41

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

jeigu jau vaikinui paciam reikia siulit draugaut,tai abejoju ar sutiks;Dneverta siulit,nes jei pats nores tai ir pasiulis,o kai pasiulo mergina tai nezinai ko tiketis,o daznai nutinka taip ,kad atstumia (dar netgi kvaile isvadina,buna tokiu atveju)ir reikia liudet,durnes vietoj palikus...;/

42

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

verta siulyt.. kur parasyta kad tik vaikinai siulo draugaut?

43

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

taip bent jau man atrodo jau nuo senu senoves iprasta:)

44

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

nu tj delto loreta vaikino ir neturi big_smile

45

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Monika, 12 parašė:

taip bent jau man atrodo jau nuo senu senoves iprasta:)

Tai kad tau dar iki senoves toli. tongue

46

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

manote jog draugystes pradziai butini zodziai? nejau bendravimas, tam tikri gestai, zvilgsniai nerodo jog esate pora? manau tai nutinka savaime, nebreziant jokios ribos:)

47

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

jom... cia fainiausia... kai net klaust nereikia... smile

48

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Pritariu jums... :::757

49

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

tada buna gera gera... wink

50

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Manau ir merginos gali siulit darugaut vaikinams, bet tai daryt, jei matai, kad vaikinas nori draugaut su tavim, bet bijo pasiulyti.

51

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

na manau visai nieko jei ir pana pasiulo vaikinui draugaut...nieko cia keisto...:::044http://forumas.ieskok.lt/imgload/2490

52

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Loreta o jai taip jau suais koki 20metu ais metai po metu ir neiwienas nepasiulis draugauti tj ir wienisa busi? big_smile

53

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

nieko baisau tik nustebciau...cuju susparinciau:DD

54

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

vyrai sumoteriskejo taip,kad merginos dabar siulo draugauti... baisu smile

55

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 17 parašė:

Na jei mergina siulo draugauti,manau, jau vaikinas turi buti labai nenuovokus ir nedrasus, kitaip tariant vos ne flegmatisko temperamento. O siais laikais kazkodel visa valdzia ir iniciatyva atitenka moterims, nors sakoma kad viska vyrai reguliuoja, tai vyrams lieka tik apsokineti moteris ir jomis rupintis, bet visiems aisq kad taip nera... big_smile

O tu Ingrida nepagalvojei kad vaikinui gali buti idomu ar jis tau rupi.. ir jis delto nerodo iniciatyvos..o gal siaip tu jam nepatinki..buna dar ir taip kad geriau nesiulyt jums draugaut nes tada jums pacioms keista palieka..o kodel man nesiulo draugaut...?? ypac jei jus save labai jau nerealia laikot..pacios tokius ivaizdzius kuriat pacios ir galvokit kaip kapstytis..aisku ne visoms panelems tas tinka...bet ir ne visi juk nesiulo draugauti..;)

56

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 17 parašė:

Mergina siulo vaikinui draugauti...tradiciju lauzymas? Ka apie tai mano vaikinai ir merginos???

kokiu dar tradiciju??? cias tas pas kaip mergina pakviecia berna sokti big_smile  nieko cia blogo nematua ;P

57

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

as prisimenu kaip man buvo. pirma karta siuliau as. bet ji nesutiko.rankos kojos dreba, apie balsa patyliu :DDDDD gal nebutu buve taip sunku jei jos nepazinociau :DDDD na, nesutiko, likom druagais. o po pusemecio ji pas mane atejo su nekaltom akutem ir tada .. patikekit. niekada nebuvau mates tokios panos

58

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Ingrida, 17 parašė:

Mergina siulo vaikinui draugauti...tradiciju lauzymas? Ka apie tai mano vaikinai ir merginos???


juk XXI amzius db:D viskas db galima. nemanau, kad svarbu lb kas pasiulo..;) nors ira iprasta, kad inecetyva turetu rodyt vaikinas, bet nera lb blogai jei yra atvirksciai:)

59

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

jau dabar kaip pastebiu dazniausiai vaikinai net nesiulo draugaut, bendrauji, o paskui suzinai, kad jus jau pora... nu cia ish vienos puses gal ir gerai, nieko klaust nereik... bet man labiau patiktu, jog butu pasiulyta draugyste, nors draugystes pardzia galim shvest :::001  vat tik tiesa, priesh tai vaikinas pasiteirauja ar turi kita, jei ne po truputi tampa vaikinu... :::001

60

Re: Mergina siulo vaikinui draugauti...

Is dalies sutinku su Aleksandra - draugauti praktiskai niekas nebesiulo siais laikais, nei vaikinai nei merginos. Taciau manau taip ir geriau. Formalumai bereikalingi. Be to tas pats siulymas draugauti dazniausiai skamba per daug isipareigojanciai. Toks jausmas, kad vos ne rankos praso. Bent jau mano tokia nuomone smile