1

Tema: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Man yra 16 metų, ir kaip visi šiuolaikiniai paugliai, mintys apie vieną ir tapatį... sexą. Nesu koks šlykštus, ar drovus bendraujant su panelėmis, bet vis dar nekaltas. Daugelis bendraamžių jau "patyrė" tai ir giresi koks tas jausmas afigenas.... Ką gi man daryti? Rizikuoti, ar palaukt?

2

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

cia zinok bachuras nlb kas gali tau padet, del sito turi pats savo nuomone turet. ziurint koks tavo poziuris i santykius turi jai biski palaiduniskas, tei ar lauksi ar ne tas pats bus , jai isipareigot labiau linktum tei aisku ir tas kartas su ta isrinktaja kitoks butu.As pvz toks biski prie nimfomanijos linkes man reik jo daug ir daznai bet juo megaujuos ivairios pozos ir glamones ir t.t . tada jo jausmas belekoks bet jai kist ir traukt tei  nieko gero jokio malonumo.tad pats spresk laukt ar ne.

3

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

16 dar per jaunas.
Palauk pilnametystės. Vėliau pats žinosi ko nori smile

4

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Ka cia prilauksi, bus proga ir naudokis ja!
Laukt gali vestuviu arba pensijos smile

5

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

jei suveikia chemija, ko čia laukti? big_smile

6

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Mano patarimas butu neskubek wink asmeniskai pats pirma kart tai padariau 18 smile ir del to labai dziaugiuosi wink na ir kas kad ten jie sneka kad bande ir pan. bet mano manymu pirmas kartas turi buti su ipatingu zmogum kuriam kazka jauti nes tai tawo pirmas kartas jo daugiau nebus ir ji tu prisiminsi visa gyvenima wink Bet aisku sprendima reikia priimti tau  ir to niekas kitas nepadarys nebent paratimus gali duoti, bet ir tai tau reikia sprest kuriu klausyti kuriu ne.

7

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Jei tave kankina mintis, kad mylėtis su betkuo yra nemoralu - nemanyk taip.
Tai yra moraliai neutralus dalykas. Nemoralu būna tada, kai yra nukentėjusysis. Jei abi pusės sutinka, reiškia nėra nukentėjusio.
Kur ir kada kišti savo slieką yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Mano asmeninė nuomonė:
Kaip bebūtų, iš kitos pusės, kaip suprantu, seksas bus kurkas malonesnis su mylimu žmogumi ir abiem bus kurkas maloniau, kai tai yra "Special" dovana tik jai, vienintelei išrinktąjai.
Kai seksas svaidomas kur papuola, jis praranda savo vertę.
Argi nesinori būtent taip prarasti nekaltybę, o ne betkur?

8

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

kaip nori taip ir daryk , jei norisi isbandyti tai bandyk. Beto kad kiti sako kad jau dare seksa nevisais ir verta tiketi, nes jaunuoliai prisimasto bet kokio melo, kad neatrodytu ne "kieti". istikruju kas daug sneka  - mazai daro. Beto yra vyru ir moteru nemazai kam daugiau nei 20 metu ir vis dar skaistus ir delto nesiparina.

9

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Gyveni tik karta.
Dziaukis gyvenimu taip kad niekada nereiktu gailetis. O jaigu kada ir prieis noras kai galvosi "kuriam galui as taip..?" tai to jau nebepakeisi.
O ir apie ateity nera ko energijos svaistyti ir pergyveneti.

Seip manau kad esi jau nusprendes ko tu nori tik nori kad kas patvirtintu sprendima.
O jaigu konkreciau parekomendavus:
Manau kad viskas priklauso nuo isitikinomo apie "vienaja".
Jaigu tiki kad yra viena mergina tau skirta tai zinoma kodel ir nepalaukti.
Bet pagal mane tai tas pats kaip tiketi i Kaledu Seni.

Ir jaigu esi biskeli subrendes ir ir zinai kas po eglute dovanas deda tai manau ganykis kol susirasi ka nors kas tau dienas praskaidrina ir tau atrodo kad jai is burnos rozemis rytais kvepia smile

Buk laimingas ir dziaukis gyvenimu smile

Ir atleisk del prastos rasysenos, vos dar prisimenu.

10

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Aidas parašė:

Man yra 16 metų, ir kaip visi šiuolaikiniai paugliai, mintys apie vieną ir tapatį... sexą. Nesu koks šlykštus, ar drovus bendraujant su panelėmis, bet vis dar nekaltas. Daugelis bendraamžių jau "patyrė" tai ir giresi koks tas jausmas afigenas.... Ką gi man daryti? Rizikuoti, ar palaukt?


o koks tas afigienas jausmas ??????
aš irgi noriu big_smile:D:D

Pasismasturbavęs jau tingėsi apie seksą ir galvoti big_smile:D

O seksas yra daugiau nei fininis dviejų žmonių kontaktas. Turi būti ir jausmai.
Trumpai tariant nestradalink.....

11

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Manau, verta palaukti žmogaus, kuriam jausi stiprų jausmą, kuris bus nuoširdus ir tikras. Seksas - meilės išraiška. Nekalbu apie žmones, kuriems svarbu tik malonumas. Juk būna visokių. Jei padarysi tai anksti, gali paskui gailėtis, o gal ir ne. Tiesiog nereikia klausytis kitų kalbų, juk tai gali būti ir melas. Nepatikrinsi. O daryti tai iš meilės, su mylimu žmogumi yra daug maloniau nei šiaip, tik todėl, kad atseit visi tai darė, o tu ne smile

12

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Va būtent.

13

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Aidas parašė:

Man yra 16 metų, ir kaip visi šiuolaikiniai paugliai, mintys apie vieną ir tapatį... sexą. Nesu koks šlykštus, ar drovus bendraujant su panelėmis, bet vis dar nekaltas. Daugelis bendraamžių jau "patyrė" tai ir giresi koks tas jausmas afigenas.... Ką gi man daryti? Rizikuoti, ar palaukt?

Neskubėk būti kaip visi smile

14

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

mokinkis rizikuot.narkotikai dar geresnis jausmas ir rizika didesne))))pirmyn!

15

Re: Seksas. Rizikuoti, ar palaukti?

Nezinau kaip merginoms, bet.. Kas is vaikinu gali pasakyti jog tas pirmas kartas be galo ipatyngas buvo nuo visu kitu kartu? asmensikai jis man buvo toks pats malonus kaip ir visi kiti ir kuo toliau tuo geriau.. Kuo anksciau knyga atsiversi tuo geriau visa tai issisavinsi.. Cia tas pats kas i pirma klase 30 ies pradeti eiti.. Biologiskai subrendes, jei yra su kuo, tuo labiau jausmai dar jei, neklausyki to briedo kad susilaikymas dorybe ir geriausia mirti nekaltam..  Buki paciu savimi ir tiek..
Ir niekada nekreipki demesio kaip ir neklauski tuo labiau cia o ka zmones pasakys..