21

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Rūta parašė:

Oho, tai dabar prieš registruodamasi moteris/mergina dar turės išstudijuot LR konstituciją ir BK? big_smile

Kam tie kraštutinumai?

22

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Nagi pasiūlė Ramūnas įstatymus pasiskaityt. Apie privatumą. Koks pasiūlymas - toks atsakymas.

23

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Rūta parašė:

Oho, tai dabar prieš registruodamasi moteris/mergina dar turės išstudijuot LR konstituciją ir BK? big_smile

Studijuoti nebūtina, bet šio portalo taisykles perskaityti BŪTINA VISIEMS. Tiems, kurie neskaitė, siūlau iškart išsitrinti anketas. Tikriausiai nereikia priminti, kad registruodamiesi visi sutinka su šiomis taisyklėmis wink

http://www.ieskok.lt/index.php?w=taisykles

24

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:
Rūta parašė:

Oho, tai dabar prieš registruodamasi moteris/mergina dar turės išstudijuot LR konstituciją ir BK? big_smile

Studijuoti nebūtina, bet šio portalo taisykles perskaityti BŪTINA VISIEMS. Tiems, kurie neskaitė, siūlau iškart išsitrinti anketas. Tikriausiai nereikia priminti, kad registruodamiesi visi sutinka su šiomis taisyklėmis wink

http://www.ieskok.lt/index.php?w=taisykles

:::a52

25

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Gerai, dabar pažiūrėkim į viską realiai. 99,99% čia besiregistruojančių (na gerai, kokie 90%) greičiausiai pažymėjo, kad taisykles perskaitė, net jei jų neskaitė (nes ir taip viskas aišku, visur viskas tas pats, ir taip toliau, ir panašiai...). Ar dėl to, kad neskaitė, vargu ar kas trins anketą. Nebent nusivylę/-usios tais, su kuriais čia teko bendraut. O visa tai, kas vadinama kompromituojančia, privačia ir dar kokia neskelbtina informacija - vėlgi laaaaabai subjektyvūs dalykai. Nemaža dalimi daug priklausys nuo to, ką aš laikysiu informacija, kuri mane pernelyg išviešina. Galbūt kažkas įsižeis, kad paskelbė jo niką ir miestą (mhm, yra tokių, tik ne šiame portale), o kitiems bus dzin, kad ir ką apie juos rašytų (na gal nebent kontaktų paviešinimas įsiutintų).
Toliau... Jei aš viešinu POKALBĮ su kitu asmeniu, aš paviešinu ir SAVO mintis (tik tiek, kad jos - MANO. Bet juk jos gali parodyt mano bukumą, grubumą ir t.t., ko aš nenorėčiau šiaip viešint/atskleist. O tokiu atveju pati save kompromituočiau ir neturėčiau ko tada kaltint). Ne, aš neviešinsiu net pačių gašliausių kalbintojų laiškų, tai ne man. Man tikrai paprasčiau užblokuot siuntėją. Bet gal tada būtų galima prieš blokuojant anketą nurodyt priežastį, dėl ko blokuojamas tas ar kitas narys? Pvz., sekso paslaugų siūlymas, chamizmas, įkyrumas... na, šiuo metu nesugalvoju, kas dar galėtų būt, bet va su tokiais susidurt teko.

26

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Man tai atrodo, kad kai kurioms moterims iš neturėjimo ką veikt stogas lengvai pavažiavo. Jei žmogus nenori savo foto rodyt- lai nerodo. Jei nenori statuso nurodyt- lai nenurodo. Nenori- nebendrauji. Nepatinka- keliauji ten, kur patinka. O dabar kažkokiu sadomazochizmu užsiimat. Viskas su šituo puslapiu ok, gal tik galėtų KL kažkiek daugiau kontroliuoti.

27

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

100% prisiregistravusių sutiko su taisyklėmis. Kitaip neprisiregistruotum wink

Rūta parašė:

O visa tai, kas vadinama kompromituojančia, privačia ir dar kokia neskelbtina informacija - vėlgi laaaaabai subjektyvūs dalykai.

Visai ne subjektyvus. Kokią informaciją galima viešinti nustato šis portalas, jo administracija ir jo savininkai, o ne nariai. Jeigu kažkam šios sąlygos nepriimtinos tai turite pilną teisę susikurti savo ieskok.lt ir ten nusistatyti tokias taisykles, kokios jums atrodo tinkamos.

