1 (redagavo Rimvis 2012-12-30 13:07)

Tema: Koki gerima skanausit per naujus?

na pavadinimas jau pasako viska. Labels and Brands...

2

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

ananasų sultys :::517

3

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Jei neklystu tu kalbi apie alkoholį. Jei taip tai labai gaila, kadangi žmonės degraduoja - negali matyti švenčių be stikliuko. Tarkim aš tai nieko negersiu smile Nebent tik simboliškai taurę

4

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

viska kas dega big_smile

5

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

čia kas kaip asocijuoja  žodį "gėrimas" pagal save, Emili big_smile

6

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Man ne "gėrimas" užkliuvo, o Labels and Brands

7

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

..... Coca-cola Zero atitinka abu zodzius smile

8

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Tu čia dabar vaidini protingą, ar ką? Nes manau nėra nei vieno tokio naivaus, kuris pagalvotų, kad tu kalbi apie coca-colą

9

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

O kas blogo išgerti per Naujuosius metus? Man atrodo šita tema ne moralams ar kažkokiems įsitikinimas skirta wink

10

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Tikrai, kas čia blogo simboliškai taurę pakelt? Aišku, galima ir taurę vandens ar sulčių pakelt, nueit miegot ir nusispjaut į visus šventimus, bet....
O aš tikriausiai šito skanausiu
http://german-sausages-philippines.com/Online_Shop/image/cache/data/RussianKrimSE019-500x500.jpg

11

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

pakelsime taure salto saltutelio pieno,juk tai gyvates gerimas,jos piena megsta ir jas pagerbusiems tikrai atnes sekme. tad uz gyvates metus.

12

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

ciobreliu arbata su citrina smile

13 (redagavo Sergej 2012-12-30 23:49)

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Atspėk iš vieno karto
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/75/Albert_Maignan_-_La_muse_verte.jpg

14

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

kas cia per velnias ? big_smile

15

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Na jei gerimus turima galvoje, tai neskanauja o geria juos big_smile tik va kokius jau kitas reikalas big_smile as kadangi apstinentas jau totalus tai tikrai alkoholis ne mano brolis:D

16

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

blem alkoholikam tik sventes ir rupi su gerimais big_smile

17

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

:::854Aš  ne  apstinentė ir  ne  mėgstanti  išgerri  ,bet  Naujuosius  visada  sutinku su  šampano  taure,plius  sultys ,kokteilis  kava.
Bet  perskaičius  ,komentarą , kad  geria  viską  kas  dega ,nusišypsojau.
  Juk  per  daug  degančio  vartojant ,galima  užsidegti  ir  sudegti. Čia  jau  būtų  Naujametinis  Fejerverkas. Tik  niekam  nelinkiu  tapti  tokiu  fejerverku.:::911:::a48

18

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

na turbūt yra klasika kažkokios skanios sultys sumaišytos su vienu iš tauriųjų gėrimų? big_smile arba mimoza, moterims

19

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Ta Patyy Ka Vakar tongue big_smile big_smile

20

Re: Koki gerima skanausit per naujus?

Klasika tai butelis vodkes ant visiškai tuščio stalo. Sėdi ir geri daug dienų  iš eilės. Nuo vienų nauju metu ir iki kitų. O jūs čia su savo prabangiais kokteiliais