1

Tema: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Mergina siulo vaikinui draugauti...tradiciju lauzymas? Ka apie tai mano vaikinai ir merginos???

2

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

ai siais laikais niekuo nebenustebinsi...ir jei dar vaikinas toks stabdantis...gi reikia kazkada gazo pedala paspaust...tai kas merginai belieka, paciai siulyt...

3

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

as tai nieko pries uz tas kurios drasios ir pasiulo draugauti...

4

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

o man labai keista tai butu.. pati to nedaryciau..
Poziuris toks, kad vaikinukas turetu siulyti draugauti.. ne merginai tai..

5

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

pritariu visom galunem uz toki poelgi. laikas ir jums patirti, ka reiskia siulyti draugyste! smile

6

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

manau, kad kai jau pribresta reikalas - draugyste - nelabai svarbu kuris pasiulo draugauti, esme juk ta pati

7

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Na jei mergina siulo draugauti,manau, jau vaikinas turi buti labai nenuovokus ir nedrasus, kitaip tariant vos ne flegmatisko temperamento. O siais laikais kazkodel visa valdzia ir iniciatyva atitenka moterims, nors sakoma kad viska vyrai reguliuoja, tai vyrams lieka tik apsokineti moteris ir jomis rupintis, bet visiems aisq kad taip nera... big_smile

8

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Va va ta ir norejau isgirsti Ingrida wink

9

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 17 parašė:

Na jei mergina siulo draugauti,manau, jau vaikinas turi buti labai nenuovokus ir nedrasus, kitaip tariant vos ne flegmatisko temperamento. O siais laikais kazkodel visa valdzia ir iniciatyva atitenka moterims, nors sakoma kad viska vyrai reguliuoja, tai vyrams lieka tik apsokineti moteris ir jomis rupintis, bet visiems aisq kad taip nera... big_smile

pati klausi, pati ir atsakai?

10

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

O ka vaikinas turi siulyt visada visada? smile

11

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

taip, vaikinai turi nes jug stiprioji lytis ir pvz. as niekada neklausiau vaikino draugauti ir niekda neklausiu, nors ir kike jis man patiktu smile

12

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

na as tai pritarciau nuomonei kad jei lb patinki vienas kitam tai reikalas pats issispendzia... ir nesvabu kas pasiulo...:)

13

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Vytautas, 20 parašė:

na as tai pritarciau nuomonei kad jei lb patinki vienas kitam tai reikalas pats issispendzia... ir nesvabu kas pasiulo...:)

As irgi pritarciau siai nuomonei (: Bet vistiek pati nesiulyciau big_smile

14

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Cia normalu...pvz man paciam kiek kartu butu buve lengviau..jei pana pati butu prasitarus kad kazko nori..:D

15

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

niu jei jau ir pirstis sugeba, tai ko cia tada nesiulyti tokiu elementariu dalyku.. be to, gerai kazkas pastebejo, kai jau viskas pakrypsta i rimtaja puse, tai koks skirtumas, kas pirmas pastebi, kad jau kaip ir draugauji smile

16

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

MAN IR VISAI PATIKTU KAD MERGINA PASIULYTU, BUCEU NETGI MALONEI NUSTEBINTAS.

17

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

smile)))

18

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

na as juk irgi galiu netik klausti, bet ir atsakyti, juk cia forumas kur galima diskutuoti big_smile ar ne taip "Gintaras, 23"?

19

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

nju gal as biski jaunoka ce su jum diskutuoti,bet pasiskaitinejus ka vaikinai apie tai mano,manau kad nors karta galima nuimti nuo ju tokia nasta,juk jam lb sunku,galima manau ir merginoms pabandyti....as tai visai noreceu pamatyti kaip bernas dziusta is gedos,nes manau jis nekaip pasijustu:) nju as jau tokia esu,megstu ir pakankinti berniukus,ir kartais net juos panervuoti:| taip kad su manim nelengva kartais buna,wat:=D

20

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

ka as zn... tas siulymas draugaut vien pats pasakymas levai skamba... o dar jeigu pana... nelinxma... palei mano nesveika galva manau to formalumo net neturi but mol taip palaipsniui palaipsniui ir koki syki be jokiu klausimu pabuciuji (kai abu blaivus) visx... i graziausia.. jokiu klausimu jokiu laukimu atsakymu jokiu formalumu- linxma wink