1

Tema: Viengungio našta

Sunku vienam. Nėra su kuo pabendrauti, nebent su žąsies plunksnų pagalve prieš miegą. Nes esu vienas kaip pirštas. Ką ten pirštas! Juk net ir jie – po penkis krūvoj. O kai kartais draugėn susispaudžia, tai taip su svetima nosimi pabendrauja, kad nors kraujinius vėdarus kepk! Tiesa, vyrai turi dar vieną – atsiskyrėlį, tačiau apie jį bevelija nutylėti, kadangi  muštynėse jo ne tik į darbą nepaleisi, bet dar turi netgi saugoti. O aš tylėti negaliu, nes kaip tik ir esu  to nelemto piršto prototipas, niekaip nesugebantis susiporuoti.  Ilgokai bei kankinančiai mąsčiau, kaipgi šitos viengungiškos naštos atsikratyti. ,,Eureka!”,- netikėtai šovė į galvą mintis, pavarčius vieną pažinčių leidinį. Nedelsdamas sufantazavau visoms tinkantį standartinį laišką ir ėmiau laukti, kas užkibs.
  Praslinkus kuriam laikui, gavau iškart tris atsakymus. Pirmoji moteriškaitė prisipažino beesanti labai išranki – vien todėl, kad jai viskas krenta “iš rankų”. Antroji išsidavė be proto mylinti savo kalytę Skrajūnę, dėl kurios galėtų kristi netgi po traktoriaus vikšrais. Žinoma, jei tik prireiktų, kas, jos nuomone, nėra realu.  Na, o trečioji panoro išvysti nuotraukoje įamžintą mano ,,slyvą”, kadangi ji labai neapkenčianti ,,sutinakių”. Ilgai aiškinausi pastarojo žodžio prasmę. Išsyk pagalvojau apie sutenerius, paskui perkračiau visų žinomų graikų pavardes, kol galop supratau, jog ,,sutinakiai” – tai paprasčiausi prasigėrėliai sutinusiomis akimis. Kad taip nebegalvotų, nutariau išpildyti jos norą ir, įsistatęs tarp akių vokų degtukus, atsibelsti į svečius.
   Kulka nušoviau į monumentinę (o gal momentinę – kas dabar besupaisys?) fotografiją ir „įsirėminau“. Grįždamas sutikau seną draugą, prieš kurį neįstengiau susilaikyti nepademonstravęs savo šviežiai iškeptos bučiuoklės. ,,Kuom ne Apolonas?”, - pasididžiuodamas paklausiau. Draugas tik kažko giliai atsiduso (gal, sakau, astmininkas?), sukaukė vilku (gal, sakau, Drakula?), kol galop mane be galo nudžiugino, pareiškęs, jog prieš tokią nuotrauką nublanktų netgi žinomiausias rusų pasakų herojus Kastytis Nemirtingasis ar kaip jį ten...
   Šitaip morališkai paskatintas ir dvasiškai įkvėptas, savo fizionomijas išsiunčiau iškart visoms. Neįsivaizduoju, ką galėjo pridirbti fotografas, tačiau iš gautų atsakymų supratau, jog draugo liaupsės mano atžvilgiu buvo pernelyg optimistinės. Ir štai kodėl.
   Pirmoji naujoji nepažįstamoji pažėrė kaltinimus, esą aš – pernelyg neišsiauklėjęs tipas, jei paveiksluojantis nenusiimu dujokaukės. Kita irgi ne mažiau įsiuto ant mano ,,vaflinės” – pasirodo, jos kalytė Skrajūnė  (kad ją kur perkūnai!)  vos tik nuotraukoje išvydusi šitokį  Zmej-Gorinyčių  visomis keturiomis nėrė pro langą. Su visais stiklais. Beje, už pasekmes, tarp mūsų šnekant, kalta pati nerūpestinga šeimininkė – galėjo juk tarpulangėse įmontuoti grotas ar bent jau gyvenimui pasirinkti tikrai ne devintąjį aukštą. Tuomet netektų savo numylėtinės nuo šaligatvio nukrapštyti šaukštu... O štai trečioji pupytė atsakė itin lyriškai. Štai ką ji brūkštelėjo: ,,Įdėmiai išstudijavau Tamstos siurrealistinį atvaizdą, vargais negalais atskyrusi jo viršų nuo apačios.  Bet tada labai pasigailėjau, kad negimiau akla. Užtat širdingai dėkoju, jog man sutaupysite marias laiko – nebereikės valandų valandas per dieną kiurksoti prie savo prieš pusę amžiaus pirkto pedalais minamo televizoriaus, peržiūrint ypač pamėgtus siaubo filmus. Užteks vien tik atskleisti nuotraukų albumą, o jau tada palaimingai nualpti”.
   Tai šit kaip. Dabar samprotauju, kaip elgtis toliau. Pirmajai ketinu sumeluoti, jog nuotrauka daryta karnavale, kur aš pelniau pirmąjį prizą, suvaidinęs King Kongą.  Antrajai, ko gero, turguje nupirksiu kalytę.  Tik būtinai su parašiutu,  nes netgi plieninėmis grotomis nelabai pasitikiu. Tuomet galėsiu drąsiai siųsti sekančią nuotrauką. Na, o trečiajai iškrėsiu siurprizą – apsilankysiu su draugišku vizitu. Įdomu, ką ji sučiulbės, išvydusi gyvą zombį?!

Voldemaras Zacharka

2

Re: Viengungio našta

o ka pats ponas Valdemarai norejote suzinot siuo klausimu i foruma (juk butent tam, kuriamos temos forume, kad suzinot atsakyma i kazkoki klausima)? Klausiat aplinkiniu nuomones, ka gi suciulbes paskutine paukstyte? Ar koki parasiuta pirkt busimam skraiduoliui?

