1

Tema: Labai seksualus nuotykis

Papasakosiu jums atsitikimą iš tų laikų, kai dar mokiausi Kauno Politechnikos Institute.

   ... Prisipirkęs mano itin mėgiamų šokoladinių vaflių, važiavau iš paskaitų Vilijampolėn, kur tuo metu gyvenau. Autobusai tuomet visada būdavo sausakimši, bet studentai juk liaudis užsigrūdinusi! Lyg tyčia tą dieną minia pristūmė mane prie labai simpatiškos merginos. Visaip stengiausi pasidaryti tarp mūsų bent nedidelį tarpelį, bet kur tau? O kai ji pajudino savo žavią kojytę, manyje atsigavo kažkoks žvėris. Mergina, savaime aišku, negalėjo šito žvėries nepajausti, todėl pasiruošiau skambiam antausiui ir keliaaukščių frazių srautui. Mano nuostabai, ji giliai atsiduso ir tepasakė: „O dabar važiuosi su manim iki galo”. Na, manau sau, ten tai ji man tvos! Bet pabėgti nuo moters gėda, todėl stovėjau kaip paklusnus avinas. Išlipom galinėje stotelėje, nuo kurios iki miškelio kaip ranka pasiekti. Žmonių aplink nebuvo, visi išsilaipiojo anksčiau. Nepajutau, kaip ji mane pervertė ant žemės. Nespėjau net susigaudyti, kur staiga dingo mano kelnės kartu su glaudėmis? Pajutau tik, kad kažkas apačioj ant manęs pasimovė. O po kelių minučių „Ikaruse“ merdėjęs vairuotojas išgirdo nežmonišką moters klyksmą. Aš prie to paties irgi sublioviau, nes pajutau, kaip iš mano vidaus išsiveržia visas arklių eskadronas...
   Mergina greit atsikėlė, pabučiavo mane, dar ne viską realiai suvokiantį, sėdo į autobusą, kuris kaip tik tuo metu išvažiavo. Ir šiandien nežinau, kas ji ir kuo vardu. Taip ir likau tada išsižiojęs sėdėti su savo vaflių krūva, o ji taip ir nesužinojo, kad man, aštuoniolikmečiui, šitaip akiplėšiškai atėmė skaistybę, tuo užbaigdama poliucinius sapnus.

     Voldemaras Zacharka

2

Re: Labai seksualus nuotykis

kas cia per poetas

3

Re: Labai seksualus nuotykis

smagu juk :::034

4

Re: Labai seksualus nuotykis

tinsanis parašė:

kas cia per poetas

Kas čia per interesantas?

5

Re: Labai seksualus nuotykis

Jurate parašė:

smagu juk :::034

Smagu, bet ne surūgėliams. Delovaras, mat, atsirado, tai jam ir nesmagu. :::a43

6

Re: Labai seksualus nuotykis

kurioje vietoje smagu tokie pasakojimai-apgailetina  gal pres 60m ir buvo juokingi ar idomus ar cia pensininku-pensininkam erotinis pasakojimas fantazija?

7

Re: Labai seksualus nuotykis

kurioje vietoje ta delovara matei ar is anuku ta zodi pasigavai? ar nesugebi kritikos priimt manei kiekviena nesamone kuria cia idesi sulauks plojimu ar pagyru?

8

Re: Labai seksualus nuotykis

Geriau būt erotiniu pensininku negu šūdžių šūdžium. Kai koks leberis nežino, kad yra lietuviškos raidės, o kitą moko, ką reikia rašyti?!. Eik, geriau pavalgysi nesipazorinęs. Ot utpisa!

9

Re: Labai seksualus nuotykis

tinsanis parašė:

kurioje vietoje smagu tokie pasakojimai-apgailetina  gal pres 60m ir buvo juokingi ar idomus ar cia pensininku-pensininkam erotinis pasakojimas fantazija?

Sakoma, kad humoro jausmas yra intelekto požymis. Kai kam jo trūksta big_smile

10

Re: Labai seksualus nuotykis

tinsanis parašė:

kurioje vietoje ta delovara matei ar is anuku ta zodi pasigavai? ar nesugebi kritikos priimt manei kiekviena nesamone kuria cia idesi sulauks plojimu ar pagyru?

Kaip matai, sulaukia ir tavo smarvės. Pasikeisk pampersus.
O "delovarą tu iš pensininkų perėmei, buki.

