181

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

merginos per daug ispuikusios lietuvoje, o cia pasidarbavo purvasklaida ir visokie zurnaliugos is kaimu pririnkti, kas antras straipsnis, kad lietuvaites graziausios pasaulyje, tai dabar kiekviena kaimietuke nuo zagres nulipusi, atvaziavusi i miesta isivaizduoja,kad ji miss pasaulis... viskas aisku, merginoms reikia keistis nuo pagrindu ir maziau kompleksuoti.

182

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

vaikinai negauna tiek demesio kiek merginos cia, pritariu vieno zmogaus zodziais. esu isitikines kad kiekvienai panai parase bent po 100 vaikinu, ir is ju gal vienam atrase ir tai nezinia ka, tiesiog merginos nezino ko nori, uztat kai koks istvirkelis paraso, tada viskas, apie visus isvada subendrina kad aplink vien istvirkeliai.
jei butu paprastesnis poziuris ir saves neaukstintu, butu ir daug paprasciau, deja, vertybiu nera isvis. del ko bendraujama ir kuriamos seimos isvis baisu pagalvoti.
cia kaip pas vaikus, kieno grazesnes masinytes ir daugiau lego konstruktoriu, su tuo ir draugauju..

183

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

kai kurios raso smile

184

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:

vaikinai negauna tiek demesio kiek merginos cia, pritariu vieno zmogaus zodziais. esu isitikines kad kiekvienai panai parase bent po 100 vaikinu, ir is ju gal vienam atrase ir tai nezinia ka, tiesiog merginos nezino ko nori, uztat kai koks istvirkelis paraso, tada viskas, apie visus isvada subendrina kad aplink vien istvirkeliai.
jei butu paprastesnis poziuris ir saves neaukstintu, butu ir daug paprasciau, deja, vertybiu nera isvis. del ko bendraujama ir kuriamos seimos isvis baisu pagalvoti.
cia kaip pas vaikus, kieno grazesnes masinytes ir daugiau lego konstruktoriu, su tuo ir draugauju..

Kas tau yra, kokia širšė įkando, kad visos tokios blogos tapo? O tu nesubendrini? Pasižiūrėk į paryškintas citatos vietas. O jei ir parašė merginai koks 100, o ji atrašė tik vienam, tai gal tik jis ir tebuvo vertas jos dėmesio? Jums vėl blogai bus - atrašo visiems, su visais bendrauja - k...šė, atrašo TIK (o varge vargeli...) vienam - pasikėlusi kalė. Ir taip blogai, ir kitaip negerai... Na o jeigu jai užteko to vieno, kuriam atrašė ir (bingo!) jie vienas kitam tiko, patiko, tai ko jai vargintis su likusiais 99? Kad o gal dar koks vienas tiks? O kam?
Neskaičiavau, parašė man koks 100 ar ne, statistikos nevedu. Tikrai, atrašau ne kiekvienam. Jei pirmas laiškas, o jame vienas žodis - VIENAS! - ir tas, aišku, yra "sex", tai ką - ir tam atrašyt reikia? Pasiųsi kuo toliau, tai vėl bloga paliksi. Yra čia ir normaliai bendraujančių, ir vertų tikro, realaus susitikimo. Ir buvau, ir ilgiau bendravau. Bent iš pradžių viskas gerai, o ilgiau pabendravus išlenda ir blogų savybių. Va todėl aš vis dar čia.

