1

Tema: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Pastebejau tendencija, kad dauguma moteru ir merginu klausia karstojoje linijoje, kad joms truksta demesio, niekas neraso ir pan.
Taciau jei pamato simpatiska vaikina, vyra pacios neraso smile tik ziurineja anketa po kelis kartus.
Todel smalsumo vedinas noreciau suzinoti ar cia kazkokia nauja mada ar kas atsirado kurios nezinau, bet jei tai n kartu ziurejusiai moteriai, merginai parasomas laiskas is vaikinu, vyru. Retai kada gaunamas atsakymas.

2

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Nematau čia jokios problemos, jei žiūri, o tau traukia akį ta žiūrinčioji, tai parašai ir tiek. O atrašys ar ne, tai jau kitas klausimas. Nereikia sukurt čia problemų kažkokiems dideliems svarstymams.. Kas dėl neatrašymo, tai gal nesudomino žinutės turinys, o gal tik šiaip anketą peržiūrėjo, tačiau nepanoro bendraut (neįtiko anketos užpildymas, išvaizda) :]

3

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Saulius parašė:

Nematau čia jokios problemos, jei žiūri, o tau traukia akį ta žiūrinčioji, tai parašai ir tiek. O atrašys ar ne, tai jau kitas klausimas. Nereikia sukurt čia problemų kažkokiems dideliems svarstymams.. Kas dėl neatrašymo, tai gal nesudomino žinutės turinys, o gal tik šiaip anketą peržiūrėjo, tačiau nepanoro bendraut (neįtiko anketos užpildymas, išvaizda) :]

Pritariu tavo nuomonei, bet tieisog nekyla kartais mintis, kad kai kurios merginos yra labai jau isrankios smile

4

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

O išrankumas blogai? Ir patys renkamės, o čia kai tūkstančiai prisiregistravusių, tai yra iš ko rinktis.. :] Ir dar gi nesinori netraukiančio žmogaus (jei ieškoma kažko konkretaus).. Kai pabendraut, tai betkas tinka, tik dažnai nulinčiuojama iki tokio lygio, kad nesvarbu turinys, bet jei į akį nekrenti, tai amen, net kai nieko neieško smile)

5

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

na vaikinai elgiasi analogiškai smile yra ir "etatinių" žiūrėtojų smile na lai žiūri, negi gaila smile) dėl neatrašymo - jei nesudomino, jei nepatiko tekstas ar vienas žodis "labas" tai ir neatrašai smile tai neišrankumas, tiesiog manau kad kiekvienas mes turime kažkokius kriterijus, jais ir vadovaujamės smile tiek vaikinai, tiek merginos smile

6

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Jei grazi ar idomi foto visada idomu paziureti ir visai nesvarbu vyruko tai ar moterytes anketoje smile

7

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Saulė parašė:

na vaikinai elgiasi analogiškai smile yra ir "etatinių" žiūrėtojų smile na lai žiūri, negi gaila smile) dėl neatrašymo - jei nesudomino, jei nepatiko tekstas ar vienas žodis "labas" tai ir neatrašai smile tai neišrankumas, tiesiog manau kad kiekvienas mes turime kažkokius kriterijus, jais ir vadovaujamės smile tiek vaikinai, tiek merginos smile

galima pasikartot-tam kad originaliai atrasyt reikia ir smegenu turet.ir i paprasta labas yra ka atsakyt.neverskyt visko tam zodziui.
tau nera girdeta fraze gyvai-labas,kaip laikaisi?
o kriterijai be abejo big_smile originalumas.:D:D:D:D

8

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Visiškai pritariu išsakytoms nuomonėms. Aš tokį kitų elgesį suprantu kaip bandymą atkreipti dėmesį. Jei toks žvilgčiotojas krenta į akį, man nesunku parašyti laiškutį, nors žinoma, man mieliau kai vyrai elgiasi drąsiai ir nebijo pirmi parašyt laiško, vien todėl, kad gali nesulaukt atsako.
Kartais ir pati ne kartą užeinu į kokio simpatulio anketą pažiūriu, bet pamačius kad jis ne mano nosiai (nu gal gerokai per aukštas, arba per gražus) , nu aš gi savikritiška ir tikrai nesitikiu, kad visiems patiksiu, bet gi va tikiuosi, kad jei jam patiksiu, tai gal jis ryšis parašyt pirmas big_smile  Nu tokia senamadiška nuomonę turiu apie merginimus smile Man gražiau, kai mergina tik duoda užuominą, kad vaikinas ją gali kibinti, bet tą pirmą žingsnį užkalbinti turėtų vaikinas smile Žinau, paika... ir tikrai nesu to įsikandusi, bet man tai taip žavu :::b31