3

Re: Viengungio našta

o man patiko smile smagus lengvas skaitinys ankstu ryta smile

4

Re: Viengungio našta

Donatas parašė:

o ka pats ponas Valdemarai norejote suzinot siuo klausimu i foruma (juk butent tam, kuriamos temos forume, kad suzinot atsakyma i kazkoki klausima)? Klausiat aplinkiniu nuomones, ka gi suciulbes paskutine paukstyte? Ar koki parasiuta pirkt busimam skraiduoliui?

Štai kas rašoma apie žodį FORUMAS terminų žodyne:
http://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/f/forumas
Na, o Jūsų išrastas "Žodynas", atleiskite, bet man pasitikėjimo nekelia.:::008

5

Re: Viengungio našta

Viena parašė:

o man patiko smile smagus lengvas skaitinys ankstu ryta smile

Turiu, deja, ir "sunkesnių" wink

6

Re: Viengungio našta

too long, didnt read

7

Re: Viengungio našta

anatolijus parašė:

too long, didnt read

And not in English wink

8

Re: Viengungio našta

reikejo esme rasyt, ir konkretu klausima . o ne taip issiplesti.  ka galiu pasakyti jei kompleksuoji del isvaizdos tai galiu pasakyti, kai kurios ir baisus patinka big_smile  rinkis pana pagal savo lygi , nesok auksciau bambos:D

9 (redagavo Donatas 2013-01-24 18:44)

Re: Viengungio našta

Voldemaras Zacharka parašė:
Donatas parašė:

o ka pats ponas Valdemarai norejote suzinot siuo klausimu i foruma (juk butent tam, kuriamos temos forume, kad suzinot atsakyma i kazkoki klausima)? Klausiat aplinkiniu nuomones, ka gi suciulbes paskutine paukstyte? Ar koki parasiuta pirkt busimam skraiduoliui?

Štai kas rašoma apie žodį FORUMAS terminų žodyne:
http://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/f/forumas
Na, o Jūsų išrastas "Žodynas", atleiskite, bet man pasitikėjimo nekelia.:::008

pagal Jumi pateikta zodyna, 'Forumas' skilties, apkritai nera nei siame, nei betkokiame kitame tinklapyje. Tad i kokia gi skilti rasota, ponas Voldemarai?

10

Re: Viengungio našta

Voldemaras Zacharka parašė:
Viena parašė:

o man patiko smile smagus lengvas skaitinys ankstu ryta smile

Turiu, deja, ir "sunkesnių" wink

Lauksiu tesinio smile

11

Re: Viengungio našta

gArai, rytoj įdėsiu.:::406

12

Re: Viengungio našta

Viskas cia normaliai. Vis idomiau nei skaityti ''Ka daryti myliu noriu o neduoda" smile

13

Re: Viengungio našta

Voldemarai, buvo įdomu perskaityti jūsų kūrinį, tikrai šviežiena šiame pilkame portale! O į šiuos piktus piliečius geriau nekreipti dėmesio, ko jie tokie nepasitenkinę, liksiu nesupratęs.. :-) iš rašliavos ir iš vertybių atrodo gana tušti ir neverti ginčo.

14

Re: Viengungio našta

nera jokios nastos ,tiesiog buni ir viskas smile Daug visko prirasei ten ,ateis laikas viskas susitvarkys ir bus kaip reikia jai sieksi to.

15

Re: Viengungio našta

Labas rytas visiems smile

16

Re: Viengungio našta

Nuo  baltosios  problemos  .kai  gniaužiasi  kumščiai ir  keičiasi fizionomija.  Bet  pats  tikiuosi  tokio  lygio  dar  bepasiekiai,o  jei  baltoji  dar  jumoro  jausmą  įkvepia,tai  ragauk  ir  kurk ,o mes  su  malomumu  paskaitysime:::213:::a38

17

Re: Viengungio našta

pazystamas jausmas, you're not alone smile vienisiu klubas didziausias neoficialus klubas pasaulyje, nariu kiekis milziniskas, ir visiems kitiems yra nusispjaut big_smile mane irgi uzknisa kaip tevai ar bendradarbiai bando protinti, na ar tu kada mergina pasigirsi turis ar ne? ne, neisigirsiu, tai tik papildomi nervai ir islaidos... penkerius metus esu jau vienas, na, beveik penkis... sunku, pripazinsiu, sunku, liudna, bet kai prisimenu ka teko isgyvent kai palieka mylimas zmogus... ne, as nenoriu to vel patirt, niekam to nelinkeciau... skausmas neatsluges kelis metus.... dziauis kad esi vienas, ssirask kokios veiklos, uzimk save, as ismokau groti pianinu, tapyti, kurti muzika, ismokau gal 50 yoyo triuku (broliui su sese patinka) , zaidziu video zaidimus, skaitau... atitraukiu save nuo tu minciu kad gali tureti artima zmogu kuris visada isklausys, toki zmogu rast... galimybe 1 gal is 100000.... per maza kad kazko daug tiketis butu galima.. .tausok save... susirask veiklos ar nauju pomegiu... pradzia bus sunki, bet ilgainiui priprasi... as pripratau

18

Re: Viengungio našta

Tokia čia ir našta smile

19

Re: Viengungio našta

Kodel turetume,mes ja pildyt,kokiu tikslu.

20

Re: Viengungio našta

Na viegungyste turi labai daug privalumu. Tik ne visi mes mokam juos isnaudoti. O ir svarbiausia reikia spjaut i ta visuomene kuri sako kad jei esi vienas tai esi nevykelis. Sakyciau kaip tik atvirksciai. Kai esi vienas taves nieks neisnaudos.