41

Re: as myliu muzika nes........

ROMAS parašė:
Mantė parašė:

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

Tai dovana tau uz tavo parasytus grazius zodzius,sesute...
https://www.youtube.com/watch?v=bPY_x84TncU

Ačiū!!
Aš buvau palaiminta pamatyti ir išgirsti The Trooper du kartus, labai tikiuosi kad bus ir trečias!

42

Re: as myliu muzika nes........

Laimute parašė:
Mantė parašė:

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

Mante, cia Tu tik apie savo megstama zanra, ar aplamai ...visokia muzika, nuo metalo iki klasikos irtaukiant liaudies dainas be instrumentu ? smile

Apie tą muzika kuri man labiausiai patinka: metalas, neo-folkas, darkwave, industrial, 80-tųjų popsas. Norėčiau klasika irgi įtraukti bet deja, niekaip negaliu ant jos užsikabinti

43

Re: as myliu muzika nes........

Mantė parašė:

Apie tą muzika kuri man labiausiai patinka: metalas, neo-folkas, darkwave, industrial, 80-tųjų popsas. Norėčiau klasika irgi įtraukti bet deja, niekaip negaliu ant jos užsikabinti

Bachas smile teko girdėti teoriją, kad ant jo muzikos pastatytas metalas smile
na, gal patiktų vargonai? galingas skambesys ir netramdoma jėga smile

44

Re: as myliu muzika nes........

Sulamita parašė:
Mantė parašė:

Apie tą muzika kuri man labiausiai patinka: metalas, neo-folkas, darkwave, industrial, 80-tųjų popsas. Norėčiau klasika irgi įtraukti bet deja, niekaip negaliu ant jos užsikabinti

Bachas smile teko girdėti teoriją, kad ant jo muzikos pastatytas metalas smile
na, gal patiktų vargonai? galingas skambesys ir netramdoma jėga smile

bach toccata

Siaip idomu kaip Bacho toccata kas yra barokas sugebejo tapti gotikos kulturoje ikonisku kuriniu xD

45

Re: as myliu muzika nes........

Sulamita parašė:
Mantė parašė:

Apie tą muzika kuri man labiausiai patinka: metalas, neo-folkas, darkwave, industrial, 80-tųjų popsas. Norėčiau klasika irgi įtraukti bet deja, niekaip negaliu ant jos užsikabinti

Bachas smile teko girdėti teoriją, kad ant jo muzikos pastatytas metalas smile
na, gal patiktų vargonai? galingas skambesys ir netramdoma jėga smile

Jo, girdėta teorija, ir girdėti jo ir kūriniai. Iš vis, metale labai daug klasikos yra, ne aš, žmogelis kuris klasikoje nenusimanau, galiu tą patvirtinti smile

46

Re: as myliu muzika nes........

ko gero, Bachas grabe apsiverstų, išgirdęs, kad jis priskiriamas to laikmečio klasikams smile

47

Re: as myliu muzika nes........

O siaip metalas su klasika nieko bendra neturi isskyrus tai, kad metalistai semesi ikvepimo is tamsios ir dramatiskos klasikines muzikos. Tai tik ikvepimas, theme. Ne kompozicija ar dar kazkas, kuo galetum siuos du zanrus sutapatinti.

48

Re: as myliu muzika nes........

Mantė parašė:
Laimute parašė:
Mantė parašė:

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

Mante, cia Tu tik apie savo megstama zanra, ar aplamai ...visokia muzika, nuo metalo iki klasikos irtaukiant liaudies dainas be instrumentu ? smile

Apie tą muzika kuri man labiausiai patinka: metalas, neo-folkas, darkwave, industrial, 80-tųjų popsas. Norėčiau klasika irgi įtraukti bet deja, niekaip negaliu ant jos užsikabinti

tai ir nesistenk, Mante...lik su ta muzika, su kuria jautiesi saugi. smile

49

Re: as myliu muzika nes........

Mantė parašė:
ROMAS parašė:
Mantė parašė:

ji yra dalis manęs, ji visur su manim keliauja, be muzikos neišgyvenčiau nė dienos. Muzika man yra išgelbėjusi gyvybę, ji visada būna tada, kai man jos labiausiai reikia, ji man suteikia jėgų kovoti ir gyventi, ji man suteikia daug džiaugsmo pilnų akimirkų.. Muzika man yra tas pagrindas, be kurio nė iš vietos, tai daugiau nei garsas, melodija ir žodžiai. Myliu muzika, nes be jos - aš kaip be savo sielos.

Tai dovana tau uz tavo parasytus grazius zodzius,sesute...
https://www.youtube.com/watch?v=bPY_x84TncU

Ačiū!!
Aš buvau palaiminta pamatyti ir išgirsti The Trooper du kartus, labai tikiuosi kad bus ir trečias!

Zinoma,kad bus...o i piktus komentarus nekreipk demesio..visad  buvo tokiu,kurie i nuosirduma atsako ironija,priespastatymais...tai pikti,dazniausiai nelaimingi zmones.Nekreipk i juos demesio ir islik kokia esi.Patikek,tikrai daugiau yra tu kurie tave myli..

50

Re: as myliu muzika nes........

paduokit kibira, vemsiu.

51

Re: as myliu muzika nes........

myliu muziką, nes ji padeda atsipalaiduoti ir pragiedrina net ir blogiausią dieną. smile

52 (redagavo Ka 2020-06-01 11:03)

Re: as myliu muzika nes........

nes kartais apsigaunu klausydama...ir pamanau, kad štai kažkas tikro ir nesumeluota....šiame gyvenime
Lee Joon-gi(イ・ジュンギ)이준기『사랑을 몰라 MV』
LIJ大阪①Love Letter♡言葉もなく
달의 연인 - 보보경심 려 OST - Epik High 에픽하이 ft. 이하이 Lee Hi '내 마음이 들리나요' 'Can You Hear My Heart'
Loco x Punch - Say Yes [Scarlet Heart Ryeo / Moon Lovers MV OST] With Lyrics
Lee Hi (이하이) - My Love (내 사랑) (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 보보경심: 려 OST)
YouTube
JKS♡crishow3 家に帰ろう
   Jang Geun Suk - hello hello (OST MSOAN)
  1 시간 / 1 HOUR LOOP] 현빈 (Hyun Bin) - That Man (그 남자)
ir nedarykit klaidingų išvadų, jog tai dėl gražių dramų. Tai susiję ne su turiniu, o tik su melodija, aš korijiečių kalbos ir anglų kalbos nemoku big_smile

53

Re: as myliu muzika nes........

Breinas parašė:

... nes mužikai - kantrūs...

:::044

54

Re: as myliu muzika nes........

Kai reikia nuramina, kai reikia pralinksmina smile))