21

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Manau tiesiog tu jai nerupi tiek,kiek ji tau.Kai buni su salia- jai per daug demesio,o kai ignoruoji ja-per mazai.Neteisinga taip elgtis vaikino atzvilgiu,bet matyt dar nelabai mastanti panele big_smile

22

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Zaidzia su tavim ir tiek jei tikrai myletu taip nedarytu. Kol suras kita pasitampys su tavim ir paliks smile

23

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

užmušk ją ;D nupjauk galva ir dulkink per stemple, užkask kur netoli namų, o kai užsinorėsi romantinės vakarienės, ar tiesiog pabarškint ant skalbimo mašinos, žinosi kur rasti! http://www.youtube.com/watch?v=zXIuAz7aryo sekmės žmogau

24

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

saunuole ,,gerai istikro kad tokiu yra,,,sugryzk i realybe nebera taip kad jai tu gerai elgies tai su tavim taip bus,,man saunu kad tokiu dar yra merginu  kam art knistis kai kazkas gali islaikyt,palaikyt ir pan....

25

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

tikiuosi mano patarimas dar pasieks smile tai yra ziauru, bet tu turi ja palikt, ji nevertina taves, o tu ja perdaug sudievinai. as tokiuose santykiuose buvau 4 metus ir galiu pasakyti, kad jie yra ismesti is mano gyvenimo. Pasikankinsi pora menesiu, susirasi megstama veikla ir tikrai rasi mergina, o be to, tapsi emociskai stipresnis zmogus smile patikek, is to tik vieni pliusai.

26

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Zinoma,kad skirkis smile juk akivaizdu,kad zaidzia,zinau ir as tokiu atveju is savo draugiu puses,tikrai ziauru is salies paziurejus toks elgesys.

27

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

...skirtis spesi bet kada...manau tau reikia nuspresti ,kuo galetum uzsiimti del saves,savo malonumui ir nebereikes jai skirti tiek daug laiko,tada ir susidomes tavo drauge,ka veiki tu!!!

28

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Cia kaip toj Butkutes dainoj smile ( nemylejau tavęs ) ziauru!!
   Susirask kita pana ir tad ji pradės pavydeti tavęs wink , ir kai tai pajausi - nepasiduok jai ! Paprasčiausiai shaltai atstumk ja ir gyvenk sau ramiai wink ... Ir pamatysi ar ji gailesis dėl to ar ne smile... Bet net jai ir gailesis tai ji vistiek neverta tavęs !!! Praėjas ir as esu per tai , kaip ir daugelis čionai pasirašė !!!!
  What doesn't kill you makes you stronger!!! wink

29

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

oho na ir melodrama cia, gaunasi isvada:blogoms mergaitems geri berniukai, ir atvirksciai

30

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Aš galiu patarti, ką daryti. Grįžti į mokyklos suolą ir mokytis skyrybos ženklų ir lietuvių kalbos gramatiką. Pasirodai visiems žmonėms, kas esi. Štai nuo to ir reikia pradėti savo žemiškąją kelionę. O tik tada kreiptis į žmones.

31

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

Visiškai pritariu paskutinei žinutei. Jeigu tu ir kalbi taip kaip rašai, tai jokia mergina su tavim ilgai neištvers. Kada sugebėsi rišliai išreikšt savo mintis, tada gal net ir pačiam šis tas aiškiau pasidarys :-D

32

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

as pasakysiu taip,bek kuo toliau nuo tokios,nes jiai ji nezino ko nori,tada ja palik tu kol ji taves nepaliko...pasakyk,kad turi kita,nes ji buna su tavimi,del materialiniu dayku...jiai myetu niekada taip su tavimi nezaistu...laikas gydo zaizdas ir rasi ta kuri tave vertins,gerbs ,myles labiau uz gyvenima,dabar tu tik gaisti brangu laika ...patarimas nuo tokiu kuo toliau nudegsi...sekmes !!!!!

33

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

as parašė:

turiu mergina jau draugaujam nemazai beveik metai su puse, myliu ja beprotiskai stengiuos del jos na kiek galiu skiriu demesi darau staigmenas visada bunu jai geras na ir taip toliau ne viena drauge yra sakius kad as vos netobulas ir del jos tiek stengiuos bet ji man neparodo ne per puse tiek net nevertina pastangu mano, paskutiniu metu ji vis daros nesuprantama visiskai viena diena ji man sako myliu be taves negaliu o kita jau vos ne dink is mano gyvenimo ir taip daznai, sako as pati saves nesuprantu ko noriu kartais noriu but laisva o kartais ne na tiesiog tai mane zudo, pries menesi apsipykom tiksliau ji man pasake kad nebemyliu ir visa kita, sako ka as galiu padaryt, tu man bjaurus... tiesiog nesupratau uz ka nes jai visiskai nieko nebuvau padares niekada blogo zodzio nesu pasakes nes perdaug myliu, ir po 2 dienu tiesiog nusprendziau paleisti ja parasiau laiskeli kureme viska pasakiau kad jei dar kaska jauti ir nori but as tave mylesiu o jei ne paleidziu tave ir ji pasiliko, bet poto ir vel kas savaite pykcei is oro jai ant manes ir galu gale snd vel jis is niekur raso atsok, laisvas ir tt. bet nepaliko manes, bet nezinau kaip pasielk as ja beprotiskai myliu o jos suprasti neina ar ji myli mane ar ne, nes sirdis taip draskosi kai viena diena jai padarau koki miela siurpriza nustebinu ji laiminga sako kad myli o kita diena sirdi drasko, patarkyt kaip pasielkt sori daug prirasiau bet nemoku trumpai smile

34

Re: pasimetes nezinau ka daryti patarkit

tavo panele uz borto ir be zodziu be jokio gailescio,keissk numeri ir ja po velniu,kelios dienos ir tu naujas zmogus...stenkis neverkslenti buk kuo daugiau draugu buryje uzsimirs nepajusi kaip...dziaukis nuo tokios pabeges ir nesigaies,nes ji tikrai taves neverta...