21

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

vilma parašė:
Aivaras parašė:

Bet visur kitur ''sustros'' norite buti lygiai tiek pat kiek ir vyrai amerikeniskos lezbiu propogandos prisiklause ane..

na cia jau "visur kitur" labai jau abstraktu. Ne viska fiziskai imanoma moteriai padaryt, ka vyra sgali, kaip ir vyras ne viska fiziskai gali padaryt ka moteris gali smile

Va ir deretu moteriai buti ten kur jos vieta o vyrui ten kur jo vieta.. nemanai? smile

22

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Aivaras parašė:
vilma parašė:
Aivaras parašė:

Bet visur kitur ''sustros'' norite buti lygiai tiek pat kiek ir vyrai amerikeniskos lezbiu propogandos prisiklause ane..

na cia jau "visur kitur" labai jau abstraktu. Ne viska fiziskai imanoma moteriai padaryt, ka vyra sgali, kaip ir vyras ne viska fiziskai gali padaryt ka moteris gali smile

Va ir deretu moteriai buti ten kur jos vieta o vyrui ten kur jo vieta.. nemanai? smile

turbut tik nemanau, kad sutartume del to, kur moteru vieta, o kur vyru wink

23

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Na, apie vaikinus ta pati galiu pasakyti, ateina paziuri bet neraso. Mano nuomone jei vaikinui uzkliusiu patiksiu pats pasasys, o jei rodo principus ale nerasysiu as pirmas tai man ir nereik tokios bobos:-\

24

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Neparase, gal iesko kitokiu bruozu, sudejimo, ..... Ne jus vienos renkates , mes irgi. Neziurim aklai,perskaitom anketa...:::407

asta parašė:

Na, apie vaikinus ta pati galiu pasakyti, ateina paziuri bet neraso. Mano nuomone jei vaikinui uzkliusiu patiksiu pats pasasys, o jei rodo principus ale nerasysiu as pirmas tai man ir nereik tokios bobos:-\

25

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Dauguma zmoniu yra tinginiai. tai visai normali ir net pageidaujama busena. Bet kai kurie taip pasinere i tinginystes liuna,kad tingi net del saves. Tai labai matosi cia ,perziurint anketas. Susidaro toks ispudis,kad jei jau mergina ikele nespetna foto,tai anketa kaip ir uzpildyta,- tuoj pasipils gerbeju buriai. Nifiga. paskui skundziames,kad siulo tik viena veiksma, ir kokie tie vyrai nerimti.
O ka as turiu parasyt merginai,kuri cia uzsiregistravo "rimtiems santykiams"ir sugebejo ikelt tik savo dailu veideli ir kojytes? Tokiu cia dauguma. Jos niekuo neissiskiria. Butent likusi anketos dalis yra svarbesne. Bet ten jau mat neuztenka minutes laiko,kad viska surasyt. O ir tam ,kad kazka parasyt ,reikia zinot kas tu esi ir isvis ko nori.

26

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

As is tu kuri ziuri, bet neraso big_smile Jej!

27

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

man parase pirma bet be nuotraukos:D neaisku kas ten istikruju:D cia gal dar kaip tradicija likus nuo kadaisia kad vaikinai turi pirmiau uzkalbint paneles. cia mano nuomone ir man nebutina kad merginos pirmos rasytu, man patinka paciam parasyt:)))

28

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

na maza nuotrauka gali pasirodyti patraukli, o uzeini i anketa ir matai, kad zmogus ne tavo skonio, ar dar kazkas netinka smile Negi visiem rasyti smile

29

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Amber parašė:

na maza nuotrauka gali pasirodyti patraukli, o uzeini i anketa ir matai, kad zmogus ne tavo skonio, ar dar kazkas netinka smile Negi visiem rasyti smile

turbut mano atvejas. Perziuri ojetusmarijasvenciausioji kiek, o paraso viena is tukstancio turbut (o gal ir maziau).

30

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Donatas parašė:
Amber parašė:

na maza nuotrauka gali pasirodyti patraukli, o uzeini i anketa ir matai, kad zmogus ne tavo skonio, ar dar kazkas netinka smile Negi visiem rasyti smile

turbut mano atvejas. Perziuri ojetusmarijasvenciausioji kiek, o paraso viena is tukstancio turbut (o gal ir maziau).

mano beveik niekas neziuri,o kad parasytu,tai irgi is tukstancio viena.tik kaip ta viena parasys jai nieks neziuri :::810:::810:::810.:::946

31

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Mano anketą peržiūri daug kartų bet niekas praktiškai neparašo big_smile ir įdomiausia kad tie patys žmonės po kelis kartus peržiūri koks tikslas tai daryti,jai žmogus nepatiko iškart big_smile lyg kas nors joje pasikeis big_smile

32

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Agota parašė:

As is tu kuri ziuri, bet neraso big_smile Jej!

Tai kam tada aplamai ziureti,jai neparasai niekam....tik kad laika pratemti:::a22

33

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Juk ziurejimas ir yra ieskojimas. Tad nepykite, jeigu kas pažiūri ir neparaso, arba neatraso:) manau, tai reikia laikyti savotišku žaidimu:)

34

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Visada mieliau matyti ne tik foto, tačiau ir turinyje pabandyti paieškoti bendrų taškų, jei turinio nėra, tada nuotrauka ir tebus tik pirmam momentiniui įspūdžiui. Tačiau pasižvalgyti malonu. Be to ir ieškojimai skirtingi..

35

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

siais laikais paneles labai drovios big_smile

36

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

ne drovios o achujelinusios

37

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nu jo galima ir taip sakyt big_smile

38

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Čia ne tik merginos taip daro. Aš ir pradėjau, nes tik tiek jog leidžiu čia laiką kai nuobodu, apžiūriu kokios dailios merginos mūsų ir toliau nieko neveikiu. ir taip ne vieną kartą. Tai jeigu kam atsibodau  tai labai atsiprašau kad nervinu užėjęs ir neparašau. Jei norit pabendraut, rašyk, nes jei lauksit kol parašys kas tai taip ir pralauksit visą gyvenimą smile big_smile

39

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

ale ot problema radot big_smile paziurejo ir neparase big_smile nu tai patys parasykit, ar taip jau baisu? big_smile tipo kokios jos bjaurios, ziuri ir neraso :DDD arba atsidarykit apieska ir parasykit visom, kurios patinka, nu nemazai darbo gausis, bet paskui uztat turesit ka veikt laiskus skaitydami big_smile

40

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Saule parašė:

ale ot problema radot big_smile paziurejo ir neparase big_smile nu tai patys parasykit, ar taip jau baisu? big_smile tipo kokios jos bjaurios, ziuri ir neraso :DDD arba atsidarykit apieska ir parasykit visom, kurios patinka, nu nemazai darbo gausis, bet paskui uztat turesit ka veikt laiskus skaitydami big_smile

eini gatve pasigrozejai mergina ,,kelias taip pasiziurejasuzkalbini?lygiai tas pats ir cia...