9

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Renata parašė:

Visiškai pritariu išsakytoms nuomonėms. Aš tokį kitų elgesį suprantu kaip bandymą atkreipti dėmesį. Jei toks žvilgčiotojas krenta į akį, man nesunku parašyti laiškutį, nors žinoma, man mieliau kai vyrai elgiasi drąsiai ir nebijo pirmi parašyt laiško, vien todėl, kad gali nesulaukt atsako.
Kartais ir pati ne kartą užeinu į kokio simpatulio anketą pažiūriu, bet pamačius kad jis ne mano nosiai (nu gal gerokai per aukštas, arba per gražus) , nu aš gi savikritiška ir tikrai nesitikiu, kad visiems patiksiu, bet gi va tikiuosi, kad jei jam patiksiu, tai gal jis ryšis parašyt pirmas big_smile  Nu tokia senamadiška nuomonę turiu apie merginimus smile Man gražiau, kai mergina tik duoda užuominą, kad vaikinas ją gali kibinti, bet tą pirmą žingsnį užkalbinti turėtų vaikinas smile Žinau, paika... ir tikrai nesu to įsikandusi, bet man tai taip žavu :::b31

uztad merginos ir renkasi tik is pasiulytu variantu

10

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Anciasnapis parašė:
Renata parašė:

Visiškai pritariu išsakytoms nuomonėms. Aš tokį kitų elgesį suprantu kaip bandymą atkreipti dėmesį. Jei toks žvilgčiotojas krenta į akį, man nesunku parašyti laiškutį, nors žinoma, man mieliau kai vyrai elgiasi drąsiai ir nebijo pirmi parašyt laiško, vien todėl, kad gali nesulaukt atsako.
Kartais ir pati ne kartą užeinu į kokio simpatulio anketą pažiūriu, bet pamačius kad jis ne mano nosiai (nu gal gerokai per aukštas, arba per gražus) , nu aš gi savikritiška ir tikrai nesitikiu, kad visiems patiksiu, bet gi va tikiuosi, kad jei jam patiksiu, tai gal jis ryšis parašyt pirmas big_smile  Nu tokia senamadiška nuomonę turiu apie merginimus smile Man gražiau, kai mergina tik duoda užuominą, kad vaikinas ją gali kibinti, bet tą pirmą žingsnį užkalbinti turėtų vaikinas smile Žinau, paika... ir tikrai nesu to įsikandusi, bet man tai taip žavu :::b31

uztad merginos ir renkasi tik is pasiulytu variantu

Ta prasme? Plačiau, prašyčiau išrutulioti savo mintį :::920

11

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Anciasnapis parašė:
Saulė parašė:

na vaikinai elgiasi analogiškai smile yra ir "etatinių" žiūrėtojų smile na lai žiūri, negi gaila smile) dėl neatrašymo - jei nesudomino, jei nepatiko tekstas ar vienas žodis "labas" tai ir neatrašai smile tai neišrankumas, tiesiog manau kad kiekvienas mes turime kažkokius kriterijus, jais ir vadovaujamės smile tiek vaikinai, tiek merginos smile

galima pasikartot-tam kad originaliai atrasyt reikia ir smegenu turet.ir i paprasta labas yra ka atsakyt.neverskyt visko tam zodziui.
tau nera girdeta fraze gyvai-labas,kaip laikaisi?
o kriterijai be abejo big_smile originalumas.:D:D:D:D

yra smile bet nežinau kaip tau o man tai šį klausimą užduoda pažįstami žmonės smile jei nori gauti įdomų atsakymą, reiktų mokėti paklausti įdomiai big_smile
na jei tu neturi kriterijų ir tau viskas tinka, belieka tave tik užjausti smile aš tai leidžiu sau rinktis kad man įdomu o kas ne big_smile

12

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Taip, merginos ziuri anketas ,bet pacios pirmos neraso.Man irgi pakolkas ne viena pirma neparase.Bet turiu pastebeti,kad kitose pazinciu svetainese merginos aktyvesnes,pacios pirmos uzkalbina.Gal ten konkurecija didesne,merginu daugiau.:))
Kvieciu paneles buti aktyvesnem, jai kas patiko, tai ir pirmyn!!!

13

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Arvydas parašė:

Taip, merginos ziuri anketas ,bet pacios pirmos neraso.Man irgi pakolkas ne viena pirma neparase.Bet turiu pastebeti,kad kitose pazinciu svetainese merginos aktyvesnes,pacios pirmos uzkalbina.Gal ten konkurecija didesne,merginu daugiau.:))
Kvieciu paneles buti aktyvesnem, jai kas patiko, tai ir pirmyn!!!

