1

Tema: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

turiu mergina jau draugaujam nemazai beveik metai su puse, myliu ja beprotiskai stengiuos del jos na kiek galiu skiriu demesi darau staigmenas visada bunu jai geras na ir taip toliau ne viena drauge yra sakius kad as vos netobulas ir del jos tiek stengiuos bet ji man neparodo ne per puse tiek net nevertina pastangu mano, paskutiniu metu ji vis daros nesuprantama visiskai viena diena ji man sako myliu be taves negaliu o kita jau vos ne dink is mano gyvenimo ir taip daznai, sako as pati saves nesuprantu ko noriu kartais noriu but laisva o kartais ne na tiesiog tai mane zudo, pries menesi apsipykom tiksliau ji man pasake kad nebemyliu ir visa kita, sako ka as galiu padaryt, tu man bjaurus... tiesiog nesupratau uz ka nes jai visiskai nieko nebuvau padares niekada blogo zodzio nesu pasakes nes perdaug myliu, ir po 2 dienu tiesiog nusprendziau paleisti ja parasiau laiskeli kureme viska pasakiau kad jei dar kaska jauti ir nori but as tave mylesiu o jei ne paleidziu tave ir ji pasiliko, bet poto ir vel kas savaite pykcei is oro jai ant manes ir galu gale snd vel jis is niekur raso atsok, laisvas ir tt. bet nepaliko manes, bet nezinau kaip pasielk as ja beprotiskai myliu o jos suprasti neina ar ji myli mane ar ne, nes sirdis taip draskosi kai viena diena jai padarau koki miela siurpriza nustebinu ji laiminga sako kad myli o kita diena sirdi drasko, patarkyt kaip pasielkt sori daug prirasiau bet nemoku trumpai smile

2

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

labas smile.. Jei mergina tavęs nevertina netęsk tokių santykių.. Laikas užgydis žaizdas. Sėkmės wink

3

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

aciu, bandau su tuo susitaikyti, ir padaryti viskam gala, esu perdaug atlaidus tai mano didziausia problema hmm

4

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

pabandyk viska baigti, kai tave praras gal ivertins ka prarado, tada prasys grysti ir elgsis tikekis kitaip, neatrodo kad zmoniskai su tavimi elgiasi, juk tu ir esi asmenybe o ne niekas. nesileisk zeminamas pastoviai tam turi buti galas arba nauja kitokia pradzia.

5

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

va tame ir neina suprast kai viena diena viskas su ja vos ne tobula o kita diena jai uzeina ir taip kartojasi, isdurnet gali, rukyt net pradejau nuo tokiu dalyku

6 (redagavo ramunas 2012-12-10 00:02)

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

paskui da gert pradesi ir tada bus viskas pofigu

7

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Elkis su ja taipat kaip ji elgias su tavim, t.y. nustok sureiksmint ja. Kiek galima suprast is to, ka parasei, esi jai reikalingas tik atsarginiais atvejeis kai jai nuobodu ir neturi ka veikt. Nesitikek kad prie jos issilaikys viskas.
Arba megink tapti geresniu, tokiu, kad ji pavydetu taves. Buk sekmingas.

8

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

as neperskaites puse tavo posto galiu pasakyt: SIUSK TU N* TA KALE. ne rmt zmogau mesk ja per borta ir susirask saves verta. jinai zaidzia su tavim patikek bro, as jau perejau sita ugni ir tikrai nelikeciau tau to paties

9

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

dekuj jums uz patarimus smile

10

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Ji puikiai žino, kad ją myli ir manipuoliuoja tavim. Gal Jūsų toks amžius? Jai žaidimai galvoje, tu gal žiūri kiek rimčiau jeigu save taip aukoji, o jai tai patinka, ji kaifuoja ir po truputi rija tavo širdutę smile Be to jeigu jau čia parašei tai jau tikrai pasimetęs, pašnekėk šią tema su tikrais draugais, gal jie ką patars, aš tai skirčiausi, jau atkentėjau vieną tokią smile

11

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Sypsnis teisingai sako,siusk tokia daune ****,zinau as ir savo patirties tokius atvejus kai bendrauji su kazkokia,rodai jai demesi,siluma,stengies,buni geras,mielas,rupestingas o jos nieko nevertina,ir po to su sudais sumaiso koks jis sioks ir anoks,negana to dar ir apgaudineja ir meluoja i akis... smile

12

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

kaip mano draugas yra pasakes: merga gali laukti visa diena skambucio vien tam kad i ji neatsakytu. ju tokia logika tikiuosi kerti apie ka as. patariu sudeliot visus taskus ant i ir palikt ta ubage likimo valiai. susirask saves verta merga jei nori mylet surask zmogu kuris tai vertintu.

