1

Tema: as myliu muzika nes........

uzbaikite sakini;)

2

Re: as myliu muzika nes........

....ji yra mano gyvenimas smile

3

Re: as myliu muzika nes........

...Bob Marlio žodžiais tariant, kai ji smogia, nejauti skausmo.

4

Re: as myliu muzika nes........

nes ja kuriu

5

Re: as myliu muzika nes........

mylet ne bet be muzikos butu sunku,,,

6

Re: as myliu muzika nes........

ji padeda pabėgt nuo šio pasaulio negerovių.

Aišku, tik trumpam, bet vis dėlto...

7

Re: as myliu muzika nes........

,,,daugiau nieko kito nemoku.

8

Re: as myliu muzika nes........

mums muzika yra nematoma bet ji gali paliesti musu sielas wink todel as ja ir myliu o kai ja kuri tai isvis nesveikai geras jausmas klausyti tai ka esi sukures wink

9

Re: as myliu muzika nes........

pasirodo lietuvoje yra nemazai kurinciu muzika,,o be paciu kureju dar kas klauso?as tik klausytojas ,,,:)

10

Re: as myliu muzika nes........

Aš tai klausytojas muzikos

11

Re: as myliu muzika nes........

"Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis...”
M.K.Čiurlionis

12

Re: as myliu muzika nes........

!!!!!♥Music Is My Extasy♥!!!!!

13

Re: as myliu muzika nes........

„Muzika yra viena iš meno formų. Kaip ir kitos meno formos ji turi galią priversti tave kažką jausti arba apie ką nors susimąstyti. Muzika galbūt net labiau įtaigesnė nei kuris kitas menas, nes gali pasiekti tą mūsų esybės dalį, kurios nei puikus paveikslas, nei jausminga knyga negali pasiekti. Viena muzika gali pakylėti mūsų jausmus ir mūsų kojos ims šokti, o kita, atvirkščiai, nuramins ar net atneš liūdesį. Kai kurie muzikos kūriniai yra labai agresyvus, o tekstai pikti, slegiantys, ir mus priverčia susitapatinti su tuo, ką autorius jautė, kai rašė tą dainą.“ Viena aišku, muzika aktuali žmogui tampa tik tada, kai žmogus ją pradeda domėtis, stengiasi savo klausos ir proto juslėmis nutverti muzikos bangą.Ieškodami savos muzikos privalome rinktis ne tą muziką, kuri patinka populiariajam, protingajam x, bet malonią mums.Muzika, kylanti iš vidinio grožio potyrio, turi ir leisti pailsėti protui ir būti jam nuolatinis uždavinys kaip filosofinė knyga arba eilėraštis, kiekvieną kartą atvertus atskleidžiantys ką nors nauja.

14

Re: as myliu muzika nes........

Ruth parašė:

....ji yra mano gyvenimas smile

Mano taip pat... smile

15

Re: as myliu muzika nes........

Mane ji atpalaiduoja...

16

Re: as myliu muzika nes........

Ji išlaisvina.

17

Re: as myliu muzika nes........

aš myliu muzika nes jinai mane ramina

18

Re: as myliu muzika nes........

cia turbut reikia daryti muzikos myletoju koki susiburima?

19

Re: as myliu muzika nes........

As myliu muzika, nes ji suteikia jegu, supranta kai liudziu, privercia nusisypsoti, kartais isvaro is proto kai to labiausiai reikia big_smile myliu myliu myliu smile

20

Re: as myliu muzika nes........

kol nervus sugadina big_smile