1

Tema: Diskusijos apie ieskok.lt

Šiaip tai statuso nurodymas galėtų būt privalomas (kad meluos dauguma, kažkodėl neabejoju).
Kitas klausimas apie tuos pačius statusus. Aš dabar galiu nurodyti, kad esu: laisva, vieniša, netekėjusi. Koks skirtumas tarp laisvos ir netekėjusios? Tuo labiau vienišos? Čia kas nors nesidubliuoja? Na taip, galiu turėt draugą ir būt netekėjusi, bet tada yra galimybė pažymėt, kad turiu vaikiną. Ar čia netiktų įvest ką nors panašaus į "Įsipareigojusi/-jęs", "Neįsipareigojusi/-jęs"?

Kitas dalykas. Išvaizda. O tai nuotraukoje nesimato? Beje, čia kaip ne kaip - PAŽINČIŲ portalas. Tad nuotrauka turi būt privaloma. Dabar apie 75% mane peržiūrinčių yra be nuotraukų. Tokius aš iškart filtruoju pažymėdama, kad be nuotraukų man rašyt negali. Koks malonumas bendraut su nežinia kuo?

2

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Melisa, galite su mumis susisiekti el. paštu info@ieskok.lt

Rūta:
Koks tikslas ir kokia iš to nauda jei versime savo narius meluoti? Kiekvieno reikalas ką ir kaip nusistatyti.
Dėl statusų iš dalies sutinku, - kai kurie iš jų šiek tiek dubliuojasi. Bet vėlgi tai yra žmogaus reikalas ar jis laisvas ar vienišas ar nevedęs. Kiekvienas pasirenka tai, kas jo nuomone labiau tinka.
Su nuotraukomis panaši situacija. Žmonės turi įvairių priežasčių rodyti arba nerodyti savo veidą. Argi Jūs norėtumėte, kad mes ištrintume 75% (pasak Jūsų) anketų, kurios neturi nuotraukų? Taip, mes pažinčių portalas, bet pažintys būna visokios. Jei aš noriu tiesiog susirašinėti, ar man būtina žinoti kaip mano pašnekovas atrodo?

Idealiame pasaulyje šis portalas būtų 100% pritaikytas prie kiekvieno nario norų, bet deja pasaulis nėra idealus smile

3 (redagavo Rūta 2013-01-13 15:04)

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:

Rūta:
Koks tikslas ir kokia iš to nauda jei versime savo narius meluoti? Kiekvieno reikalas ką ir kaip nusistatyti.
Dėl statusų iš dalies sutinku, - kai kurie iš jų šiek tiek dubliuojasi. Bet vėlgi tai yra žmogaus reikalas ar jis laisvas ar vienišas ar nevedęs. Kiekvienas pasirenka tai, kas jo nuomone labiau tinka.
Su nuotraukomis panaši situacija. Žmonės turi įvairių priežasčių rodyti arba nerodyti savo veidą. Argi Jūs norėtumėte, kad mes ištrintume 75% (pasak Jūsų) anketų, kurios neturi nuotraukų? Taip, mes pažinčių portalas, bet pažintys būna visokios. Jei aš noriu tiesiog susirašinėti, ar man būtina žinoti kaip mano pašnekovas atrodo?

Na gerai, nariai nemeluos, jei statuso nurodymas nebus privalomas? Kaip dabar? Bet juk meluoja. Ir nepriversit jų ir tiesą rodyt.
75% ne VISŲ, o tik mano anketą atvertusių. Tai didžiulis skirtumas. Trintumėt ar ne - man vienodai. Su jais bendraut nesiruošiu. Ir būtent iš tokių "beveidžių" ir plaukia pasiūlymai pasidulkint, pačiulpt ir panašiai "smagiai" praleist laiką, padėt nueit į kairę.  O tiesiog susirašinėt... Na, nežinau... Gal yra ir tokio noro, bet nebent iš juodo neturėjimo ką veikt arba nekaltiems pradinių klasių mokinukams (o apatinė amžiaus riba pas jus juk egzistuoja? 14 metų, jei neklystu? O tokie veiklos jau suras). Man visai nesmagu, kad kažkas nerodydamas savo veido ir matydamas manąjį, gali, sakykim populiariai, mane savo smagumui patrolint. Dėkui, tokių "pažinčių" man nereikia... Nebent tokios anketos savininkas būtų nurodęs, kad nieko neieško ir jo noras - susirašinėt. Bet, kaip minėjau, nelabai tikiu, kad tokių tarp suaugusių atsirastų.

