1

Tema: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Pasidalinkite patirtimi smile

2

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Pavyko ir ne vieną. Ir tie pašnekovai buvo skitringų sluoksnių, amžiaus ir išsilavinimo, ir NET vedę, kurie net neužsiminė apie lovą (šitai pabrėžiau tik todėl, kad dauguma skundžiasi, jog pilna vedusių ir ieškančių meilužių). Tikrai daug čia įdomių pašnekovų ir tikrai ne visi prietrankos vienu galu galvojantys, su kuriais tau jau teko susidurti smile

3

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

teko keleta. Kaip taisykle, tai tos merginos, kurios mane pakalbino (mano skonis turbut prastokas, nes vis ne tas uzkalbinu). Su kai kuriom bendraujam tik virtualiai, su kai kuriom ir realiai (nekalbu apie seksa, meiles ir panasiai).

4

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

pavyko bet neilgam

5

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

kažkaip tai idomu tema sukurta o vat temos autore isvis issitryne :::b33

6

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Kas per idiotiškas klausimas? Jei nepavyktų, tai niekas čia ir nesėdėtų

7

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Mindaugas parašė:

Kas per idiotiškas klausimas? Jei nepavyktų, tai niekas čia ir nesėdėtų

Aš manau, kad ne visos čia ateina ieškotis vyrų santuokai ar gyvenimui.

8

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Mindaugas parašė:

Kas per idiotiškas klausimas? Jei nepavyktų, tai niekas čia ir nesėdėtų

Sėdėtų... su viltimi, jog pavyks wink

9

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Tikrai pavykę, gi visokių žmonių čia yra, tikrai labai įdomu su visokiais žmonėmis pabendrauti smile

10 (redagavo Agota 2013-03-27 17:18)

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Taip, siame tinklapyje tikrai yra pavyke, bet dauguma idomiausiu pasnekovu yra is uzsienio.
Vat man klausimas kyla.Zodziu.Esu uzsiregistravusi dar viename pazinciu portale,jau gal metai tenais, o man niekas kaip nerase taip nerase, zodziu as juo beveik nesinaudojau.
Ir visai neseniai apsilankiau as tame portale,zodziu gavau zinute is super atrodancio vaikino!Jisai laik'ino mano nuotraukas ir paprase facebook kontaktu, sake, kad "nori susipazint".Per facebook susirasynejome tik dvi dienas, o dabar matau ji prisijungusi, bet jis man neberaso.Paskutineje zinuteje parase "susirasysim" smile)) IR viskas.Ka siulot daryt?Ar man deti viltis, kad jis parasys?
Nenoriu pradet jam ikiret ir rasyt pirma, visvien jis pirmas maninimi susidomejo, tai kazkaip tikejausi motivacijos is jo.

11

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Pašnekovių tikrai yra įdomių, tik sudėtinga užsukt taip kalbą, kad lietųsi laisvai ir plačiai.. smile Nes pradedam vistiek nuo elementarių dalykų..
Agotai -> "susirašysim" dažniausiai reiškia iki.. Bet bandyt gali smile

12

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Saulius parašė:

Pašnekovių tikrai yra įdomių, tik sudėtinga užsukt taip kalbą, kad lietųsi laisvai ir plačiai.. smile Nes pradedam vistiek nuo elementarių dalykų..
Agotai -> "susirašysim" dažniausiai reiškia iki.. Bet bandyt gali smile


o dieve, nu tragedija tada. . .

13

Re: Ar pavyko susirasti įdomų pašnekovą?

Agota, bandyt visad verta. Pamiršk visokius "keistai atrodys" smile Lengviau gyvent, lengviau tikslų pasiekt.