41

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

tai aiskul. as irgi megstu akis paganyt, ne visiem ir rasau. buna kad grazus, bet kita info nelabai tokia, buna kad "ne mano nosiai" big_smile nors tiem kur ne mano nosiai tai prie geros nuotaikos koki bucki dovanu uzdedu, pilnai galima suprast, kad man patiko ir toliau jau ju kitas zingsnis smile

42

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Merginos ne tai, kad drovios, bet ir nenorincios, nemokancios bendrauti. Visada laukia princu is pasaku ir kad visada vyrai viska uz jas darys, tokios chaliavscikes:)  Cia jos uzsiregistravo tik siaip pasipuikuot.

43

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

taip taip big_smile reik princo! zavaus grazaus protingo stipraus big_smile o jum bile kokios tinka? big_smile

44

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Saule, man gali buti ir tokia kurios figura tolokai ne modelio, gali buti siek tiek apkunoka, gali buti ir nelabai auksta ar nelabai zemo ugio. Minimalus grozis, jei patinka bendravimas, bent zmogaus sypsena, viskas. Kam man kazkokia  PuPulyTeJa?

45

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

asta parašė:

Na, apie vaikinus ta pati galiu pasakyti, ateina paziuri bet neraso. Mano nuomone jei vaikinui uzkliusiu patiksiu pats pasasys, o jei rodo principus ale nerasysiu as pirmas tai man ir nereik tokios bobos:-\

atienu paziurejau pasigrozejau ka turu arasyt  labas?kas butu normalu pasakyt pradziai bendravimo bet anketoje parasyta i labas ,kaip sekasi neatrasineju -tai ka uzsukusiam sakit:)?

46

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

tinsanis parašė:
asta parašė:

Na, apie vaikinus ta pati galiu pasakyti, ateina paziuri bet neraso. Mano nuomone jei vaikinui uzkliusiu patiksiu pats pasasys, o jei rodo principus ale nerasysiu as pirmas tai man ir nereik tokios bobos:-\

atienu paziurejau pasigrozejau ka turu arasyt  labas?kas butu normalu pasakyt pradziai bendravimo bet anketoje parasyta i labas ,kaip sekasi neatrasineju -tai ka uzsukusiam sakit:)?


Manau jos pageidauja originalumo, nes i labas ar i komplimentus jos padejusios. Tik koks tas originalumas?:(( Gal - sveikute, turiu mersa, einam i kavine, as tau pavalgyt zsisakysiu???

47

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

tai tas princas juk ir turi buti bendravimo prasme. ar ne ta turejai omeny?

48

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

ir kas cia tokio mano anketa gal per diena 50 perziurejo smile) o parase tik 1-2 tai anokia cia beda big_smile neraso ir nereikia, kas nores parasys .

49

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Erikutea parašė:

ir kas cia tokio mano anketa gal per diena 50 perziurejo smile) o parase tik 1-2 tai anokia cia beda big_smile neraso ir nereikia, kas nores parasys .

Aha, 200 vaikinu paraso, ir Erikute nei vienam neatrase:DDDD nebent vienam ar keliem.

50

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Kazkaip tokios temos jau kvepia naftalinu :::001. Beveik visos diskusijos issiplecia iki to - kas ziurejo, kodel neparase, jei parase tai neatrase, ka reikia rasyti ir t.t. Dauguma argumentu yra teisingi, kas nori ir turi ka parasyti, tas ir raso, nekreipia demesio ir nedejuoja, kad jam niekas neraso.  Norint kazka gauti (rasti wink ) reikia ir paciam i tai investuoti savo fantazijos..... Reikia perlipti per save ir nesivadovauti davatkiskom nuostatom ... smile

51

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

na kas ka investuoja

52

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:
tinsanis parašė:
asta parašė:

Na, apie vaikinus ta pati galiu pasakyti, ateina paziuri bet neraso. Mano nuomone jei vaikinui uzkliusiu patiksiu pats pasasys, o jei rodo principus ale nerasysiu as pirmas tai man ir nereik tokios bobos:-\

ateinu paziurejau pasigrozejau ka turu atrasyt  labas?kas butu normalu pasakyt pradziai bendravimo bet anketoje parasyta i labas ,kaip sekasi neatrasineju -tai ka uzsukusiam sakit:)?


Manau jos pageidauja originalumo, nes i labas ar i komplimentus jos padejusios. Tik koks tas originalumas?:(( Gal - sveikute, turiu mersa, einam i kavine, as tau pavalgyt zsisakysiu???

komplimentas komplimentui nelygus...ir ka pasakysi merginai jai pas ja mersas siu metu smile
na o tu i  uzrasa as rimta mergina ir labai kreipi demesi?cia gi internetas uzsukai paplepejai..ir ,,,

53

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Baikit jus su tuo savo "originalumu"... cia tos kur nori gauti ir skaityti "originalias" ar kokias tai "idomias" zinutes, tai abejoju ar pacios ka nors daugiau isspaustu negu: aha, taip taip, ne, gal ir t.t. smile

54

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Laba.Paziurejo,ivertino,neivertino,parasae,neparase-ar tai problema?Kaip atsirinkt kam parasyt-nepaziurejus anketos,a?

55

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

berniukai patys bais demesio nori wink net pyksta jei negauna wink

56

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

kristina parašė:

Mano anketą peržiūri daug kartų bet niekas praktiškai neparašo big_smile ir įdomiausia kad tie patys žmonės po kelis kartus peržiūri koks tikslas tai daryti,jai žmogus nepatiko iškart big_smile lyg kas nors joje pasikeis big_smile

Ziuri gal i Lietuva grizai.. wink

57

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Saule parašė:

berniukai patys bais demesio nori wink net pyksta jei negauna wink

Tu gal sukurk nauja tema, o tai panasu, kad trolini .... arba turetu buti labai juokinga wink

58

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

o kam nauja tema, jei ir taip temu sociai big_smile as netrolinu, bet kiek galima kartot kad jei nepatinki, tai ir neraso big_smile jie gi negirdi, nesupranta big_smile

59

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Turbut sia tema adminas jau gali rakinti DDD. Visiems viskas aisku wink

60

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

oi koki mes jautrus ir pazeidziami big_smile