4

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokai, tuomet, jei nariai nenori rodyt nuotraukų viešai, tegu siunčia paso kopiją jums. Manęs nedomina, kokios ten priežastys nerodyti savo veido. Bet iš patirties kituose portaluose, žinau, kad nuotraukų dažnausiai neįkelia tie, kurie turi, ką slėpti, t.y. vedę.

5

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

"Dėkui", kad ištrynėte mano temą. Tuo tik patvirtinote, iš ko šis portalas "gyvena".

6

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Melisa parašė:

Ieškokai, tuomet, jei nariai nenori rodyt nuotraukų viešai, tegu siunčia paso kopiją jums. Manęs nedomina, kokios ten priežastys nerodyti savo veido. Bet iš patirties kituose portaluose, žinau, kad nuotraukų dažnausiai neįkelia tie, kurie turi, ką slėpti, t.y. vedę.

Melisa, tai yra totali nesamonė. Gi nebendrauk su nariais be nuotraukų. Taip, visuose užsienio pažinčių portaluose beveik visi su nuotraukom, net jei jos tikrai nekokios (na, išvaizdos nepasirinksi)
Bet galų gale, kiekvienas turi teisę ieškoti tai, ko jam/jai reikia. Ir net jei ieškoma meilužė, kai vyro žmona namie sėdi. Tai yra to žmogaus reikalas. Kas apsaugos tave gatvėje nuo vyrų, prieinančių ir klausiančių ar nepermiegotum su jais už apvalią sumą? Tik tu pati. Nes niekas negali uždrausti žmogui prie tavęs prieiti.
Jei jau portale galima nurodyti "ieškau sekso partnerio", reiškia visi ieškantys yra toleruojami. Aišku, galėtų papildyti pašto filtrą, kur galima būtų išfiltruoti pagal tikslus. Tačiau dažniausiai taisykles galima apeiti, reikia tik noro.

7

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Beprasmiškos kalbos. Niekaip nepriversi žmonių nurodyti tikrus duomenis jei jie to nenori. Nesvarbu jei nuotraukos ir statusai būtų privalomi. Portale tik padaugėtų melagingos informacijos ir nuo to niekam nebūtų geriau. O reikalauti pasų ar santuokos liudijimų ar kitokių asmens dokumentų neturime teisės.

8

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Melisa parašė:

"Dėkui", kad ištrynėte mano temą. Tuo tik patvirtinote, iš ko šis portalas "gyvena".

Šis portalas laikosi įstatymų wink Abejoju, kad gavote tų narių sutikimą viešinti jų pokalbius.

9

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:
Melisa parašė:

"Dėkui", kad ištrynėte mano temą. Tuo tik patvirtinote, iš ko šis portalas "gyvena".

Šis portalas laikosi įstatymų wink Abejoju, kad gavote tų narių sutikimą viešinti jų pokalbius.

Tikrai? Tuomet, man atrodo, prostitucija ir moterų pirkimas dar nėra legalizuotas. Kodėl leidžiate tokius dalykus skelbti karštojoje linijoje?

10

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Tokie dalykai yra šalinami kai mes patys pamatome arba kai mums apie tai pranešama. Deja pranešama labai retai wink Ir be to, mūsų blogi dalykai nepaverčia Jūsų blogų dalykų gerais!

11 (redagavo Julie 2013-01-13 16:23)

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:
Melisa parašė:

"Dėkui", kad ištrynėte mano temą. Tuo tik patvirtinote, iš ko šis portalas "gyvena".

