1

Tema: Įsimintiniausi koncertai

Nežinau kaip Jūs, bet aš negaliu gyventi be muzikos. Ir jei tik galiu, nepraleidžiu progos apsilankyti viename kitame koncerte. Patys įsimintiniausi šių atlikėjų:
1. Bryan Admas (4 koncertai);
2. Scorpions (3 koncertai);
3. Sting (2 koncertai);
4. Elton John (2 koncertai);
5. Metallica (1 koncertas);
6. Rod Steward (1 koncertas);
7. Apocalyptica (1 koncertas);
8. Angelo Kelly (1 koncertas).

Tiek neišdildomų įspūdžių, tiek išgyventų nepakartojamų akimirkų, kurių kol gyva nepamiršiu smile

O kur Jums teko pabuvoti?

2

Re: Įsimintiniausi koncertai

kazantip ukraina ir tundra ltu wink the best

3

Re: Įsimintiniausi koncertai

Daug ju, visu ir neisvardinsi..
Iskirtinis gal buvo ne tai kad koncertas bet viename suvaziavime grupes ''Steppenwolf'' pasirodymas. Kada dar kas is musu gyvai isgirs legendine ''Born to be wild'' originale...

4 (redagavo Rūta 2013-02-13 22:39)

Re: Įsimintiniausi koncertai

Uoj. Kai pagalvoju, tai į blogus nevaikštau big_smile Taip kad visi, kuriuose buvau:
Bryan Adams - 3 (1999, 2007 ir 2012) Ir nė vieno tokio, kuris nebūtų be kažkokių incidentų - tai nepatikėjau, kad TOOOKIĄ ŽVAIGŽDĘ Lietuvon atveža, tai norėjau paraudot, kaip LT jo pasiilgo, bet... pamačiau, kad koncertas suplanuotas big_smile, nu ir pernai - buvau pasiryžusi laukt ir vėl 8 metus, taip kad žinia apie koncertą tikrai ta žodžio prasme kelioms sekundėms išjungė sąmonę big_smile
Sting - 5 (2001, 2006, 2009, 2010, 2012)
Def Leppard - 1 (2008)
Pet Shop Boys - 2 (2000, 2007)
Chris Botti - 3 (2008, 2009, 2011)
Dominic Miller - 3 (2010, 2011, 2012)
Scorpions - 1 (2011)
Camouflage - 1 (2011)
Jean Michel Jarre - 2 (2008, 2011)
Steve Vai - 1 (2012)
Na ir turbūt vis tik patys pačiausi - a-ha - 2 (2002 ir 2010).

Dėl ko skauda širdį - tai dėl Metallicos. Brangoka buvo.... Dėl Red Hot Chili Peppers - ir sąskaita tuščia buvo, ir kadangi ne kaunietė esu, būtų reikėję kažkur prastumt laiką tarp RHCP ir Stingo koncertų - ko dėl paros dviejų atgal į Vilnių trenktis. Dėl rytdienos kažkaip nepergyvenu - na Slash'as nėra TAI, dėl ko alpčiau. Vis dėlto nemažai tikiuosi iš Erico Claptono.
Ir, po galais, čia aš viena kliedžiu laukdama Bon Jovi Lietuvoj?

5

Re: Įsimintiniausi koncertai

puki tema wink  muzika puikus dalykas joje tiek daug emociju ir ji padeda istverti diena bejos butu sunku butu gyvent.
taigi esu butves keleta koncertu
Slayer, Haunted, Devildriver, Suicide silence, Machine head, Down, arch enemy, children of bodom , ir ka galiu paskayt kaikurios grupes moka isjudint mine, atmosfera tiesiog elektrine ir energija, emocijos kuriu nepajusi klausant vien yrasu turbut jei yra galimybe gereu nueiti i konca ir nepraziopsot progos ir kitas koncas kury ketinu eit Kreator vokieciu trash metal ir tikiuosi tai nebus paskutinis \m/

6

Re: Įsimintiniausi koncertai

Rūta parašė:

Ir, po galais, čia aš viena kliedžiu laukdama Bon Jovi Lietuvoj?

Tikrai ne big_smile

7

Re: Įsimintiniausi koncertai

Siandiena kiek zinau Kaune lyg ir gun's n'roses turetu buti.. Va to kniaukimo mielai nueiciau pakllausyti.. tiksliau Slachó solo partiju..