11 (redagavo Voldemaras Zacharka 2013-01-25 16:21)

Re: Labai seksualus nuotykis

Romantikė parašė:
tinsanis parašė:

kurioje vietoje smagu tokie pasakojimai-apgailetina  gal pres 60m ir buvo juokingi ar idomus ar cia pensininku-pensininkam erotinis pasakojimas fantazija?

Sakoma, kad humoro jausmas yra intelekto požymis. Kai kam jo trūksta big_smile

Kai mane sunervina, pritrūksta to jausmo ir man. Bet aš nors knygą savo išleidau http://www.skaitykle.lt/e-knygos/humora … je-protai/ , antrą šiemet ruošiuosi pagamint, o ką tokie tvariai sugeba? Pakritikuot, patys net rašyti nemokėdami. Matai, neįtikau kažkieno skoniui? Tai ir neskaityk išvis, o ne į akis kitam lįsk, pats kiaulės turėdamas.

12

Re: Labai seksualus nuotykis

tinsanis parašė:

kurioje vietoje ta delovara matei ar is anuku ta zodi pasigavai? ar nesugebi kritikos priimt manei kiekviena nesamone kuria cia idesi sulauks plojimu ar pagyru?

Dusk, žuvie. Daugiau čia nebepersi - tau blokas. Ir nebeskaitysi, nusipelnęs tualetinio popieriaus kritike.

13

Re: Labai seksualus nuotykis

Romantikė parašė:
tinsanis parašė:

kurioje vietoje smagu tokie pasakojimai-apgailetina  gal pres 60m ir buvo juokingi ar idomus ar cia pensininku-pensininkam erotinis pasakojimas fantazija?

Sakoma, kad humoro jausmas yra intelekto požymis. Kai kam jo trūksta big_smile

sakoma vikipedijoje
Intelektas (lot.: intelligentia = "įžvalga, gebėjimas pažinti", intellegere = "suprasti") arba Protas – ypatinga subjekto ir objektų sąveikos forma, specifinė veikla, kilusi iš išorinių veiksmų, pasireiškiančių kaip visuma interiorizuotų operacijų, kurios koordinuojasi tarpusavyje ir sudaro grįžtamąsias, pastovias ir paslankias psichikos struktūras. Tai ir gebėjimas mokytis ir išmokti, susivokti naujose situacijose, atskleisti reiškinių sąsają Kitaip – atpažinti sąryšius ir rasti optimalų problemos sprendimą. intelektas. Pasireiškia kaip individo gebėjimas spręsti klausimus remiantis abstrakcijomis ir bendrosiomis žiniomis, įgytomis neformaliai bendraujant su aplinka. Intelekto pagalba greitai ir veiksmingai sprendžiami uždaviniai, orientuojamasi neįprastose situacijose. Akcentuojama sąlygiškai tarpusavyje nepriklausomos kompetencijos kaip verbalinis suvokimas, erdvinis mąstymas, atmintis ir matematiniai, loginiai gebėjimai.
p ka sako tavo bobiskas protas jau tavo reikalas:)

14

Re: Labai seksualus nuotykis

Voldemaras Zacharka parašė:
tinsanis parašė:

kurioje vietoje ta delovara matei ar is anuku ta zodi pasigavai? ar nesugebi kritikos priimt manei kiekviena nesamone kuria cia idesi sulauks plojimu ar pagyru?

Dusk, žuvie. Daugiau čia nebepersi - tau blokas. Ir nebeskaitysi, nusipelnęs tualetinio popieriaus kritike.

kas tave padare to tualetinio popieriaus nusipelne:d
raminamuosius uzmirsai isgert zuvu megejau:D:D:D

15 (redagavo tinsanis 2013-01-25 16:54)

Re: Labai seksualus nuotykis

Voldemaras Zacharka parašė:
Romantikė parašė:
tinsanis parašė:

kurioje vietoje smagu tokie pasakojimai-apgailetina  gal pres 60m ir buvo juokingi ar idomus ar cia pensininku-pensininkam erotinis pasakojimas fantazija?

