21

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Sauliau, vyrams dar buna 40-mecio krize. Ir tikrai kur kas rimtesne nei 27 metu noras palakstyti...

22

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

is karcios patirties sakau,pabandysiu
apibudint,klaidu jau abu padaret,pasitikejima bus sunku atgaut pirmiausia paklausk,ar tawo zmogus,ar myli ji?jei taip bandyk bet kelias bus sunkus

23

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

žinau, nes kaip sakoma sudaužęs veidrodį, jo nebeatstatysi smile

24

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

sudauzius suklijuoti galima..bet klijavime zyme visada   liks...

25

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

na va apie tai ir šneku..

26

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

cia jau turi pati susideliot kas ir kaip yra širdy,

27

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

žinoma tik aš pati smile bet jau galutini sprendima turiu

28

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Odija, tu negerbi jo, jis negerbia tavęs, tai jau buvo aišku iš pradžių. Pati paminėjai. Gerbtum jį - nebūtum išdavus. Išdavei - kažkas jūsų santykiuose ne taip. Jei jis ir nebūtų niekada tavęs išdavęs, ankščiau ar vėliau išduotum jį dar ir dar, kol galu gale numestum kaip šiukšlę. Iš jo pusės visiškai tas pats. Nėra tarp jūsų santykių, niekada ir nebuvo. Tai, ką tu dabar kalbi, yra tik prisirišimas. Tu per tiek laiko įpratai, kad jis turi būti šalia ir tiek. Praeis pusmetis, pamirši. Tuo labiau, tau 17, jis tau tikrai ne paskutinis, taip kad negaišk nei savo, nei jo laiko. Santykiai žlugę. Jei kalbėtum apie santuoką ir esamus vaikus, būtų kita kalba. Viskas aišku, kad tavo galutinis sprendimas yra išsiskyrimas - kitaip ir būti negalėjo. Sėkmės, neliūdėk, neskaudink savęs - neverta sau gadint nervų. Bus kitas, tikriausiai dar ir ne vienas.

29

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Jei  myli  dar  atleisk ,ir  įsitikinsi  ko  verta  draugystė.Esi  jauna  ženytis  nėra  ko  skubėti.O  jei  tai  kartosis  paliksi  ,be  širdies  skausmo.
O  dabar  abu  padarėte  klaida ,neprikaišiokit  vienas  kitam ir  būkit  ištikimi. Gal  abu  susiprotėsite ,o  jei  ne  tai  kam  tęsti.

30

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Odilija parašė:

Sveikos, noriu patarimo. Turiu vaikina, jam 20metu, man 17. draugaujame jau beveik 2metus. Bet neperseniausiai sužinojau, jog jis mane apgaudinėjo 2menesius su kita, jaunesne, pats prisipažino, kai mudvi ji prigavome, mums jis pareiskia tiesiai sviesiai, jog mane myli, o ta kita jam tiesiog seip patiko, jaute siokia tokia simpatija, o su ja susitikdavo tik tada kai mes susipykdavome, budavo su ja, kad apie mane maziau galvotu. As ji labai myliu, pati pradzios draugystes buvau ji isdavusi, bet daugiau to nepasikartojo, nezinau kaip elgtis, ar patiketi juo, kad pasikeis, ar nebut tokiai naiviai ir tiesiog imti ir pradeti ji pamirsti, patarkit prasau!!!

Nu jo 2 metus draugavo o dabar 17. Tai nuo keliu seksu uzsiemi nuo 12? Ir dar apgaudineji? Ne per anksti vaikai zaidzia suaugusiu zaidimus?

31

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Aš aš minejau kad ta išdavyste buvo sexas? Isiskaityk i zodzius ponaiti smile)

32

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

nu n,,,,  smile)))))))))))))))))))))))

33

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

a kokia dar gali but isdaviste?joukingai skamba:D:D:D na bet dar toks amzius meiles ir panasus zaidimai atsizais po kiek laiko atsibos ir nebesureiksmins

34

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Odilija parašė:

Sveikos, noriu patarimo. Turiu vaikina, jam 20metu, man 17. draugaujame jau beveik 2metus. Bet neperseniausiai sužinojau, jog jis mane apgaudinėjo 2menesius su kita, jaunesne, pats prisipažino, kai mudvi ji prigavome, mums jis pareiskia tiesiai sviesiai, jog mane myli, o ta kita jam tiesiog seip patiko, jaute siokia tokia simpatija, o su ja susitikdavo tik tada kai mes susipykdavome, budavo su ja, kad apie mane maziau galvotu. As ji labai myliu, pati pradzios draugystes buvau ji isdavusi, bet daugiau to nepasikartojo, nezinau kaip elgtis, ar patiketi juo, kad pasikeis, ar nebut tokiai naiviai ir tiesiog imti ir pradeti ji pamirsti, patarkit prasau!!!

