1

Tema: Kaip svarbus jums vyru ugis

Kurioje vietoje jums turi vyro ugis? Ka manot apie pora kai vaikinas zemesnis?

2

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Vyras turi but tokio ugio, kad mergina galetu nesiot aukstakulnius! big_smile

3

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Ernestytė parašė:

Vyras turi but tokio ugio, kad mergina galetu nesiot aukstakulnius! big_smile

prie ko cia aukstakulniai ir ugis?ka,jai vaikinas zemesnis aukstakulniu nesiot negalima?kas uzdraude?galima,gali idet juos i rankinuka.gali siaip i maximos maiseli.

4 (redagavo Materiali 2013-03-07 10:19)

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Arturas parašė:

Kurioje vietoje jums turi vyro ugis? Ka manot apie pora kai vaikinas zemesnis?

Koks skirtumas, kas ką mano? Jei tu gerai jautiesi prie visa galva už tave aukštesnės merginos - tai tik tavo asmeninis reikalas.

5

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

nateriali tu kaip draugauji su uz save aukstesniu bernu, manai kad jei jis aukstesnis jis yra protingesnis, issilavines labiau ir tau tinkamas? kazkodel labai abejoju kad ugis tam turi itakos, o jei tu ieskaisi tik siaip kazkokio zaislo na tai gal ir svarbu tik paskui kiek zinau tokie dalyykai islenda irp rasideda bedos big_smile
bet cia tik mano nuomone kad ugis neturi itakos zmoniu santykems itakos turi kiti dalykai kaip bendravimas suvokimas ir panasiai.
Ugis turi tik isitikinimams itakos nes tai priklauso nuo mados nuo aplinkiniu poveikio tam asmeniui ir panasiai.
Cia jei as gerai supratau temos klausima big_smile

6

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Oho, iš mano dviejų sakinių padarytos ištisos išvados apie mąstymą ir net protą, kai tuo tarpu teparašiau "jei gerai jautiesi, koks kieno reikalas ir koks skirtumas, kas ką kalba" smile

7

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Materiali as ne kalbininkas ir nemegstu lietuviu kalbos, bet isvadas padaryti numanymo budu is isdestymo minciu manau galima. taip kad jei nori tiksliau terminu pasiskaityk google, tenai manau rasi tikslesnius terminus kalbininku puslapyje kaip tai vadinama big_smile taip kad kita karta kai rasai ziurek kaip rasai

8

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Bėda ne ūgyje,  o požiūryje į jį. Jei dėl to, kad vaikinas mažesnis, kažkuris iš poros gėdysis viešai kartu pasirodyt (o taip tikrai būna)...tai jau problema.
O Lietuvoje tokiems dalykams, kaip kad kas ką pagalvos, vis dar esame labai jautrūs ir ne viena mergina bijos turėti žemesnį vaikiną, kaip ir vaikinas turėti aukštesnę meginą.
O šiaip apriboti žmogaus pasirinkimą pagal labai konkrečius fizinius parametrus atrodo gana kvaila - labai jau sumažini tikimybę sutikti žmogų, kuris atitiks emocinius...

9

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

nu o man pvz dzin kad ka galvoja. svarbu man patinka su tuo zmogumi buti smile

10

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Materiali parašė:
Koks skirtumas, kas ką mano? Jei tu gerai jautiesi prie visa galva už tave aukštesnės merginos - tai tik tavo asmeninis reikalas.

Pritariu vaikinai. Dažnai ne moteris blogai jaučiasi, o vaikinas. O mums nelabai būna svarbu .

11

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

šiaip pritariu Materiali narės pasisakymui.

nors asmeniškai man patinka aukšti. Kažkaip su vos vos aukštesniu, o tuo labiau žemesniu jaučiuosi nesaugiai smile

12

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

man patinka gerokai aukstesni kap Eglė sako su žemu kažkaip nesaugu ..ir nera kaip prie tokio placios krutines prisiglausti o cia jau problema big_smile

13 (redagavo Nepakantus 2013-03-08 14:54)

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Nu jo ypac bus saugu jaustis kaip tas 2m bernas yra kaulu rinkinys kur vejas papucia ir suluzta, saunuoles big_smile jooo logika gelezine big_smile

14

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

as jau nekalbu apie piniginius parametrus big_smile cia vien fiziniai kokie buna tai as isivaizduoju kur bernas plonas kaip sakalys ir nesugeba net savves apginti o jau jus su tokiu jausites labai saugiai big_smile

15

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Egle as suprantu kodel ji taip masto, bet Lina tai kazkaip keista kad isvis taip masto vistik patirties manau turinti uz Egle daugiau big_smile

16

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

vidab parašė:

Materiali parašė:
Koks skirtumas, kas ką mano? Jei tu gerai jautiesi prie visa galva už tave aukštesnės merginos - tai tik tavo asmeninis reikalas.

Pritariu vaikinai. Dažnai ne moteris blogai jaučiasi, o vaikinas. O mums nelabai būna svarbu .

gal ir yra bernu kurie kompleksuoja, bet as savo praktikoje nesutikau tokiu big_smile as pats laisvai jauciuosi su 2m mergina jei ta simpatija abipuse, chujovai jauciasi tie kam yra vienpuse simpatija manau big_smile

17

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

beje mano praktikoje butent merginos taip jauciasi, beto nemaciau ne vieno berno komentaro kuris butu parases kad jam blogai ir kodel jam blogai big_smile blogai gali buti jei sakykyme bernas sutinka toke kaip Lina ar Egle tada taip su tokiom tikrai neverta net bendrauti big_smile

18

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

cia tik mano pamastymai tokie su trupuciu praktikos big_smile

19

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Lina parašė:

man patinka gerokai aukstesni kap Eglė sako su žemu kažkaip nesaugu ..ir nera kaip prie tokio placios krutines prisiglausti o cia jau problema big_smile

Na ugis ir krutines plotis neturi nieko bendro. Pas mane krutine platesne uz daugelio aukstaugiu. O del saugumo irgi tai nera su nieko susije, nes saugumui kurkas didesne itaka turi raumenis negu ugis. Daugelis aukstaugiu issigasdavo manes nors as ir nieko blogo nedarydavau. Tad man ugis daugiau siejasi su varpos ilgiu mergos mano jei ilgas tai ir anas ilgas, bet tai tikrai nera tiesa.....
Ugis yra tiesiog durnos mados reikalas, ir durnos mergos ta laiko vienu is svarbiausiu dalyku santykiuose.

20

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Arturas parašė:
Lina parašė:

man patinka gerokai aukstesni kap Eglė sako su žemu kažkaip nesaugu ..ir nera kaip prie tokio placios krutines prisiglausti o cia jau problema big_smile

Na ugis ir krutines plotis neturi nieko bendro. Pas mane krutine platesne uz daugelio aukstaugiu. O del saugumo irgi tai nera su nieko susije, nes saugumui kurkas didesne itaka turi raumenis negu ugis. Daugelis aukstaugiu issigasdavo manes nors as ir nieko blogo nedarydavau. Tad man ugis daugiau siejasi su varpos ilgiu mergos mano jei ilgas tai ir anas ilgas, bet tai tikrai nera tiesa.....
Ugis yra tiesiog durnos mados reikalas, ir durnos mergos ta laiko vienu is svarbiausiu dalyku santykiuose.

teisingai pritariu big_smile