O jūs baikit vieni ant kitų varyt - abiejose pusėse visokių yra (ir visokių reikia). O kad pažiūri anketą kelis kartus, kas čia baisaus? Na, nesumąsto, ką parašyt. Jūs irgi norit ne vien tik "la, ka wk?" Nebijau ir pirma parašyt, tik niekada taip nerašau. Paskaitau, kas anketoj išskirtinio pasirodo, apgalvoju, ką parašyčiau, ko ne. Kodėl kelis kartus žiūriu? Ogi patikrint, pavyzdžiui, kaip seniai jis čia nesilankė, ar yra tikimybė sulaukt atsakymo ir ar verta gaišt laiką. Jūs ką - taip nedarot? Aha, tiesa, yra čia viens veikėjas, kuris merginų anketas peržiūri ne po vieną ir net ne po dešimt kartų (mano irgi), bet nieko nerašo (manau, merginos žino, apie kurį aš čia, ne viena su juo susidūrė). Kaip vyras jis manęs niekada nesudomintų, tai ko man pirmai rašyt? Kad paklausčiau, kokio velnio mano anketą po -niolika kartų atsivertė? Ar tiesiai šviesiai klaust - dr....ini į mano foto žiūrėdamas ar ką? Tarkim, sulauksi teigiamo atsakymo. Bendraut vis tiek nenorėsi, o tas liks nepatenkintas, kad pirma parodžiusi dėmesį (parašiau gi pirma) toliau bendraut nenoriu ir lėks į forumą kurt ašaringos temos, kokios tos mergos (!) blogos, neapsisprendusios ir dar visaip kaip kitaip negeros....

185

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Reikia pagalvoti ar zmogus pats vertas to demesio, kad sprestu kas vertas jo-s demesio?
Nes svetimus minusus skaiciuoti lengva, o savus retai kada pastebi.
Aisku diskusija beviltiska, nes vien seksas vaidenasi merginoms, ka galiu pasakyti, nieko gero jei vaidenasi.
Nors keltu maziau nuotraukeliu kur pusnuoges, tada niekas nesikabinetu, na jei mergina pasispuikuot ateina ir pati nepagauna to kad kaip tik domins tik istvirkelius tokiomis nuotraukomis, tai gal ta mergina kaip tik jaucia nuo to kazkoki malonuma..
Visada verta pagalvoti apie save, kas esi, tada ir pagalvok ar pats-i turi tiek pliusu kiek tas taves vertas zmogus.

186

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Šitas veikėjas,peržiūrėjęs Mano anketą 19 kartų man parašė:D

187

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Rita parašė:

Šitas veikėjas,peržiūrėjęs Mano anketą 19 kartų man parašė:D

Negali būt. :::005 Zbignew? Arba yra dar bent vienas jo pasekėjas..

188

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

karta parasiau patikusiam vaikinui,na o jis neatrases mane uzblokavo tai kaip cia suprasti?

189

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

suparantu kad neraso viena karta ziurejusios anketa bet ne 15 kartu ziuri ir visven neraso ir net neatraso .

190

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Miss B parašė:

karta parasiau patikusiam vaikinui,na o jis neatrases mane uzblokavo tai kaip cia suprasti?

Čia tai savotiškai mistika... O aš esu taip padariusi. Ir žinau, kodėl Visuose (spėju) populiariausiuose portaluose "siautėja" toks Laurynas, jei neklystu, bet greičiau jau atpažinsi jį iš nick'o arba skypės - Tulpinikis. Tiek čia, tiek kituose portaluose pildavo (neabejotinai, copy/paste) tą pačią žinutę n metų. Dabar patobulėjo - kažką naujesnio sugalvojo. Buvau kažkada "įsileidusi" į skype, bet teko greit išmest - nu chamas neeilinis... Ir kai dabar parašė ten, kur jo dar nebuvau mačiusi, blokavau neatsakiusi.

191

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

as tai pirma rasyciau jei pamatyciau ta SAVAJI smile bet kolkas tenka dziaugtis ka turiu smile

192

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Aistė parašė:

as tai pirma rasyciau jei pamatyciau ta SAVAJI smile bet kolkas tenka dziaugtis ka turiu smile


Tai tipo turi dabar vyra, bet cia ieskok.lt rasi kazka grazesni ir ''geresni'', tada mesi dabartini savo vyra?:D Ka ir sakiau, o dar sako, kad vyrai kiaules, ot..