. Tavo "mylimasis " netik isdoda bet isvis galva neturi ,tik galvute su ja jis ir galvoja .Stai problema . O kai galvoji su galvute galva tik trugdo .

35

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

teisiog tema neturinti pabaigos smile

36

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

noriu patarimo sužinojau, kad man vyras buvo neištikimas ,tiesa įtarinėjau jau ne vienerius metus . Pragyvenom 20 m kartu turim sunu paauglį ir 3 m dukryte , ojis tuo metu kai laukiausi užmezgė romana su bendradarbe. Gal ir galeciau atleisti , bet kaip atgaut pasitikėjimą nešnipinėt jo ir panašiai, ogal spjaut ir susirast kokį ,kad užsimirsčiau?

37

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Odilija, nemanau, kad tu jį myli, nes:
1. Jei mylėtum nebūtum jo išdavusi (nežinau kas ten buvo ir nesigilinu, tu žinai ir čia tavo reikalas).
2. Čia tikrai neklaustum patarimo, kaip tau gali padėt svetimi žmonės?
Paprasčiausiai, jei myli, tai myli ir jokių klausimų nekyla. :::001

38

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Renata parašė:

noriu patarimo sužinojau, kad man vyras buvo neištikimas ,tiesa įtarinėjau jau ne vienerius metus . Pragyvenom 20 m kartu turim sunu paauglį ir 3 m dukryte , ojis tuo metu kai laukiausi užmezgė romana su bendradarbe. Gal ir galeciau atleisti , bet kaip atgaut pasitikėjimą nešnipinėt jo ir panašiai, ogal spjaut ir susirast kokį ,kad užsimirsčiau?

atleisti nesunku bet kiek mačiau pavyzdžių ir istorijų -nešnipinėti ir pasitikėti beveik neįmanoma

39

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Renata parašė:

noriu patarimo sužinojau, kad man vyras buvo neištikimas ,tiesa įtarinėjau jau ne vienerius metus . Pragyvenom 20 m kartu turim sunu paauglį ir 3 m dukryte , ojis tuo metu kai laukiausi užmezgė romana su bendradarbe. Gal ir galeciau atleisti , bet kaip atgaut pasitikėjimą nešnipinėt jo ir panašiai, ogal spjaut ir susirast kokį ,kad užsimirsčiau?

Renata, tau jau ne 15 metu. Jeigu i santykius isivele neistikimybe, reiskias santykiuose nera pagarbos (aksioma). Jeigu santykiuose nera pagarbos, reiskias jie neturi pagrindo. Santykiai neturintys pagrindo jokiom salygom ir aplinkybem negali turet ateities (tokios kokios tikimasi ir trokstama). Atitinkamai vienintelis logiskas ir apskritai imanomas sprendimas yra skirtis. Kokio velnio reikia lyst i foruma ir prasyt patarimo sitokiam akivaizdziam dalykui?

40

Re: Neištikimybė, reikia patarimo,patarkit!

Donatas parašė:
Renata parašė:

noriu patarimo sužinojau, kad man vyras buvo neištikimas ,tiesa įtarinėjau jau ne vienerius metus . Pragyvenom 20 m kartu turim sunu paauglį ir 3 m dukryte , ojis tuo metu kai laukiausi užmezgė romana su bendradarbe. Gal ir galeciau atleisti , bet kaip atgaut pasitikėjimą nešnipinėt jo ir panašiai, ogal spjaut ir susirast kokį ,kad užsimirsčiau?

Renata, tau jau ne 15 metu. Jeigu i santykius isivele neistikimybe, reiskias santykiuose nera pagarbos (aksioma). Jeigu santykiuose nera pagarbos, reiskias jie neturi pagrindo. Santykiai neturintys pagrindo jokiom salygom ir aplinkybem negali turet ateities (tokios kokios tikimasi ir trokstama). Atitinkamai vienintelis logiskas ir apskritai imanomas sprendimas yra skirtis. Kokio velnio reikia lyst i foruma ir prasyt patarimo sitokiam akivaizdziam dalykui?

Tai jai visos nestikimos poros skirtusi tai 99 procentai poru butu issiskyrusios. Beje reikia nepamirsti fakto kad del neistikimybes kalti buna abu. Yoac dar jei tuo metu laukeisi tai gal nedavei savo vyrui? Na tai manau tada kalte abipuse. Ir nera ko cia graustis.
Kaip ir visada zmones prazudo pavydas. Gal laikas nebuti egojistais ir pagaliau suprast kad zmogus nepriklauso kazkam. O vertybe yra meile o ne seksas.