1

Tema: ar gyventi kartu

visada buvau pries tai kad iki vestuviu gyventi kartu.o dabar pasimeciau ir nezinau ka daryti. noreciau isgirsti jusu nuomone apie tai. ka manot ir kaip jus pasielgtumet?jeigu eitumet tai tik po kiek laiko?
buciau dekinga uz jusu komentarus

2

Re: ar gyventi kartu

Asmeniskai mano nuomone tai butina kartu pagyventi po vienu stogu bent pora meteliu kaip minimum pries tuokiantis, Kas per nesamone sugalvota duoti priesaika pries dieva iki kol mirtis mus isskirs kai tu ta zmogu tik is pasimatymu pazysti.. Matyt del tos pacios priezasties ta priesaika visi ir lauzo..

3

Re: ar gyventi kartu

Aš kategoriškai prieš gyvenimą kartu tik po vestuvių.
Aš gal netgi nematau didelės prasmės vestuvėse (Bet čia jau asmeninis požiūris).
Prieš darant tokius sprendimus, būtina išmokt kartu gyventi ir pažinoti vienas kitą kiaurai.
Pasimatymuose žmonės bando atrodyti geriausiai kiek tik gali, reikia pažinoti savo vyra ir mylėti jį kasdieninį.... su triusikais ir bokalu ant sofos...

4

Re: ar gyventi kartu

O ir apskritai... Tau zmogaus reikia ar paraso popieriuje, statuso.. Tu del statuso ar del saves gyveni? Jei tau zmogus mielas, prie sirdies, gyvenki ir buki laimynga ir dek ant to ka zmones pasakys... Zmones pavydus ir nepakencia jei tau geriau nei jiems.. Visada palos (tipo kekse) Visada patars meski kuo greiciau... kita susirasi.. ( nes jie to neturi) Na ir t.t. ir pan.. Kaip ir daugumamoteru klaida daro didele uzuot pabandziusios savo problemas su artimu spresti bega is karto pas ''drauge'' ir ten savo purvinus apatinius skalbia.. Drauge savuosius nesvarius apatinius turi.. Ir jei tavo pasirodys svaresni nei jos ji butinai tau patars taip kad tavo taptu nesvaresni nei jos.. Keista man ta moteru logika.. pas drauges patarimo begioti.. Kas dar gali tau buti artimesnis nei tas kurim tu atsiduodi kurio vaikus gimdai kuriuos kartu auginate.. Kuris tave gina ir saugo kuris del taves numirti gali.. Ar drauge? Ar ji tavo gyvenima gyvens? Ji savaji turi.. Su savo dziaugsmais ir bedomis. Kaip ir pirstai visu i save visu pirma lenkti o draugiu pirmiausiai..

5

Re: ar gyventi kartu

ir kas cia bloga gyvent kartu?hm manai jai tai vadinsis santuoka bus kazkas kitaip?

6

Re: ar gyventi kartu

nu gaila kad tik vyrykai pasisake smile bet buvo labai malonu jusu nuomone isgirsti smile
tiesa tiesa pasaket, sutinku ypac su Aivaru, aciuka smile

7

Re: ar gyventi kartu

Ko gero geriausia yra iki vestuvių gyventi kartu. Tačiau aš imčiau ir kitokį sprendimą - pvz. kuo daugiau laiko praleisti kartu negyvenant...

8

Re: ar gyventi kartu

Teisingai  Aivaras  labai  protingai  išdėstė,šikart  sutinku  su  kievienu  jo  žodžiu.Gyvendamas  su  žmogumi  stenkitės  pažinti  vienas  kitą ,nekaupkite  nuoskaudų  ,o  išsipasakokite  vienas  kitam ,ką  jaučiate ,kas  patinka ,o  kas  ne .
O  dėl  komentarų  iš  šalies  ,niekada  nepulkite  priekaištauti   neišsiaiškine ,nes  jie  gali  būti  iš  piršto  laužti. Būna  tas  pats  žmogus  aiškina  žmonai  ,koks  blogas  vyras,o  vyrui   kokia  netikusi   ,ar  k  ir  dar  kitaip. Ir  dar  paprašo,tik  nesakyk  savo  kitai  pusei ,kad  sakiau. Ir  jei    tarpusavyje  nesiaiškinate,o  labiau  pasitikite  tais  geradariais,o  ne  mylimu  žmogumi ,iki  skyrybnu  keli  žingsniai.  Na  ,o  manipuliuotojas  trina  rankas  ,džiaugiatės  savo  meile ,o  iš  jos  tik  šnipstas.

9

Re: ar gyventi kartu

na jai ruosiates susituokti ,tai butina pabandyti iki vestuviu pagyventi kartu ,nes nezinai kaip viskas gali apsiversti ,gyventi kartu tai yra visai kas kita ir tai turi pati suprasti smile

10

Re: ar gyventi kartu

Mano nuomone butina kartu pagyventi pries tuokiantis,tik tada tikrai pazinsit vienas kita. Nes viskas kitaip atrodo kada tik susitikineji,manau nera paprasta buti po vienu stogu kasdien,tada ir atsiskleidzia kiekvieno tikras charakteris.

11

Re: ar gyventi kartu

As gyvenu taip jau 19metu smile)) teisingai Aivaras sako,parasas ant popieriaus nieko nereiskia ir t.t...Jai bus lemta,tai ir be paraso pragyvensit,o istikro butinai reik kartu pagyvent

12

Re: ar gyventi kartu

Mes su dabartiniu vyru iki vestuviu gyvenome pusmeti ir tas tikrai gerai,matai zmogu kasdienybeje,o ne pora valandu pasimatymuose.Ir gali tvirtai nuspresti ar tai tavo zmogus.

13

Re: ar gyventi kartu

pagyventi kartu būtina smile bet.. jei nori vestuvių ir tikiesi kad jis tave ves tai turi aiškiai išdėstyti savo poziciją smile nes po to va taip ir būna kad po 20 metų kartu gyvena be jokio statuso ir dažniausiai guodžia save tuo kad parašas nieko nereiškia  smile jei absoliučiai nieko nereiškia tai kodėl gi nepasidarius gražios šventės sau? smile

14

Re: ar gyventi kartu

kiekvienas parases yra teisus. Iki vestuviu reikia gyventi kartu, tik cia kiekvienam skirtingai, vienam, kad apsisprestu tam parasui uztenka pusmecio, o kitam ir 20 metu nepakanka, kad apsisprestu. Ir vyrukai, demesio !!! visos moterys, ka jos besakytu, kad joms gerai ir be vestuviu, vistiek tikisi, kad viena diena pasiulysit joms ranka ir sirdi smile moterims to reikia smile