193

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Jei mane kas pamatė - parašykit. smile

194

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Kai pinigu nori zinokit paraso labai net pirmos big_smile

195

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Aistė parašė:

as tai pirma rasyciau jei pamatyciau ta SAVAJI smile bet kolkas tenka dziaugtis ka turiu smile

vargu ar vien isvaizda tau padetu atspeti ar jis tavo big_smile

196

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

norisi kad vaikinai pirmi parasytu ..o jei noriu kad parasytu koks konkretus tai ir ziuriu smile

197

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Asmeniškai aš nerašau todėl kad nesudomino smile taip ir gaunasi kad niekam nerašau big_smile

198

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Yo te esperare parašė:

Asmeniškai aš nerašau todėl kad nesudomino smile taip ir gaunasi kad niekam nerašau big_smile

keliauk i Anglija pas musulmonus, tokie tave greitai sudomins, arba parasyk kokiam verslininkui tetukui.
mergaite, nekelk sau kainos, nes tai atrodo juokinga, ne pati graziausia, ne pati sauniausia esi, kelti reikalavimus visi moka, o ka pati moki tai dar klausimas.

199

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Vat dar vienas irodymas. Cia pabendrauti teko su megina per ieskok.lt, paprasiau susirasyti per kitur, nes stringa sis puslapis. Ok, matau online daznai buna, paraso, kad uzsiemus, gerai. Po kiek laiko parasau jai kai ji vel prisijungus, ir ikelia nuotraukas savo anketoje, neatraso. Po keliu dienu parasiau jai - vel neatrase. Veliau paklausiau kodel ignoras? Kai istriniau is anketos, tai sypsenele gavau vietoj net pacios priezasties.

Kita situacija, su viena mergina is cia per ieskok.lt ir kitur, na po to sms, paklausi ar galiu paskambinti, tai jokio atsakymo negauni, kita diena,kita syki paklausi, tai sako dabar uzsiemusi su drauge.
o kai pasiulai susitikti, tai nuolat laiko nera.
tai kam cia isvis registruotis, nesuprantu, vien maigyt mygtukus, vajei kaip faina..

200

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:

Vat dar vienas irodymas. Cia pabendrauti teko su megina per ieskok.lt, paprasiau susirasyti per kitur, nes stringa sis puslapis. Ok, matau online daznai buna, paraso, kad uzsiemus, gerai. Po kiek laiko parasau jai kai ji vel prisijungus, ir ikelia nuotraukas savo anketoje, neatraso. Po keliu dienu parasiau jai - vel neatrase. Veliau paklausiau kodel ignoras? Kai istriniau is anketos, tai sypsenele gavau vietoj net pacios priezasties.

Kita situacija, su viena mergina is cia per ieskok.lt ir kitur, na po to sms, paklausi ar galiu paskambinti, tai jokio atsakymo negauni, kita diena,kita syki paklausi, tai sako dabar uzsiemusi su drauge.
o kai pasiulai susitikti, tai nuolat laiko nera.
tai kam cia isvis registruotis, nesuprantu, vien maigyt mygtukus, vajei kaip faina..

neklausinek -  skambink! siulyk susitikt - jei bus jinai susidomejus, tai tikrai ras laiko, jei ne, negaisk laiko... o kad klausi, kodel, prasai atrasyt, tai cia jau jos galvoja, kad tu jau neva koks manjakas big_smile ir dauguma cia merginu tik pasirodyt ateina, kitos susikuria "fake" anketas, su ne savo nuotraukom, toks cia tas ieskokas, ypac su jaunom merginom 18-25, nes joms raso daug ir jau jos galvoja "vajej, kokia as populiari..." big_smile va nuo 25 idomiau big_smile na vienu zodziu, nepasiduok, rasyk, siulyk, bendrauk ir nepasiduok, gal ir rasi ka rimto, bet geriau iseik kur , susirask nauju draugu, su naujais draugais atsiras ir nauju merginu wink peace smile))