Sakoma, kad humoro jausmas yra intelekto požymis. Kai kam jo trūksta big_smile

Kai mane sunervina, pritrūksta to jausmo ir man. Bet aš nors knygą savo išleidau http://www.skaitykle.lt/e-knygos/humora … je-protai/ , antrą šiemet ruošiuosi pagamint, o ką tokie tvariai sugeba? Pakritikuot, patys net rašyti nemokėdami. Matai, neįtikau kažkieno skoniui? Tai ir neskaityk išvis, o ne į akis kitam lįsk, pats kiaulės turėdamas.

t
knyga parase:D:D:D o kas ja skaite kokiu tirazu isleidai big_smile:D:D toliau savo kaimo buvai kur islindes rasytojau:)
dar to betruko pradesiu kazkokius kaimieciu knygeles skaityt,,,dar pasakyk lietuviska muzika pradet klausit,,,tam kad skaityt nebutina paciam rasytoju but...

16 (redagavo tinsanis 2013-01-25 16:59)

Re: Labai seksualus nuotykis

6 litai uz knygele tas popierius daugiau kainavo:D:D:D
cia knyga ?dabar laikrastis daugiau kainuoja:D:D:D prozininke,,
tvariai kiaules gal kokioj ligoninej gyveni ar kazkokiam pasauli ? taip tavo rasliava as rasymu ar kuryba nepavadinciau apgailetina ir yra apgailetina,,arba darai gerai arba daryt tam kad pasigirt kad isleidau knygute uz 6lt?cia sulaukus tavo amziu noras pasigirt va ir viskas,,,isgerk metu arbatos ir nesinervok:D:D:D
pras pasakydamas apgaileltina perskaiciau ka rasai kaip reklamuoji savo ale kuryba ,,,ir kad ir kaip noreciau kazka gero pasakyt neiseitu gaunas tik labai apgailetina:) kuryba

17

Re: Labai seksualus nuotykis

Voldemaras Zacharka parašė:
tinsanis parašė:

kurioje vietoje ta delovara matei ar is anuku ta zodi pasigavai? ar nesugebi kritikos priimt manei kiekviena nesamone kuria cia idesi sulauks plojimu ar pagyru?

Kaip matai, sulaukia ir tavo smarvės. Pasikeisk pampersus.
O "delovarą tu iš pensininkų perėmei, buki.

prauskis deduk dazniau galejai knygas pardaves muilo nusipirkt:))) internetas deja kvapuu neperduoda taipkad apsidirbai big_smile:D:D:D:D:D

18 (redagavo tinsanis 2013-01-25 17:04)

Re: Labai seksualus nuotykis

isleist knyga kaina nuo 5000 lt prasideda taipkad ka man po kelias per metus kept kad vadintis rasytoju?cia kaip tautieciai muzikantai bando save kurejais -zvaigzdemis vadintis,,,gal ir yra idomiu rasytoju lietuviu bet seip neskaitau lietuviu kurybos ,,netraukia neidomu ,,,,

19

Re: Labai seksualus nuotykis

tinsanis parašė:

knyga parase:D:D:D o kas ja skaite kokiu tirazu isleidai big_smile:D:D toliau savo kaimo buvai kur islindes rasytojau:)
dar to betruko pradesiu kazkokius kaimieciu knygeles skaityt,,,dar pasakyk lietuviska muzika pradet klausit,,,tam kad skaityt nebutina paciam rasytoju but...

Jo, ar avinas skaitys, ar tu - vienas ir tas pats. Avėpeza:::a46
Avinas bent jau žino, kad jis avinas. O tu pasižiūrėk į veidrodį, spiralinių ragų savininke!:::937

20 (redagavo tinsanis 2013-01-25 17:10)

Re: Labai seksualus nuotykis

Voldemaras Zacharka parašė:
tinsanis parašė:

knyga parase:D:D:D o kas ja skaite kokiu tirazu isleidai big_smile:D:D toliau savo kaimo buvai kur islindes rasytojau:)
dar to betruko pradesiu kazkokius kaimieciu knygeles skaityt,,,dar pasakyk lietuviska muzika pradet klausit,,,tam kad skaityt nebutina paciam rasytoju but...

Jo, ar avinas skaitys, ar tu - vienas ir tas pats. Avėpeza:::a46
Avinas bent jau žino, kad jis avinas. O tu pasižiūrėk į veidrodį, spiralinių ragų savininke!:::937

idomu i kokius gyvunus buvo panasus tavo kurejai:D
tai nesigauna kuryba kaip isilieji kad juokas ima is tavo kurybos a nervas ima kad kazas is peraugusio vaiko pasijuoke -sukritikavo na cia lietuva per tiek metu turejai yprast:)