbėt, ne tame gyvenimo prasmė.

gali argumentuot? Kuo gi nekaltas geresnis uz 'kalta'?

Asmeninę nuomonę argumentuot? Hm. Nei geriau, nei blogiau kaltas ar ne, kaip rašiau - ne tame gyvenimo prasmė. O dėl ko vertinu - telieka tas su manimi wink

28

Re: Nekaltybė - vertinti ar niekinti?

as ko ilgiau laukiu to labiau norisi  tai niekinu