Mindaugai, sutinku dėl karštosios linijos. Tiesiog yra nelengva 24/7 viską kontroliuoti smile

28

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:

100% prisiregistravusių sutiko su taisyklėmis. Kitaip neprisiregistruotum wink

Cha. Kalba buvo apie tai, kad sutikt galima ir neskaičius taisyklių. Ir taip padarė didžioji dauguma. Pažymėjo paukščiuką kur reikia, ir baigtas kriukis, Prašom neieškot mano žodžiuose to, ko nėra.

Ieškokas parašė:
Rūta parašė:

O visa tai, kas vadinama kompromituojančia, privačia ir dar kokia neskelbtina informacija - vėlgi laaaaabai subjektyvūs dalykai.

Visai ne subjektyvus. Kokią informaciją galima viešinti nustato šis portalas, jo administracija ir jo savininkai, o ne nariai. Jeigu kažkam šios sąlygos nepriimtinos tai turite pilną teisę susikurti savo ieskok.lt ir ten nusistatyti tokias taisykles, kokios jums atrodo tinkamos

O tai turbūt todėl, kad kažkieno skausmo/įžeidumo lygis žemesnis nei čia nustatyta, neilgai pabuvę dingsta iš ieškoko?
Vat kas man visiškai nepriimtina, tai visokiems VIPams suteikta galimybė slaptai žiūrėt anketas. Kam? Kiek noriu - tiek vartau dominančią anketą ir neturiu jokio tikslo tą slėpt. Spėju, aš tapusi VIP, nelabai galėčiau tuos nematomus pamatyt. Kitas dalykas, kad niekada aš ta VIP nebūsiu - turiu kur prasmingiau pinigus leist

29

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Rūta, be reikalo jūs iš musės dramblį darot smile
Aš tikriausiai būsiu iš tų, kurie taisyklių neskaitė. O jei ir skaičiau, tai buvo 2003m. Tačiau tai, kad aš jų neskaičiau ar neprisimenu, neatleidžia manęs nuo atsakomybės. O ištrinti anketą, jei taisyklių neskaitė, spėju, buvo pasiūlymas visiems jomis nepatenkintiems.
Tegu būna tie VIP nariai. Tarkim man išvis jokio skirtumo, žiūrėjo jie mano anketą ar ne. Aš kartais savaitėm galiu nežiūrėt, kas mano anketoje lankėsi, kas vertino..  Va, draugas.lt svetainėje, tai išvis reikia mokėti, jei nori pamatyti kas tave žiūrėjo.
Tai, ko jūs norite iš administracijos, iš tiesų nėra būtinybė šiame portale, labiau užgaida. Sutikčiau su vienu, kad pašte prie blokuoti, dar būtų galimybė pranešti apie netinkamą laišką (reklama, įžeidžiančio pobūdžio ir t.t.)
Galėtų būti moderatoriai forume, galėtų paštą padaryti patogesnį. Nes dabar ištrini arba visus laiškus, arba turi trinti po vieną susirašinėjimą. Bet dar trūksta, kad galima būtų pažymėti kelis laiškus ir juos ištrinti. Anksčiau anketose galima buvo pamatyti forume rašytas žinutes, t.y. matyti kiek žinučių parašė ir galima buvo jas paskaityti. O dabar anketą atsidarius išvis nieko nematau apie forumą. O visa kita... blokuokit ir nebendraukit, neatsakinėkit. Gatvėje jūsų irgi niekas nuo to neapsaugos.

30

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ar įmanoma kažkur nustatyti, kad negalėtų rašyti 20mečiai?

31

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Eartha parašė:

Ar įmanoma kažkur nustatyti, kad negalėtų rašyti 20mečiai?

http://forumas.ieskok.lt/viewtopic.php? … 47#p270647

kad pašte prie blokuoti, dar būtų galimybė pranešti apie netinkamą laišką (reklama, įžeidžiančio pobūdžio ir t.t.)

Susirašinėjime užvedus pelę ant žinutės atsiranda mygtukas "Šlamštas".

Galėtų būti moderatoriai forume

Artimiausiu metu tikrai nebus.

galėtų paštą padaryti patogesnį. Nes dabar ištrini arba visus laiškus, arba turi trinti po vieną susirašinėjimą. Bet dar trūksta, kad galima būtų pažymėti kelis laiškus ir juos ištrinti.

Netolimoje ateityje turėtų atsirasti.