13

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

butent tame ir esme,kad del ju stengies,darai kazka bet niekas to nevertina ir niekam to nereikia,ant galo tik pasako nezinau ko noriu arba noriu buti viena,o uz akiu draugems apstumia koks tas bernas lopas ir t.t

14

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Tikriausiai jai per daug demesio, taip ir atsiranda tai nori su tavim buti, tai ne. Neskirk jai demesio, jai turetu buti idomu kodel taip pasikeitei. Ir jei tikrai myli tave, tai prades ir del taves stengtis. Tiesiog tai paskutinis variantas koki galiu patarti. O siaip ji naudojasi tavo meile. O kas nenori buti mylimas. Tu vertas abipusiu jausmu. Ir siulau nebesikankinti.

15

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Kęstas parašė:

butent tame ir esme,kad del ju stengies,darai kazka bet niekas to nevertina ir niekam to nereikia,ant galo tik pasako nezinau ko noriu arba noriu buti viena,o uz akiu draugems apstumia koks tas bernas lopas ir t.t

va butent tas ir buna kai pasako nezinau ko noriu ir isvis tas zodis nezinau daznai kartojasi, va man taipat neina suprast, ir va butent su draugem kai kalbasi tikrai esu girdejas kaip uzstumia, tik suprast neina jei vienas zmogus gali atiduot viska mylet rupintis o topaties negali sulaukt is kito niekaip, esu ir sjp forumuos girdejas skaites kaip merginos sako nebera vaikinu normaliu kurie stengtusi del merginos yra ju tikrai galiu pasakyt ir pats ne viena pazystu bet niekas nevertina ju, ps. tai neskirta visoms yra ir kurios vertina

16 (redagavo Šypsnis 2012-12-11 09:48)

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

bice mes visi vos ne vienbalsiai patarem ka daryt, nebuk naivus nes kentesi kaip kentejau as. arba susirask kita merga kai ji tave paliks turesi atsargini varianta o jei nrml merga surasi tau tos ubages net nebereiks

17

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

jo jo,dauguma panu sako kad nera normaliu bernu,visi tik i lova jas nori nusitempt,nenori jokiu rimtu santykiu,nu zodziu..  bet esme tame kad pacios tuos gerus vaikinus ir atstumia o susideda su visokiais plugeliais ir tada sako kad visi vienodi ir nera normaliu. Cia panu logika kurios niekas nesupras niekada.
Klausimas: Ko nori moterys ir ko joms reikia?
Atsakymas: nezino ko nori ir nereikia nieko big_smile

18

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

neverta cia gaist laiko ir ant ju stumt,nes gali ir visos dienos neuztekti,faktas tas,kad visos yra padlos,kurios nieko nevertina ir elgiasi kaip sliundros. Kiek turiu draugu ir seip su kuo pakalbu tai nesu girdejes kazkokiu teigiamu atsiliepimu apie panas...

19

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

hm jei myletu tai nesiustu kita diena nafik smile  o jei vis jai isprusta zodziai kad bjaurus ir t.t. tai faktas kad ji taves nenori, gal tu ja ir myli, bet tai kokia prasme stengtis ir testi santykius, gal geriau jau demesi rodyti naujai surastai merginai, o su senaja nutraukti santykius. su laiku ir naujom pazintim pasimirsta seni jausmai.  beto gal labai jau jauna mergina turi, kad taip su tavimi ji bendrauja ?  tuomet reiketu draugauti su vyresnemis uz ja ar benraamzem, nes jaunos panos ir kaip bahurai dar neatsilakste- jiems rupi tik nuotykiai ir naujos pazintys , tusai ir t.t. o rimtiems santykiams reik subrendusio ir tam pasiruosusio zmogaus. sekmes

20

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Kad kazkaip atrodo kad panos is  tu tusinimu ir  neisauga nes kiek paklausi tai tai klubai ir tusai ir be ju niekaip big_smile moterys nesuauga,nes kai galva tuscia tai ner ten kam subrest