21

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 17 parašė:

Na jei mergina siulo draugauti,manau, jau vaikinas turi buti labai nenuovokus ir nedrasus, kitaip tariant vos ne flegmatisko temperamento. O siais laikais kazkodel visa valdzia ir iniciatyva atitenka moterims, nors sakoma kad viska vyrai reguliuoja, tai vyrams lieka tik apsokineti moteris ir jomis rupintis, bet visiems aisq kad taip nera... big_smile

ha ha  vadinasi bachuriukai yra normalus nes siulo draugaut  o va panickos yra tokios kaip kad isvardinai  big_smile:D:D:D

22

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

man nepriimtina tai, kad panele turi siulyti draugauti... po galais... kam tada skirti vaikinai?

23

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

;D o kas reikalauja lygiu teisiu ar vyrai ar moterys? tai kuo cia kitaip?

24

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

sita tema weza,atsibosta waikinam siulyt draugauti,juk jis nezino ar sutiksi ar ne,o gal net drowisi,siulykit paneles draugaut!

25

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

jo tiuri siulyt ir mergina netik waikinas!!!:)

26

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Niekada nesiūliau vaikinui draugauti ir, manau, nesiūlysiu...

27

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

nu taj kas ce nenuostaba db wisos teises wisiem wienodos ;DDDD

28

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

as pasiuliau vaikinui draugaut :V labai graziai viskas issisprende ir nebuvo sunku.. smile reikia tik moket tinkamai parinkt zodzius

29

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

O man mano mieloji ir pasiule:D kaip faina kai mergina pati siulo draugauti:D

30

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

visai gerai kai pana pasiulp draugaut, pasiulyciau ir as... bet mano draugas man pasiule;)

31

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

cia turejo but ne pasiulp o pasiulo...

32

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

viskas ciki pritariu, nes kaikuriu merginu nesuprasi ar nori jos konors daugiau ar tik kaip drauga skaito geriausiai tiesiai sviesiai smile ir merginom ir vaikinams smile taigi dabar lygios teises:)

33

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

num:D

34

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

geriausia tada kaj abu jau suvokia kad draugauja...:D nebuna nej jokiu klausimu nej atsakymu...:)

35

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

buna ir taip... bet retai...

36

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

tai tikriause labai grazu kai vaikinas bijo zengt pirma zingsni.. manau tai tikrai ne tradiciju lauzymas.. ir siaip  tai grazu smile ir  tai geriausias irodymas jog zmogus patinka smile

37

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

i pasimatyma esu kvietus ne karta, bet siulyt draugaut kazkaip nedrasu.. bet gal reix kada pabandyt big_smile wink

38

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Karolina, 18 parašė:

i pasimatyma esu kvietus ne karta, bet siulyt draugaut kazkaip nedrasu.. bet gal reix kada pabandyt big_smile wink

pabandyk, manau nen usivilsi:D;)

39

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

kdl butinai turi siuliti vaikinai juk gali ir merginos!!!

40

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

kas nori tas siulo