41

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as ir gyvenu dabartimi ir ateitimi o su kuriomis bendraut bandau jom rupi praitis tai tokie takeliai seni,.nieko nebus,manu,:)bet **** man busiu vienas vaiksčiosiu pas kurvgas ir tiek nieko nepoakeisi jau:)toks mano gybvenimas,ir su tokiom as tik bendrauju:)

42

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

gy kitos alei pasikelusio dekjau b y b y as anyt tokiu panu ,tegu gyvena ir dziauhgiasi ir spryngsta pinigais n x:)

43

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

ramunas parašė:

pats bent supranti ka cia pripaistei

:DDDDD gerai cia

44

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

viska as suprantu,tegul gyvena,ir dziaugiasi pinigais,nzn su kuriomis jus bendraujate,vyrai bet ka typo jum nereikia pinigu su moterym nbendrautoi?:) netikiu patykek taip siurbia pinigus jos neakivaizdziai aisku bet siurbia:)

45

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kaip sakoma ateis ir ju kanciu laikas,lazda turi du galus beto:)

46

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as kai mates ir v
argo ir bedos turejes ,ir seip tai nebijau gyvenimo issukiu o vat kurios islepintos,tai jom laukia atlaykik antanai kraunam cemodanus vaziuosime ikaima tualetuy lauyzyti:)

47

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

beto dar norejau pasakyti,gyvenimas yra mazytis ner pries ka varzytis,nuo lykimo nepabegsi,kuo turtingesnis,vyras manote jum tuo daugiau pionigai laimes atnes nemanau,bet jum spresti,jus dziaugsites poinigais juo o nea juo paciu lkaip sakoma,ir nebus ten jokios meiles ,viska pasakiau ka norejau,db argumentupokite:)

48

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

aplamai tai as cia buvau gramatiku siaubas bet ups tu sumusiai visus rekordus :::124

49

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

nice amilas,**** ta gramatika man svarbiausia kad suprastu zmogus ka rasau ir tiek:)

50

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

smailas ten turejo buti big_smile

51

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as pa pi si m u i galiu susyrasti klubuose,moku bendrtauti,bet ieskausi rymtos panos,bet tokios ciuju jau uzimtos ira arba kaip sakiau pinigu reikia,o klube man panois stato sidrus,ir panasiai o nea s tai vat zinokite,reikia tyk kalbeti moket,ir tau statys,o nea tu,beto as sakau nereikia man nes man nea pinigai kokteiliai svarbu yra tai vat:)nesu alfonsas vadinamasis:)

52

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

trolina čiuvas ir tiek. smile)

53

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

as nea trolinu o ieskausi normalaus zmogaus nea salavos,barakudos ar dar kokios tokiu pats manau justinai zinai pilna ir galima lengvai susirasti,nebent esi mauras tyada tuikrai nesusirasi:)kaip dauguma nusiperka kokteili ir stovi klube ir siurbia ji o as be kokteiliu  galiu pakabinti,ajsku nea kiekviena sutynka pasokti susypazynti,bet viena nesutyks,antra trečiai,vistiek kazkokia sutyks nes taip nebuna

54

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Klaidų marios... toks jausmas, kad pirštai - dviejų klavišų dydžio. Sakinys tęsiasi per penkias eilutes. Neaišku, kur pasideda mintis, kur ji baigiasi. Iš tiesų, labai svarbu, kaip žmogus rašo, kaip sugeba dėstyti savo mintis. Aš dažniausiai su beraščiais nebendrauju. Tačiau tuo atveju, kai žmogus yra įdomus, protingas ir sklandžiai reiškia savas mintis, stegiuosi nekreipti dėmesio į klaidas(rašybos).
Kęstai, tu bent perskaityk tai, ką parašei prieš spausdamas mygtuką <gerai>

p.s. tu nerašai lietuviškai. Tu rašai lietuviškų ir rusiškų žodžių kratiniu. Rašymas lietuviškais žodžiais nėra tas pats, kas rašymas lietuviškai

55

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

dar viena liturge,gramatologe atsirado,nemokink,manes as berastis,eik geriau mokynk kitus,asus,kad rasytyu be klaidu ir suprantamai,tad jiem gerai bus,tures daug draugu,matai gi rasyme,yra esme gyvenimo,ir meileje viduje ,ir panasiai,man vienodai zydi sodai kaip rasau nepatinka neskaytikite,dieve brangus,nenumirsiu,pvz,kaip as,aisku ?:D,noriu ,taip rasau,mintis prasideda siaureje ,baigiasi pietuose.aisku?:) big_smile,jei tau svarbu,tai ir rasynekis su universitetiniai vyrukais issylavynusiais,o as nieko nebaighes esu tai nerasyk i mano tema ir ciuozk ant ledo,gal jie geriau mintis tau padestis,protinguole.mat ase,jei tau svarbu,ir tu labai rasyti moki ko be vaikino,aa,,nemyli tokios kaip tu niekas,ar kas tau yra?:),tai ir nebebendrauk,gerai kads tu raste,prie ko tas mygtukas,gerai ir kur jis yra?,suprantamai as rasau,beto nepatinka,kaskas,mano zodziuose,nes ten faktai,yra,nerasyk i mano tema tiesiog ir viskas raste,atsiradi nevirskinu tokiu kaip tu kuri lygina zmones,prie ko cia tas rasymas,svarbiausia zmogaus vidus ,yra i r suvokimas tam gyvenime,mergyte jei tau nea tai tada atsiprasaueik pinighus siurbti pas vyrus jei tau pavyks,bet manau nelabai,nebent duosi imerkti jiem ir tiek:)

56 (redagavo Julie 2012-12-27 16:35)

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Taip big_smile svarbu, koks žmogus yra vidumi.... Ypač tuomet, kai į pastabas svaidosi įžeidinėjimais smile

p.s. Tiesa, liturge - tokio žodžio lietuvių kalboje nėra. O liturgija - bažnyčios apeigos wink

57

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

Julie parašė:

Taip big_smile svarbu, koks žmogus yra vidumi.... Ypač tuomet, kai į pastabas svaidosi įžeidinėjimais smile

nesuk tu galvos cia beviltiskas varijantas :::937 prase patarimu gavo.bet isvadu nedaro :::037

58

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

prie ko cia izeidinejimai,o ka man rasyti tau, teisyngai tu man sakai:)rašai jo,ar kad ačiu už oatarimus,nea aš kaip rasau man manau gerai yra jei tau nepatinka kaip aš rašau,tai nekomentuok tiesiog ir viskas, bus gerai tada:),o rašyk i kitas temas:)

59

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

beto niekjo izeidziančio ten neparasiau tau,o del vidinio supratimo,zmogaus tai as suprantu visomis prasmemis zmones,ir neizeidineju,ju jeigu jie manes nemokyna ka man reikai daryti,nes  as manau n ieko nedarau tokia kas butu netaip,rasau kaip manau yra teysingai,daug vyru sutiks su manim kad lietuvoje ,nea is vidaus zmones yra ,o is pinigines,ta prasmia paneles:),bet ka čia rašyti,vistiek neklausys jos,jos savaip masto,as savaip,visi mes skyrtingi esame ir tiek,o as esu teysingas zmogus,o nea koks ten keikunas,kiap jauciu manote:)

60

Re: kaip susyrasti,panele,sau kuri ziuretu nea i tavo pinigines atory?

kokie ten seni patarimai,as sykau ir spardziau tokius patarimus,supranti as mastau savo galva,o nea kitu patarimais,beto ar as neteisus kadf dauguma paneliu siurbeliu?aaa?:)