Šis portalas laikosi įstatymų wink Abejoju, kad gavote tų narių sutikimą viešinti jų pokalbius.

Temoje tebuvo paminėti vardai ir amžius. Anketos ID nebuvo. Nemanau, kad labai lengvai sužinosi, su kuriuo buvo bendrauta.
Tiesa, kodėl pasakoti apie pokalbį galima, o cituoti ne? Kiek kartų juokėmės iš to, ką pasakė kiti? Kiek kartų žmonės apkalbinėja kitus, pakartodami, perpasakodami, cituodami jų žodžius?
Temą galėjot palikti, galėjot tiesiog nubraukti vardus ir parašyti įspėjimą, kad  vardai nebūtų minimi (jei tokios taisyklės). Mano manymu, kuriozinių pokalbių pasitaiko kiekvienam (arba tokių, kurie ne itin malonūs).

12

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Julie parašė:
Ieškokas parašė:
Melisa parašė:

"Dėkui", kad ištrynėte mano temą. Tuo tik patvirtinote, iš ko šis portalas "gyvena".

Šis portalas laikosi įstatymų wink Abejoju, kad gavote tų narių sutikimą viešinti jų pokalbius.

Temoje tebuvo paminėti vardai ir amžius. Anketos ID nebuvo. Nemanau, kad labai jau lengvai sužinosi, su kuriuo buvo bendrauta.
Tiesa, kodėl pasakoti apie pokalbį galima, o cituoti ne? Kiek kartų juokėmės iš to, ką pasakė kiti? Kiek kartų žmonės apkalbinėja kitus, pakartodami, perpasakodami, cituodami jų žodžius?
Temą galėjot palikti, galėjot tiesiog nubraukti vardus. Mano manymu, kuriozinių pokalbių pasitaiko kiekvienam (arba tokių, kurie ne itin malonūs).

Gal ir neetiška cituot kitų laiškus, beeet... jie gi patys prašosi būt demaskuojami (nors, spėju, jie ne vienai pagadino nuotaiką). Kol nėra aktyvios nuorodos į anketą, jos savininkas gali likt ramus.
O šiaip akivaizdu, kad šiuo atveju ginamos tik bledūnų teisės. Moterys neteisios vien todėl, kad jos moterys. Na bent jau čia, ieskok'e, tai labai akivaizdu...

13

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Niekas neprašė kažką demaskuoti. Jei norite pranešti apie netinkamą narių elgesį, tai yra tam skirta funkcija. Forume tam ne vieta.

Narių susirašinėjimai (su vardais ar be jų) yra jų nuosavybė ir niekas neturi teisės viešinti be tų narių sutikimo.

P.S. Man atrodo kažkas nusprendė, kad aš vyras smile

14

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:

Niekas neprašė kažką demaskuoti. Jei norite pranešti apie netinkamą narių elgesį, tai yra tam skirta funkcija. Forume tam ne vieta.

Narių susirašinėjimai (su vardais ar be jų) yra jų nuosavybė ir niekas neturi teisės viešinti be tų narių sutikimo.

P.S. Man atrodo kažkas nusprendė, kad aš vyras smile

pavadinimas tavo tai vyriskas

15

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Tikriausiai reikės persivadinti į Ieškokė. Gal tada moterys nekaltins šališkumu smile

16

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

o požiūris tai liks toks pat? ir prisidengiant teisę į privatumą vis tiek bus teisinami vyrai? tada moterys šališkumu vis tiek kaltins. ir visiškai pagrįstai.

17

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Tai ką Jūs siūlote?

18 (redagavo Ramunas 2013-01-13 19:00)

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:

Tai ką Jūs siūlote?

nekreipk demesio i viskuom nepatenkintas.ir pasiulyti gali tegul istatimus pasiskaito del asmens privatumo

19

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Oho, tai dabar prieš registruodamasi moteris/mergina dar turės išstudijuot LR konstituciją ir BK? big_smile

20

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

ne bet tu tai kai mazas vaikas.kiek galima.sakyta persakyta nepatinka uzblokuok.kurios sakinio dalies nesupranti