41

Re: Labai seksualus nuotykis

tinsanis parašė:

akropolio tualeto gerbeja nepradek cia kazko mokyt ,neisijausk:)))

as gal westfieldo gerbeja labiau smile ir gal pats neisijausk i tuos izeidinejimus... Viskam yra ribos...

42

Re: Labai seksualus nuotykis

Viena parašė:
tinsanis parašė:

akropolio tualeto gerbeja nepradek cia kazko mokyt ,neisijausk:)))

as gal westfieldo gerbeja labiau smile ir gal pats neisijausk i tuos izeidinejimus... Viskam yra ribos...

Gal nurimkim, berods, aistras jau prigesinom:::b31

43

Re: Labai seksualus nuotykis

tisanis, yra tokia rusis zmoniu kaip tu. Zema, purvina, kvaila zmoniu rusis.

44

Re: Labai seksualus nuotykis

Donatas parašė:

tisanis, yra tokia rusis zmoniu kaip tu. Zema, purvina, kvaila zmoniu rusis.

Nebesipykim gal. O tai aš daugiausiai kaltas esu - atėjau ir iškart košę užviriau

45

Re: Labai seksualus nuotykis

Donatas parašė:

tisanis, yra tokia rusis zmoniu kaip tu. Zema, purvina, kvaila zmoniu rusis.

Gali jis ir protingai karts nuo karto pakomentuot, bet šiuo atveju, labai taikliai smile

46

Re: Labai seksualus nuotykis

Julie parašė:
Donatas parašė:

tisanis, yra tokia rusis zmoniu kaip tu. Zema, purvina, kvaila zmoniu rusis.

Gali jis ir protingai karts nuo karto pakomentuot, bet šiuo atveju, labai taikliai smile

Turėjau madą visiems iš eilės komuose atsakyt, čia į tai teks nusispjaut. Ar supranti, kad čia reiški ne visų nuomonę? Tada taip ir rašyk: "Ne mano skoniui", "Man asmeniškai nepatiko".. Džiaugiuosi, kad bent kaip rašyti nepamokai..

47

Re: Labai seksualus nuotykis

Man patiko baika apie studenta-gera, o del kivircu-cia virtuali aplinka sakyk ka nori ir nori kreipk demesi nenori nekreipk del to nieko nebus.Kiekvienam reikia kazko savo.Kiekvienas is proto eina savaip - tai zmones:::961

48

Re: Labai seksualus nuotykis

Donatas parašė:

tisanis, yra tokia rusis zmoniu kaip tu. Zema, purvina, kvaila zmoniu rusis.

purve daug kas auga klesti smile nepamirsk gamtoje daug purvo:)...o jo labai daug:)

49

Re: Labai seksualus nuotykis

man svetimi nerupi taipkad mokint tik uz aciu kuris idijotas (yra tokiu) jai ka rasau tai rasau tik uz save,,pakartosiu man svetimi nerupi nesu vienas tu kurie kazkokiam nepazystamam isties ranka ar nu dabaigsit patys:)....

50

Re: Labai seksualus nuotykis

Viena parašė:
tinsanis parašė:

akropolio tualeto gerbeja nepradek cia kazko mokyt ,neisijausk:)))

as gal westfieldo gerbeja labiau smile ir gal pats neisijausk i tuos izeidinejimus... Viskam yra ribos...

as neklausiau kokio tuliko gerbeja tu,,a ribas nemanau kad tu nustatyt gali ,,

51

Re: Labai seksualus nuotykis

Eimis parašė:

gerai kad tau smagu smile žmogus papostino atitinkamoje forumo temoje o tu pirmas prisikabinai ir dar kažkas tau turi už žodžius atsakyti - elgiesi kaip rujojanti mergaitė : )

tu apie savo savaja ar dar kokia giminaite pasakoji man neidomu:) jai rujoja tai daryk isvadas ....:D