Anksčiau anketose galima buvo pamatyti forume rašytas žinutes, t.y. matyti kiek žinučių parašė ir galima buvo jas paskaityti. O dabar anketą atsidarius išvis nieko nematau apie forumą.

Funkcija buvo pašalinta dėl mažo naudojamumo. Kiek kas parašė žinučių vis dar galima pamatyti pačiame forume.

32

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:

Susirašinėjime užvedus pelę ant žinutės atsiranda mygtukas "Šlamštas".

Tiksliai, dabar prisiminiau, kad buvo.. O paskutiniu metu vis atrodė, kad lyg ir buvo, bet nėra. Dėkui, kad priminėt smile

33

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Aš, tiesą sakant, pernelyg nesidomiu, kam patikau, kam ne, man tie vertinimai nerūpi. Na ką gali įvertint žmogėnas tik nuotraukas peržiūrėjęs? Išvaizdą? Na gerai, vienam tokia nepatiksiu, kitam patiksiu, so what? Yra tikrai ne gražuolių, bet labai mielų pašnekovų (tiesa, daugiau realybėje, ne čia smile).

Joa, kad čia nemokamai pamatyt galima, kas anketą atvertė, tai didelis pliusas, nes tai iš esmės (bent man) viena svarbiausių bendravimo (arba ne) sąlygų. Kai gali matyt, kas tave peržiūrėjo, ir matai, kad gal visai nieko kadras, gali imt ir parašyt pirma. O var užtat draugas.lt turi gerą, sakyčiau, funkciją, kad galima blokuot anketą, net jei jos savininkas man nerašė. Aišku, čia vėlgi užgaida, bet.... Kai kažkoks tipelis tavo anketą varto po niolika kartų, bet nieko neparašo, nu, atsiprašau, ne visai malonių minčių kyla...

34

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

O var užtat draugas.lt turi gerą, sakyčiau, funkciją, kad galima blokuot anketą, net jei jos savininkas man nerašė.

Šitą gerą funkciją turim ir mes wink Nustatymai > Užblokuoti nariai

35 (redagavo Giedrius 2013-02-10 21:25)

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Sveiki, norejau paklausti,ar cia visada sekmadieniais neimanoma susisiekti su tinklapio administratoriais? nei emeilu, nei telefonu nei skaipu.. tai kam tie kontaktai ideti, jeigu nei vienas is ju savaitgali neveikia?

36

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ieškokas parašė:

O var užtat draugas.lt turi gerą, sakyčiau, funkciją, kad galima blokuot anketą, net jei jos savininkas man nerašė.

Šitą gerą funkciją turim ir mes wink Nustatymai > Užblokuoti nariai

Pons gaspadoriau gal kada apsvarstysite numatyti anketos aprasyme daugiau klausimu? Yra zmoniu kurie nebetilpdami i remus stengiasi originaliai uzpildyti savo anketas, taciau truputi truksta brandesniu klausimu.. . .

P.s.
Visai solidziai atrodytu klausimas apie menesini atlyginima.

37

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Giedrius parašė:

Sveiki, norejau paklausti,ar cia visada sekmadieniais neimanoma susisiekti su tinklapio administratoriais? nei emeilu, nei telefonu nei skaipu.. tai kam tie kontaktai ideti, jeigu nei vienas is ju savaitgali neveikia?

Sveiki,

Mes esame pasiekiami darbo valandomis.

Daugiau informacijos:

http://www.ieskok.lt/help/?w=pagalba

Pagarbiai,
Ieškokas

38

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

ten kairei pusei parasyta 2001 zinute kazkada ju buvo zymiai daugiau nei 2001   pastebejau kad tai ne tik pas mane bet ir pas kitus forumo dalyvius .
<<< itariu  kad temos is ieskok.it trinamos ir zinutes dingsta , gal gamima bet kaip nors isvengti kad tas numeris nesikeistu i minusa ? po kokiu metu is 2001 liks kok 200 arba 50 zinuciu :::022

39

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Ištikro nieko gero čia, čia tik naudos ieškančios merginos, moterys

40

Re: Diskusijos apie ieskok.lt

Viršininkas parašė:

Pons gaspadoriau gal kada apsvarstysite numatyti anketos aprasyme daugiau klausimu? Yra zmoniu kurie nebetilpdami i remus stengiasi originaliai uzpildyti savo anketas, taciau truputi truksta brandesniu klausimu.. . .

P.s.
Visai solidziai atrodytu klausimas apie menesini atlyginima.

O menesiniu ciklo nereik? :::010