21

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

o su kvailom kokio velnio prasideti big_smile

22

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Nebutinai auksteksnis nors pati esu gana auksta tai jei vaikinas - 10-15 cm man jau biuna nesmagu, bet ziuriu dazniausiaivaikinam buna kompleksas susitikti ar eiti su tokio ugio ...sakykim skiriasi vos keli cm i panikuoja nors as nematau del ko reiktu tai daryti...

23

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

vadabar man durnam paaiskinkite, eina mieste pora bernas zemesnis uz ja na sakykyme iki 15cm ir ka tai keicia?
manau kad jie kaip ejo taip eina ir ugis tam neturi reiksmes ar tu uz partneri 20cm aukstesnis ar 20cm zemesnis, pasaulis nuo to suktis nenustos tai va kas cia gali buti nesmagaus ir panasiai
sutikciau kad nesmagu jei tu eitum su kokiu liutu sale tai taip nesmagumu butu kad nesuestu ar nepradetu ciulpti kokios organo dalies big_smile bet jei eina zmones tai koks cia gali buti nesmagumas?

24

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

nesmagu jei kelnes manau velkiesi per galva tada taip bet kai sneka tokius briedus man net zvengas jau nebeima is tokiu pasisakymu big_smile sutikciau kad tai sneketu kokia iki 18 kuri ziuri tik isvaizdos bet kai tai sneka jau pilnametes tai visai liudna big_smile

25 (redagavo Nepakantus 2013-03-09 16:11)

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

kadangi ugis labai greitai gali pakisti tai man idomu ka tokios daro su tais aukstesniais kurie staiga sumazeja big_smile ir tada va pasirodo ko zmogui reikejo is taves big_smile tai va idomu ka jos paporintu tokiu klausimu kaip jos atmaza detu big_smile

26

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Nesmagu paciam lenktis reikia ziureti vos ne zemyn...jei jau meile yratai ugis nieko ir nekeis bet tieisog automatiskai i tokius nekreipi demesio enra patrauklus ...draugauti taip bet laikyti savo vaikinu vyru man nesuvokiama as matyt dar neda[brendau big_smile
ir jie patys mazaugiai neziuri net i auskstas ebnt jau man taip nepasitaike kad vystytusi kokia draugyste ar pns...sakydavo ay zinai as tau per zemas jauciu kompleksa tai negi lisi zmmogui i akis kai jis kompleksuoja de taves ir nenori nieko...

27

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

tai va papasakok kaip va tu elgsiesi kaip tas tavo 2m sumazeja iki 150?

28

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

irgi teisinsiesi tipo per mazas man **** reikalingas as taves nematau nuo zemes big_smile

29

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

ir beto as negirdejau savo praktikoje kad bernas taip elgtusi kad uzkalbines nori susipazinti su aukstesne ir paskui aiskins kad as kompleksuoju, nejuokinkit jus mano triusiku, greiciau jums jis nepatinka (bet cia tik mano nuomone) nei jis kompleksuoja jus jauciate kompleksa su tokiais o ne jie, kitaip jie net nekalbintu ir nenoretu bendrauti su jumis big_smile

30

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

taip kad cia tas variantas kai kompleksuoja tai tikrai ne bernai manau o merginos, nes jos net nemato tokiu uz save zemesniu kaip kai kas issireiske big_smile

31

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

taip kad cia tas variantas kai kompleksuoja tai tikrai ne bernai manau o merginos, nes jos net nemato tokiu uz save zemesniu kaip kai kas issireiske big_smile

32

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

as va bendrauju su uz save aukstesne ir nekompleksuoju o va ji kompleksuoja nori kad as patemptas buciau keleta cm deja as jau kitoks nebusiu ir basta :d ir ji arba su tuo taikosi arba ne big_smile o cia kad bernai kompleksuotu tai labai abejoju nes tada jie net nekalbina kiek zinau tokiu big_smile

33

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

o kaip jis sumazes? tipo invalidu taps? tikrai nemesciau tokio zmogaus ....senatvej visi traukiames jeigu ka o kaip dar gali is 2 m pasidaryt 1.5m???

34

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Tu negirdejai, o man taip yra buve ....bendravom in ternetu matau kad jis 176 o as 183 galvoju nu tiek to bet sakau gal susimatom sako as mazo ugio sakau visai ne tik nereikia kompleksuot o bendravimas nerealus atrodo jau suradau tikrai gera drauga ....taip ir nesusitikom o vis paraso kaip sekas ir t.t. jau gal apie puse metu bendraujam  ir nieko nafik

35 (redagavo Nepakantus 2013-03-09 16:54)

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

na taip tik va su tavo tokiu poziuriu as manau jis butu nepraejus nei savaitei paliktas, nes matai jis invalido vezimelyje zemesnis nepatogu su juo, taip kad kaip matai tu arba meluoji arba bele rasai ne savo nuomone. kaip ten is tikruju yra?

36

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

as linkes manyti butent kad nesvarbu koks bebutum bet negali buti uz tave zemesnis, nes paprastai tokie poziuriai nesikeicia staigiai jie keiciasi tik su laiku ir tai jei keiciasi

37

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

As kalbejau a[pie sveikus zmones ....kurie iesko sau poros ir pan ...
bet buna nuika nelaime tai esu zmogiska ir nemesciau visa gyvenima myleto zmogaus ...o renkiesi kol gali toki kokio nori ....
siaip turiu draugu ri sedinciu invalido vezimelyje savo amziaus tai negi nebendrausi su jais nes jie suluosinti?

38

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

na va cia ir esme kad tu mestum jei tavo bernas buvo visa laika sveikas ir aukstesnis uz tave ir staiga sumazejo, nes jei tavo nuomone kad jautiesi nejaukiai ar kaip ten isireiskiai tai va cia ir esme kad jausiesi jau ne taip pat kaip jis buvo aukstesnis.  O kas liecia sveikus ar ne tai esmes nekeicia nes tas ugis lkaip minejau gali buti labai laikinas dalykas viena diena 2m kita jau ziurek ciut 150cm. taip kad kaip matai tu kalbi apie sveikus, o tai reiskia kad jei jis bus invalidas jau jam prosvaizciu nera big_smile nes tu apie sveikus kalbejai tongue stai tau ir isvados idomios big_smile

39

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

Beja as aisku nzn koks tavo ugis bet jei as buciau bent lygus su tavimi tikrai jau kompleksuociau eiti i pasimatyma, nes niekada nzn kada busi paliktas vien del ugio big_smile

40

Re: Kaip svarbus jums vyru ugis

183 nereikia nieko bijoti big_smile
Idomus jus vyrai big_smile
issigasta ugio isisgasta kad pames issigasta kad esi uzsiemusi daug veiklos turi tai kokia turi buti? big_smile Netureti nuomones, veiklos ir pan? Jus tikrai is marso?