1

Tema: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Sveiki , norejau paklausti moteru, merginu kodel jus skeptikes esat issituokusio vyro atzvilgiu, net nezinodamos kodel jis ira issituokes. Arba jau nebeliko supratingu neispuikusiu ir zinanciu ko nori is gyvenimo, moteru ar merginu... Tai darosi akivaizdu pats patiriu ta savo kailiu. Na zinoma dar gal kazka ir rasi laikinai jeigu turesi "babkiu", bet tik laikinai. Taciau jeigu neskubi juju apipilti pinigais tai ilgai ir nuobodziai teks testi paieska nuosirdzios paneles ar moters. Tad mielosios kame reikalas, negi jums vyrai jau tampa isvis nebereikalingi???

2

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

tai , gal tik tau tokios papuola ;o

3

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Tai tada man nesiseka....

4

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Ne siuo metu pas merginas ar moteris nelike tolerancijos vyru atzvilgiu, o gal vyrai patys tai sukure....

5

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

nu like, like tos tolerancijos . Bet čia į kiekvieną individualiai reikia žiūrėt. Jei jau koks ten prasigėręs degradas, tai kažin kur tą toleranciją rast ;D

6

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Na taip bet juk ne visi degradai . Negi jeigu vyras issituokes tai jis jau ir degradas. Paprasciausia as manau kad moterys pacios jz ko nori o cia portaluose tai tik laika stume. Nes jos net i kalbas nesileidzia.

7

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

aš apie išsituokusius nešneku. o aš tai juk leidžiuos į kalbas xD

8

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

O kaip patys vertinam išsituokusias, ar dar su vaikais? Tai nereik stebėtis, kad ir į mumis taip.. smile

9

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Gal jau pats laikas baigti tą moterų - vyrų karą? Kiek galima pilti pamazgas vieni ant kitų? Argi ne pats laikas pradėti žvelgti į kiekvieną žmogų, kaip individualybę? Jeigu 5 moterims netiko, tai gal šeštai tiks? Žinot aš irgi forume galėčiau prikurti temų, kaip 90 procentų vyrų, sėdinčiu pažinčių portaluose, nori tik sekso. Likusi 10 procentų vyrų rašo: ar tau kas nors sakė, kad esi žavi? Ir kaip čia nutiko, kad viena? Išranki? Taip mielieji, išranki. Visų pirma atkrenta tie, kurie mane taip pavadino. Kadangi, jeigu kokiam vyrui atrodyčiau žavi, jis mąstytų: ooo kokia žavi panelė ir vis dar viena. Vadinasi aš turiu galimybę. Čiupsiu, kol kitas nenugvelbė man jos iš po nosies big_smile:D:D Dabar paskaitykime karštąją šio portalo liniją. Mielai susipažinčiau su paprasta, išsilavinusia panele. Ir kuri moteris nori atrodyti paprasta mylinčio vyro akyse? Mes taip dėl jūsų stengiamės būti nepaprastos, ypatingos big_smile O mes Jums per brangios??? big_smile:D:D Ech pamesit galva, dėl kurios nors iš mūsų, tai visi pasaulio lobiai bus prie mylimos moters kojų smile Sakysit: nori brangioji mėnulio? Nėra problemos, aš prisiekiu, nukabinsiu tau jį.
Mielieji ieškotojai, gyvenimas labai gražus. Kokia graži žiema už lango? Ar matėt. Dar turime laiko ją pasidžiaugti. Ir nėra jokio reikalo imti kiekvienos moters ar vyro laiškelio giliai į plaučius. Aš tikrai neimu. Tegul ir toliau vadina mane išrankia, ar siūlo sekso paslaugas :Dvisokių yra, visokių reikia. big_smile Pavyzdžiui aš esu 100 procentų įsitikinusi, kad atsiras tas vienintelis kurio glėbyje galėsiu paskęsti. smile Surasit ir jūs, jei mažiau niurzgėsit ir daugiau džiaugsitės. smile

10

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Normaliai mes į tuos išsiskyrusius žiūrim. Bet yra BET (ir šiuo atveju net keli):
1 - išsiskyręs ir turi vaikų. Tai tada aiškinamės: a - vaikai gyvena su juo; b - su buvusia žmona. Pirmu atveju teks dėmesiu dalintis su vaikais. Gerai, tvarkoj, sutikčiau. Tačiau tada vėl žiūrim toliau: ą1 - nori jis daugiau vaikų ar a2 - nenori. Aišku, čia jau tolesnis reikalas nei pirma pažintis, beeeet.... Jis labai svarbus. Jei daugiau vaikų nebenori, o aš noriu - na net jei labai vyras man patiktų, mums nepakeliui.

