1

Tema: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Sveikos, noriu patarimo. Turiu vaikina, jam 20metu, man 17. draugaujame jau beveik 2metus. Bet neperseniausiai sužinojau, jog jis mane apgaudinėjo 2menesius su kita, jaunesne, pats prisipažino, kai mudvi ji prigavome, mums jis pareiskia tiesiai sviesiai, jog mane myli, o ta kita jam tiesiog seip patiko, jaute siokia tokia simpatija, o su ja susitikdavo tik tada kai mes susipykdavome, budavo su ja, kad apie mane maziau galvotu. As ji labai myliu, pati pradzios draugystes buvau ji isdavusi, bet daugiau to nepasikartojo, nezinau kaip elgtis, ar patiketi juo, kad pasikeis, ar nebut tokiai naiviai ir tiesiog imti ir pradeti ji pamirsti, patarkit prasau!!!

2

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Manau jei myli ji tai pirma ir paskutini karta atleisk smile jei tai kartosis pasakyk ate smile

3

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Bet problema ta jog bijau, bijau vel but taip pat iskaudinta o gal net dar labiau, sirdis sako buti, bet protas masto visai ka kita..;x

4

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Akis už akį.
Atsiskaitėt. Dabar pirmą ir paskutinį kartą atleisk wink

5

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Bet tai jau nepirmas kartas manau toks jo, ir anksčiau kazka slepe nuo manes, pasimetus esu labai labai.:x

6

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Lazda turi du galus... Kaip saukei taip ir atsiliepe..

7

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Spręsti turi pati. Tik jei atleisi, žinok, kad viskas, atleidai ir pamiršai, neturėsi teisės pastoviai prikaišioti. Tik dažniausiai tą pamirštam, todėl šiaip ar taip, santykiai išyra anksčiau ar vėliau, nes pasitikėjimą susigrąžint yra be proto sunku.
O aš visad manau, kad kai nežinai, širdies neskauda :}

8

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

na aciu labai uz patarimus smile)

9

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Draugystes pradzia, kai santykiai dar nera nei brandus nei apibrezti yra visai kas kita, nei du metai buvimo kartu.

10

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

esme jusu reikalu labai paprasta. Nutraukt santykius (jeigu tai kas tarp jusu vyksta yra santykiai). Vienas kitam meluojat, vienas kita apgaudinejat, jokios pagarbos vienas kitam, kelis kart sudauzytas kiausinis. Nu niekaip joks visciukas cia neissiris ir joks bioinzinerijos burtininkas jau jums nebepades. Santykiai absoliuciai ir negriztamai pasmerkti. Ieskokis naujo zmogaus, esi simpatiska jauna panele, susirasi greitai nauju kavalieriu smile sekmes.

11

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

jau ir linkstu prie to( skyrybų ) nors ir kaip sunku man bus ..:)

12

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Odilija parašė:

jau ir linkstu prie to( skyrybų ) nors ir kaip sunku man bus ..:)

taip, 2 metai nera mazai (o ypac tavo amziuje), bet panasu, kad jis tau siek tiek ir pabodes jau yra, todel taip nesunkiai save tam ikalbejai. O cia manau atejai, kad tiesiog rastum sau pasiteisinima smile

13

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

jog pabodes, negaliu taip sakyt, nes taip nera, o atejau cia, norejau daugiau patarimu ir ne tik is artimu zmoniu(draugiu), nes draugems visada gerai, svarbu, kad as buciau laiminga, tad del tos priezasties ir atejau:)

14

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

savigarbos turėk atleidinėt kelius mėnesius tokių veiksmų.. kitą kart susipyksi, tai pas Onutę eis..

15

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

na kaip matau, si kart visu nuomones labai skiriasi:)

16

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

be abejo kad skirasi...visi esam skirtingi, pas vienus vieni prioritetai, pas kitus kiti. Tokiose situacijose aplamai kvaila klausti patarimo ,  vistiek padarysi kaip pati noresi...tiksliau gal situacija net nuo jo labiau priklausys, jei jis LABAI nores, manau sugebes tave susigrazinti. O tokiose temose zmones dazniau ne patarimo iesko, bet ateina issikalbeti.

17

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

na gal paskutiniame sakinyje ir yra kažkiek tiesios.

18

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

nu as manau kad istikimybe yra bene svarbiausias dalykas poroja. nes kaip isduodi tu arba tave isduoda tai jau reiskia nera tarpusavio pagarbos. ir bet ka bedarytum jau zala padaryta, pasitikejimo nebus. tai tik laiko klausimas kada vel kuris nors isduosit vienas kita.ir jai yra neistikimybe tai reiskesi kad ta pora netinka vienas kitam ir ieskoma is kito zmogaus ko neturi su tavo mylimuoju/aja. tai kam dar galvot toliau kazka y prieky jai jau is pradziu netinkot vienas kitam. ateityja kai daugiau patirties turesit suprasit tai.

19

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

na dekoju ir  uz tokia nuomone:)

20

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Odilija parašė:

Sveikos, noriu patarimo. Turiu vaikina, jam 20metu, man 17. draugaujame jau beveik 2metus. Bet neperseniausiai sužinojau, jog jis mane apgaudinėjo 2menesius su kita, jaunesne, pats prisipažino, kai mudvi ji prigavome, mums jis pareiskia tiesiai sviesiai, jog mane myli, o ta kita jam tiesiog seip patiko, jaute siokia tokia simpatija, o su ja susitikdavo tik tada kai mes susipykdavome, budavo su ja, kad apie mane maziau galvotu. As ji labai myliu, pati pradzios draugystes buvau ji isdavusi, bet daugiau to nepasikartojo, nezinau kaip elgtis, ar patiketi juo, kad pasikeis, ar nebut tokiai naiviai ir tiesiog imti ir pradeti ji pamirsti, patarkit prasau!!!

Oi mergyt smile Jai tokiame amžiuje tave kankina tokios mintys, tai vėliau tikrai bus blogiau. Jei nesi linkusi atskirt meilę nuo sekso (patikėk tai sunku) tai galiu patikint kad vėliau bus dar blogiau. Vyrai vadelias  atleidžia apie 27 gyvenimo metus, nu o moteris norą lakstyt laukais palaidais plaukais pajaučia apie 30. Va tas periodas ir būna vienas sunkiausių tiems kas vertina ištikimybę. O jei pas jus bėdos dabar.... kai dar beveik vaikai....