1

Tema: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

sveiki.noreciau padiskutuoti apie santykius seimoje.turiu seima bet bjauriai elgiuosi su jomis kodel as taip elgiuosi pats nesuprantu esu isvykes kita men zadu gryzti bet nezinau ar priims jau mane zmona.nors be galo miliu ja

2

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

andrius parašė:

sveiki.noreciau padiskutuoti apie santykius seimoje.turiu seima bet bjauriai elgiuosi su jomis kodel as taip elgiuosi pats nesuprantu esu isvykes kita men zadu gryzti bet nezinau ar priims jau mane zmona.nors be galo miliu ja

apie ka cia diskutuot jai tu nieko konkreciai neparasej.ir viska tu supranti.tik nori cia gerumo isikunijimu pasirodyt.klok davai ta tiesa karciaja

3

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Nlabai man dera - labai ja myliu ir labai ja skaudinu...gal visgi nelabai myli?

4

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Pirmaiusia atsakyk pats i savo klausima KA TU TIKRAI MYLI IR KO NORI GYVENIME.

5

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Konkrečiai grybą pjauna vyrukas. Nesielk bjauriai ir viskas tvarkoj bus big_smile

6

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Baikit,gal jis nori pasitaisyti. Matyt susipyko jam išvažiuojant su žmona, nes ne kiekvina žmona paleis vyra i užsieni. Būkime supratingesni..
Bet Andriau įvardink situacija kodel susipykai su žmona, ir kaip tu ja įskaudinai ?

7

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Jei myli negali skaudinti, nes meile neskaudina artimuju. Jei skaudini vadinasi nemyli, tik galbut sumaisei meile su prisirisimu, arba bandai ja israipyti.. Nieko konkreciai neparasei bet tik pats suvoki ka norejai pasakyti, o kad diskutuoti tai mes turetume zinoti daugiau, jei nenori atsiskleisti tada teks diskutuoti su savim: ar tikrai ja myli, jei sugebi ja skaudinti?

8

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Pirmiausia reikia pačiam su savimi susitvarkyti - jei pats nesupranti kodėl taip elgiesi, tam yra psichologai, pas kuriuos, manau, tau reikėtų apsilankyt, tame nieko blogo neįžvelk, tau dabar tiesiog reikia pagalbos iš šalies norint išsaugot šeimą. Sėkmės.

9

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Pirmiausiai gera žinia. Jei blogai elgies ir galvoji ar priims, tai faktas jog ji būna su kitu.
Antra - už tai nebandom kelti rankos, nes tada bus ne jai blogiau o tau.
Trečia - Jei sugebi moterį pririšt prie savęs tiek, jog negali pakest būt be tavęs viena ir nuolatos domisi, tada ji tikrai tavo, ir tau stengtis reik dėl jos.
Bet pirmu taikymu užsirašyčiau pas nervų daktarą, psichologą ir kitus su tavo elgesiu susijusius gydytojus. Taip pat kokį pusmetį siūlau paim kalbos kursus lietuvių kalbos. smile

10

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

isvaziuok ilgiau ji susiras kita ir vsio...atstumas ,toks elgesys mastantis zmogus supras kad ilgai tai nesites

11

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

andrius parašė:

sveiki.noreciau padiskutuoti apie santykius seimoje.turiu seima bet bjauriai elgiuosi su jomis kodel as taip elgiuosi pats nesuprantu esu isvykes kita men zadu gryzti bet nezinau ar priims jau mane zmona.nors be galo miliu ja

karti tiesa yra ta kad ar tu myli ja ar ne, kitas vistiek ja jau drozia kol tu isvykes

12

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

andrius parašė:

sveiki.noreciau padiskutuoti apie santykius seimoje.turiu seima bet bjauriai elgiuosi su jomis kodel as taip elgiuosi pats nesuprantu esu isvykes kita men zadu gryzti bet nezinau ar priims jau mane zmona.nors be galo miliu ja

Turiu panasiu problemu. Kovot reikia su savanaudiskumu.

13

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Jai pats supranti,kad skaudini tai sustok taip elgtis ir viskas susitvarkys jai tikrai myli savo žmona.

14

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

turu tik viena patarima is patirties grisk graicau pasje nes per atstuma nieko nepadarisi

15

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

ziurint kaip tu jas skaudini, musi ar ka darai?

16

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

nesuprantu zmoniu kurie skelbiasi kad blogai elgiasi su seima, nieko cia tokio kuo galetum pasigirti, turi problemu gydykis, niekas neatsitinka be priezasties,

17

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Tai tu pats saves nesupranti, kaip galima mylėti ir kartu skriausti, ar jau charakteris toksai tavo nesugyvenimas, tai tokiam šeimos negalima turėti

18

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

KAI VISKA TURI.....truksta tik gyvenimo.Jauti?Nora bausti save....Nora pasiteisinti,kad esi gyvas.....Nora pakeisti zmonija,kad sirdies gilumoje esi bailys,egoistas.Nenora zinoti,nenora atminti.Tai visa gyvenima slypi ir visada slypes tavyje.ISDAVYSTE.KALTE.GEDA.

19

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

jei zinai, kad skaudini, ir toliau taip elgiesi sakydamas ''nesuprantu kodel taip darau'' - tau reikia gydytoju pagalbos. juo labiau, jeigu sakai myli seima. niekas taip nesielgia.

20

Re: kas man gali patarti ka man darit toliau turiu seima bet ja skaudinu

Vytautas parašė:

Baikit,gal jis nori pasitaisyti. Matyt susipyko jam išvažiuojant su žmona, nes ne kiekvina žmona paleis vyra i užsieni. Būkime supratingesni..
Bet Andriau įvardink situacija kodel susipykai su žmona, ir kaip tu ja įskaudinai ?

O gal tiesiog cia ne vieta,aiskintis kas vaziuos i uzsieni, o kas ne. Jei pats vyras ant tiek bukas, kad moteris ji meta, gal vis del to problema slypi paciame jame?? Gal viena karta reikia nustoti apsimetineti nuskriaustais ir pradeti stoveti uz save? Jeigu vyras bukas kaip avinas, tai kuriai merginai toks  reikalingas? Tuolabiau, pats issireiske,kad skaudina artimus.
Vyriskas patarimas - susidegink, jei nesugebi gerbti merginu. Peace.