Jei vaikai gyvena su mama, tai tada jiems mokami alimentai, Šiuo atveju - nemažai teks dalintis su vaikais ne tik dėmesiu, bet ir pinigais. Aišku, jei moteris pati pakankamai uždirba, tas jai neaktualu, bet kas bus, kai ji į dekretines atostogas išeis? (aha, mes - net jei ir mažuma - žiūrim daaaaaug toliau).

Toliau... Man yra pasitaikę užsiraut ant tokių, kurie man yra per seni. Būdami mano bendraamžiai. Na, nebelikę gyvenimo džiaugsmo, nebelikę noro flirtuot - tipo, ieškau rimtos. Nori nenori, galvoj iškart suskamba

Mes mylim moteris rimtas
Kokybiškas, sertifikuotas
Jūs pasilikit sau linksmas
Koketiškas, nesušukuotas

Ai, nu ir toliau tekstas aktualus, necituosiu ištisai. Grįžtant prie rimtumo - atrodytų, tik džiaugtis turėčiau, kad rimtos ieško, bet man labai panašu, kad toks rimtuolis vėliau bus beprotiškai pavydus ir neleis nė žingsnio žengt be jo žinios. Nei su draugėm, nei tuo labiau su draugais. Ar kolegomis. O jei dar suuostų, kad tarp bendradarbių yra visai žavių ir nevedusių vyrukų....

Ruth parašė:

<...> 10 procentų vyrų rašo: ar tau kas nors sakė, kad esi žavi? Ir kaip čia nutiko, kad viena? Išranki? Taip mielieji, išranki. Visų pirma atkrenta tie, kurie mane taip pavadino. Kadangi, jeigu kokiam vyrui atrodyčiau žavi, jis mąstytų: ooo kokia žavi panelė ir vis dar viena. Vadinasi aš turiu galimybę. Čiupsiu, kol kitas nenugvelbė man jos iš po nosies <...>

O va čia - ne 100%, čia visi 100 000% tiesa. Nors aš į psichologų patarimus žiūriu daugiau nei skeptiškai, jie tokius kabinimus vadina pačiais blogiausiais. A, ir dar - netikiu tokių prisipažinimų nuoširdumu.

Va tokie vat yra ir išsituokę, ir nevedę vyrai, kurie manęs nedomina. Tačiau yra juk ir visai šaunių. Tik kartais ir jiems patiems reikia į save pažiūrėt kitaip. Ne iš išsituokusio ir todėl nevykėlio pozicijų - iš laisvo vyro su šiek tiek daugiau gyvenimiškos patirties (taigi ir vertingesnio) pozicijų. Juk kaip sakoma - mylėk savo artimą kaip pats save. O kaip galima mylėt artimą, jei savęs nemyli? O merginoms nepatinka verkšlenantys ir bent jau vaidinantys labai nuskriaustus vyrai.

P.S. O su temos autoriumi turėtų būt viskas tvarkoj, tik... mesk lauk iš anketos ta niurzgimą, kad į išsiskyrusius merginos nežiūri - ta išankstinė negatyvi nuostata ir atbaido ne vieną. Tarp kurių galbūt kaip tik gali būti tau skirtoji.

11

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Tikrai, kad skeptiškai, bet pačios kaltos smile

12 (redagavo Ji 2013-02-10 23:00)

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

mariuxd parašė:

Sveiki , norejau paklausti moteru, merginu kodel jus skeptikes esat issituokusio vyro atzvilgiu, net nezinodamos kodel jis ira issituokes. Arba jau nebeliko supratingu neispuikusiu ir zinanciu ko nori is gyvenimo, moteru ar merginu... Tai darosi akivaizdu pats patiriu ta savo kailiu. Na zinoma dar gal kazka ir rasi laikinai jeigu turesi "babkiu", bet tik laikinai. Taciau jeigu neskubi juju apipilti pinigais tai ilgai ir nuobodziai teks testi paieska nuosirdzios paneles ar moters. Tad mielosios kame reikalas, negi jums vyrai jau tampa isvis nebereikalingi???