8 (redagavo Rūta 2013-02-15 00:24)

Re: Įsimintiniausi koncertai

Aivaras parašė:

Siandiena kiek zinau Kaune lyg ir gun's n'roses turetu buti.. Va to kniaukimo mielai nueiciau pakllausyti.. tiksliau Slachó solo partiju..

tai ten tik Slashas ir buvo. Na ne vien jis - bet kad Gunsai čia užsuktų... Nu gal ne, neičiau... Axl'as nebe tas, Gunsai be Slasho irgi nebe tie..  Dabar tutrėjo kniaukt ar ne Miles Kennedy (sorry, jei klystu vardą rašydama).

kas beliko... Bon Jovi, U2 ir AC/DC. Norėtųsi jų LT sulaukt. Tiesiog principo reikalas. Be to, Bon Jovi mums yra netektis dar iš 2009 - juk tada jie mums nuplaukė...  :::033:::023 
O juk kažkada žiūrėjau į tris muškietininkus (Stingą, Adamsą ir Stewartą) ir galvojau - kad va, jei nors vienas čia užsuktų, būtų nerealiai faina... Dabar ką turim - vienas čia kartą buvo, kitas - triskart, o Stingas jau kone vietinis - 5 kartai... smile Kas galėjo pagalvot, kad kažkada tik telike matytoms žvaigždėms rankas spausim, šalia fotografuosimės?

9

Re: Įsimintiniausi koncertai

Armin van Buuren (2kartus)
Tiesto (2kartus)
Rank 1 (kartą)
Markus Schulz (kartą)
ATB (kartą)

čia kaip trance muzikos gerbėjo. įsimintiniausias buvo Rank 1 ir Arminas. awesome, trance4life wink

10

Re: Įsimintiniausi koncertai

Rūta parašė:

kas beliko... Bon Jovi, U2 ir AC/DC.

Mamma mia, imu bijot savo svajonių..... https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

11

Re: Įsimintiniausi koncertai

Na ir paskutinis (kol kas) - tikrai buvo nuostabus - Eric Clapton.

12

Re: Įsimintiniausi koncertai

Ahhh nedaug kur as buvus pasirodo : D

13

Re: Įsimintiniausi koncertai

rbbie williams (live at knebworth)

14

Re: Įsimintiniausi koncertai

Rammstein (Vilniuje, Serbijoje)
Siela (20 metų jubiliejaus koncertas)
Comedia dell' Arte (bet kuris)

Laukiu dabar MJR.

15

Re: Įsimintiniausi koncertai

Sensation vhite ties to koncerte buvau armino koncerte buvau

16

Re: Įsimintiniausi koncertai

Portugalija...Porto miestas... paplūdimys bei Douro upė, kuri įsilieja į Atlanto vandenyną. Festivalis - Mares Vivas. Grupė - 30 seconds to Mars (rokas). Trumpai tariant - po koncerto nei rankyčiu, nei kojyčiu, nei balso smile

17

Re: Įsimintiniausi koncertai

Fortarock in Nijmegen wink
Lineup:
Iron Maiden
Slayer
Alter Bridge
Dimu Borgir
Antrax
Sabaton
Carcas
Trivium
Gojira
Behemoth
Ghost
Skillet
Ir dar siek tiek kitu ;D

18

Re: Įsimintiniausi koncertai

Sepultura, Manowar, Deicide, Hypocrisy, Cannibal Corpse, Death Comes 3, Amon Amarth, Within Temptation

19

Re: Įsimintiniausi koncertai

Žinau, kad tema jau mirusi, bet kodėl gi jos neatgaivinus big_smile
Nors koncertuose viai neseniai pradėjau lankytis (nuo kažkur 2014-2015m), bet jau apturėjau nemažai jų ir tikrai galiu išskirti įsimintiniausius.
1. Iron maiden (Kaune 2016 bei Krokuvoje 2018)
2. Nightwish (Krokuvoje 2018)
3. Arch enemy,kartu su Jinjer, Tribulation ir Wintersun (Berlyne 2018)
4. Edguy (Berlyne 2017)
5. Avantasia (Berlyne 2016)
6. Amon amarth (Vilniuje 2016)
7. Kilkim žaibu 2015

20

Re: Įsimintiniausi koncertai

Sindikatas smile)