Visi teisingai raso,merginos ziuri.....bet...bet pirmos drovesi atrasyt,nebent ta kuri ziurejo-atrasis,gal patiks...kiekviena laukia kasko stebuklingo....bet nevisada ir vyrai atraso

14

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Labai paprastas ats. Moteriska prigimtis neleidzia pirmai parasyt smile As pvz NIEKADA pirma nerasau, nors vaiknas labai patinka smile Tokia musu prigimtis. Cia uzsilike is Damu ir Riteriu laiku, kad vyras uzkalbina mergina ne atvirksciai smile nu o tos kurios ziuriu 10k anketa tiesiog nori atkreipt demesi, kad jom paraytum (bent as taip manau) smile

15 (redagavo zilvis 2013-03-23 19:17)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

keistuoles jus , norit :::220, bet ....va taip poto kai jau buna virs 35 , oi , oi , reikia vyro , noriu vaiku, niekas neziurejo i mane ....

Lina parašė:

Labai paprastas ats. Moteriska prigimtis neleidzia pirmai parasyt smile As pvz NIEKADA pirma nerasau, nors vaiknas labai patinka smile Tokia musu prigimtis. Cia uzsilike is Damu ir Riteriu laiku, kad vyras uzkalbina mergina ne atvirksciai smile nu o tos kurios ziuriu 10k anketa tiesiog nori atkreipt demesi, kad jom paraytum (bent as taip manau) smile

16

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Lina parašė:

Labai paprastas ats. Moteriska prigimtis neleidzia pirmai parasyt smile As pvz NIEKADA pirma nerasau, nors vaiknas labai patinka smile Tokia musu prigimtis. Cia uzsilike is Damu ir Riteriu laiku, kad vyras uzkalbina mergina ne atvirksciai smile nu o tos kurios ziuriu 10k anketa tiesiog nori atkreipt demesi, kad jom paraytum (bent as taip manau) smile

Jus savo paciu prigimti su feministemis sunaikinote... O dabar 21 amzius.....
ale lygios teises... big_smile Turite ko pacios norejote ir nera ko skustis del to..:)

17

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Aivaras parašė:
Lina parašė:

Labai paprastas ats. Moteriska prigimtis neleidzia pirmai parasyt smile As pvz NIEKADA pirma nerasau, nors vaiknas labai patinka smile Tokia musu prigimtis. Cia uzsilike is Damu ir Riteriu laiku, kad vyras uzkalbina mergina ne atvirksciai smile nu o tos kurios ziuriu 10k anketa tiesiog nori atkreipt demesi, kad jom paraytum (bent as taip manau) smile

Jus savo paciu prigimti su feministemis sunaikinote... O dabar 21 amzius.....
ale lygios teises... big_smile Turite ko pacios norejote ir nera ko skustis del to..:)

Nu tai Lietuvoje tų tikrųjų feminisčių matyt netiek jau ir daug, jei nerašo moterys pirmos.

18 (redagavo Aivaras 2013-03-23 21:28)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Bet visur kitur ''sustros'' norite buti lygiai tiek pat kiek ir vyrai amerikeniskos lezbiu propogandos prisiklause ane..

19

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Aivaras parašė:

Bet visur kitur ''sustros'' norite buti lygiai tiek pat kiek ir vyrai amerikeniskos lezbiu propogandos prisiklause ane..

na cia jau "visur kitur" labai jau abstraktu. Ne viska fiziskai imanoma moteriai padaryt, ka vyra sgali, kaip ir vyras ne viska fiziskai gali padaryt ka moteris gali smile

20

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Baikit čia manipuliuot tom lygiom teisėm, šiaip išvis nesvarbu kas ką rašo, bile dėžutėje kažkas atsiranda. Manau tos, kurioms niekas nerašo, ar rašo mažai, tai dažniausiai ir rašo kitiems, kadangi nėra tikslo tada čia iš vis būt, jei rašinėtis su keliais žmonėm. Ir analogiškai jei kažkurioms rašo po 50 naujų žmonių į dieną, tai kokio velnio joms vargt ir dar kažkam rašyt? Ir taip nėra kada atrašinėti visko.. Analogiškai manau ir su vyrais wink Kas dėmesio daugiau susilaukia, tai niekam ir rašyt nereik, o kas nesusilaukia ar tingi laukt - tie ir rašo smile
Visi kiti variantai atrodo juokingai.