Nereikalingi vyrai, norintys pasidulkinti po pirmojo pasimatymo. Arba po antrojo. Arba norintys dulkintis už nupirktą kavinėje kavą smile
Anyway, mane labiau domina amžius, išsilavinimas ir kur (kaip) žmogus gyvena. Ir ne dėl to, kad ieškau gyvenamo ploto ar kas mane išlaikytų - šitie dalykai nedomina, bet todėl, kad esu girdėjusi ne iš vieno 30mečio ar net 40mečio: "O kam man nuomotis butą, jei gyvenu vienas? Man pas mamą pigiau", o šitoks pasakymas man daug ką pasako apie žmogaus mąstyseną, pasaulėžiūrą smile
Tai va, noriu pasakyti, kad man nelabai įdomu, buvo vedęs ar ne, turi vaikų ar ne, svarbu, kad galvotų ne anuo galu (deja, 95 proc. man rašančių būtent anuo ir galvoja smile )

13

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Manu, tiek moteris, tiek vyras išsiskyrė dėl to, kad nesutarė tarpusavyje ir pan. Juk išsituokę - tai nemirę. Tačiau ne visi ieško vienadienio nuotykio, kažkaip norisi savo antrą puselę sutikti, su kuria būtų  gera ir tyloje. Kaip pagalvoji, gyvenimas - lekia šuoliais ir reikia pripažinti, dviems žmonėms kartu būnant  yra smagiau.

14

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Scorpe parašė:

Manu, tiek moteris, tiek vyras išsiskyrė dėl to, kad nesutarė tarpusavyje ir pan. Juk išsituokę - tai nemirę. Tačiau ne visi ieško vienadienio nuotykio, kažkaip norisi savo antrą puselę sutikti, su kuria būtų  gera ir tyloje. Kaip pagalvoji, gyvenimas - lekia šuoliais ir reikia pripažinti, dviems žmonėms kartu būnant  yra smagiau.

Bet vede tai tikrai mire.

15

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

nesutikčiau su šiuo teiginiu, kad mirę.Į išsituokusius aš nežiūriu ''kreivai'', visgi, ko gyvenime tik nepasitaiko, atrodo tuo metu viskas nuostabu, bet galbūt atėjo laikas, ir suprato žmogus, kad tai tikrai ne ta, su kuria norėtųsi likti iki gyvenimo pabaigos.
va kame labiau problema, jei išsituokęs turi vaikų. Man jie nekliutis, bet naivu būtų tikėtis jog vyras ''nesusitikinės'' su buvusiąją kad ir dėl vaiko, o tai yra nemalonu, nors ir jausmų nelikę (jeigu santuoka nutrūko vyro iniciatyva).
Taip pat, tęsiant tema apie vaikučius, atrodo jei planuoji kartu gyvenimą, kurti šeimą, norisi, kad vyras nebūtų buvęs dar patyręs to tėviško džiaugsmo, t.y. pilvuko augimas, gimimas, pirmieji žingsniai ir pan...
tai vaaa... Bet su dideliu noru gali ''perlipti'' per viską, jei tik tas žmogus tikrai Tau teikia tik teigiamas emocijas..

16

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Arturas parašė:
Scorpe parašė:

Manu, tiek moteris, tiek vyras išsiskyrė dėl to, kad nesutarė tarpusavyje ir pan. Juk išsituokę - tai nemirę. Tačiau ne visi ieško vienadienio nuotykio, kažkaip norisi savo antrą puselę sutikti, su kuria būtų  gera ir tyloje. Kaip pagalvoji, gyvenimas - lekia šuoliais ir reikia pripažinti, dviems žmonėms kartu būnant  yra smagiau.

Bet vede tai tikrai mire.

Tokie tai taip, jiems čia ne vieta.

17

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Asta parašė:

nesutikčiau su šiuo teiginiu, kad mirę.Į išsituokusius aš nežiūriu ''kreivai'', visgi, ko gyvenime tik nepasitaiko, atrodo tuo metu viskas nuostabu, bet galbūt atėjo laikas, ir suprato žmogus, kad tai tikrai ne ta, su kuria norėtųsi likti iki gyvenimo pabaigos.
va kame labiau problema, jei išsituokęs turi vaikų. Man jie nekliutis, bet naivu būtų tikėtis jog vyras ''nesusitikinės'' su buvusiąją kad ir dėl vaiko, o tai yra nemalonu, nors ir jausmų nelikę (jeigu santuoka nutrūko vyro iniciatyva).
Taip pat, tęsiant tema apie vaikučius, atrodo jei planuoji kartu gyvenimą, kurti šeimą, norisi, kad vyras nebūtų buvęs dar patyręs to tėviško džiaugsmo, t.y. pilvuko augimas, gimimas, pirmieji žingsniai ir pan...
tai vaaa... Bet su dideliu noru gali ''perlipti'' per viską, jei tik tas žmogus tikrai Tau teikia tik teigiamas emocijas..

Jaunam žmogui su kraičiu tikrai nemanau, kad reikalingas. Viskam savas laikas, kas lemta- taip ir bus. tačiau aš už tai, jei du žmonės nesutaria, dėl kitų akių neverta gyventi kartu.

18

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Scorpe parašė:
Asta parašė:

nesutikčiau su šiuo teiginiu, kad mirę.Į išsituokusius aš nežiūriu ''kreivai'', visgi, ko gyvenime tik nepasitaiko, atrodo tuo metu viskas nuostabu, bet galbūt atėjo laikas, ir suprato žmogus, kad tai tikrai ne ta, su kuria norėtųsi likti iki gyvenimo pabaigos.
va kame labiau problema, jei išsituokęs turi vaikų. Man jie nekliutis, bet naivu būtų tikėtis jog vyras ''nesusitikinės'' su buvusiąją kad ir dėl vaiko, o tai yra nemalonu, nors ir jausmų nelikę (jeigu santuoka nutrūko vyro iniciatyva).
Taip pat, tęsiant tema apie vaikučius, atrodo jei planuoji kartu gyvenimą, kurti šeimą, norisi, kad vyras nebūtų buvęs dar patyręs to tėviško džiaugsmo, t.y. pilvuko augimas, gimimas, pirmieji žingsniai ir pan...
tai vaaa... Bet su dideliu noru gali ''perlipti'' per viską, jei tik tas žmogus tikrai Tau teikia tik teigiamas emocijas..

Jaunam žmogui su kraičiu tikrai nemanau, kad reikalingas. Viskam savas laikas, kas lemta- taip ir bus. tačiau aš už tai, jei du žmonės nesutaria, dėl kitų akių neverta gyventi kartu.

Visi cia gudrus pasakyti kad jei kas nors tik nepatiko tai iskart skyrybos. Nera viskas taip paprasta. Skyrybos daznai reiskia kad turesi daug visokiu psichologiniu nemalonumu.

19

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

mariuxd parašė:

Sveiki , norejau paklausti moteru, merginu kodel jus skeptikes esat issituokusio vyro atzvilgiu, net nezinodamos kodel jis ira issituokes. Arba jau nebeliko supratingu neispuikusiu ir zinanciu ko nori is gyvenimo, moteru ar merginu... Tai darosi akivaizdu pats patiriu ta savo kailiu. Na zinoma dar gal kazka ir rasi laikinai jeigu turesi "babkiu", bet tik laikinai. Taciau jeigu neskubi juju apipilti pinigais tai ilgai ir nuobodziai teks testi paieska nuosirdzios paneles ar moters. Tad mielosios kame reikalas, negi jums vyrai jau tampa isvis nebereikalingi???

rasyk adresa.atsiusiu nosinaiciu.
jau kiek galima.va cia jau ir merginas galima apgint.as pats issiskyres ir su vaikais,nepatyriu jokio diskamforto.nu pasitaiko viena kita,uzmini netycia,sutraiskai(savo pasdididziavima ir puikybe) ir tuoliau eini.buna nueini po to nusikirpt,ar ruba pakeiti.nu kartais susiduri su banaliu idiotizmu.nu pasiunti tokia na .uj tu gi vyras,tu kazko vertas(jai vertas).o ne verkslent ir sliauziot is paskos.
visos moterys vienodos.ir nori tu pacciu paprasciausiu dalyku.vienas is ju saugumas,garantija ir t.t. nu tai ir ieskok tokia kur poziuriai sutampa..nu neduodi-negauni,ka duodi- ta gauni.jai tau reikalinga glamurine,ji bendraus.turek apie 400lt val.gausi  liuks apptarnavima.o tu nori glamurines ir nemokamai.be jokiu isipareigojimu.nes isipareigot gali tik tuo ka turi(bet tai nulis),o reikia isipareigot(bendru svajoniu) siekimu(o cia jau, tu uz savo zodzius atsakyt negali).del to, jos su tavim ir nebendrauja.ir ne del to kad tu kazko neturi.o buutent del to kad reikia atsakyt us savo zodzius ir svajones.paprastu merginu cia tikrai pilna,normaliai bendraujanciu,tad nesiparink.

20

Re: dauguma moteru, o ipac merginu skeptiskai ziuri i issituokusi vyra.

Issituoke vyrukai kaip ir issituokusios moterytes  jau su patirtimi,ka jau cia bepakeisi ...