61

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Na man asmeniškai jeigu pažiūrėjau ir patiko tai ir parašiau, o jeigu ne- kam rašyt.. Todėl net niekada nežiūriu, kas mane žiūrėjo, kam patikau irgi parašys smile

62

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

kristina parašė:

Mano anketą peržiūri daug kartų bet niekas praktiškai neparašo big_smile ir įdomiausia kad tie patys žmonės po kelis kartus peržiūri koks tikslas tai daryti,jai žmogus nepatiko iškart big_smile lyg kas nors joje pasikeis big_smile

Gal žmogus pamiršo, kad žiūrėjo tavo anketa prieš kelias dienas ir vėl per visas nuotraukas eina smile

63

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Tiesiog neparašo nes arba nepatikai (suprantama) arba nori originalumo --> paprastas bendravimas matau jau tiek visoms pabodęs, kad neverta  merginoms atrašinėt, nes tas pats per tą patį, bent jau aš taip manau smile Manau moterim labiau svarbi vyrų išvaizda nei vyrams moterų. Bent jau jei aš pažindinčiausi tiesiog turi būti šiek tiek "šarmo" (veido bruožai pagrinde ir bent jau minimalūs reikalavimai išvaizdai) kad tave tas asmuo trauktų, o visą kita susideda iš to kaip žmogus bendrauja realiose situacijose, o ne kaip minko knopkes už žydrųjų ekranų big_smile Gali būti mergina su idealia išvaizda iki veido, bet jei veidas nekabina (nepatraukli, blogiausiu atveju plytos prašosi) tai nepadės nei papai nei visa kita ir asmeniškai tokios nekalbinčiau smile Galbūt kitiem sueitų bele į lovą, bet jei ieškai ilgalaikių santykių, tas nepakeliui smile O dėl originalumo - pasikopini filosofinių minčių ir jau skaitaisi vos ne poetas ir vertas originalumo? smile come on realiam gyvenime abejoju ar taip "originaliai" bendraujama kasdien, nebent žmonės labai domisi kažkokia sritimi ir jiems tas svarbu smile Gali, be abejo, sugalvot kažko naujo, kad nepabostų rutina, bet tikrai nediskutuot kokia gyvenimo prasmė ar koks aš šiandien protingas ir užkariausiu visą pasaulį big_smile No offence, mano nuomonė iš neutralaus taško smile

64

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Giedrius parašė:

Baikit jus su tuo savo "originalumu"... cia tos kur nori gauti ir skaityti "originalias" ar kokias tai "idomias" zinutes, tai abejoju ar pacios ka nors daugiau isspaustu negu: aha, taip taip, ne, gal ir t.t. smile

Taikliai pastebeta. Reikalauja originalumo, o pacios atraso po viena zodi.

65

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Saule parašė:

o kam nauja tema, jei ir taip temu sociai big_smile as netrolinu, bet kiek galima kartot kad jei nepatinki, tai ir neraso big_smile jie gi negirdi, nesupranta big_smile

O kas patinka? Gejiskai atrodantis soliariuminis berniukas su auskariuku ir rozine maikute?  Kuris kiauras dienas sedi centro kavinese, dar klausimas ar ne ant teveliu sprando sedi, nors gal teveliai pokuistai ir duoda vaikeliui dideles kupiuras. Arba istate i gera darbo vieta be jokiu vargu, pokuj kad besmegenis koks tas vaikinas.  Tai tokie yra idealai?

Einu kazkaip miesta ir girdziu kaip pana vaikinui sako uz ranka susikabine,  - tuoj as eisiu gerti, ar tuoj mes eisim gerti.      As tai tokiai pasakyciau, tuoj gal tau ir raudona kilima pakloti ir limuzina uzsissakyti?

66

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Ligita parašė:

Na man asmeniškai jeigu pažiūrėjau ir patiko tai ir parašiau, o jeigu ne- kam rašyt.. Todėl net niekada nežiūriu, kas mane žiūrėjo, kam patikau irgi parašys smile


Koks ego, rasau tiems kurie tik man patinka, o tie kam patinku, tiems neatrasau?  smile Dar vienas moterisko savanaudiskumo pavyzdys:)

67

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Paulius parašė:

Tiesiog neparašo nes arba nepatikai (suprantama) arba nori originalumo --> paprastas bendravimas matau jau tiek visoms pabodęs, kad neverta  merginoms atrašinėt, nes tas pats per tą patį, bent jau aš taip manau smile Manau moterim labiau svarbi vyrų išvaizda nei vyrams moterų. Bent jau jei aš pažindinčiausi tiesiog turi būti šiek tiek "šarmo" (veido bruožai pagrinde ir bent jau minimalūs reikalavimai išvaizdai) kad tave tas asmuo trauktų, o visą kita susideda iš to kaip žmogus bendrauja realiose situacijose, o ne kaip minko knopkes už žydrųjų ekranų big_smile Gali būti mergina su idealia išvaizda iki veido, bet jei veidas nekabina (nepatraukli, blogiausiu atveju plytos prašosi) tai nepadės nei papai nei visa kita ir asmeniškai tokios nekalbinčiau smile Galbūt kitiem sueitų bele į lovą, bet jei ieškai ilgalaikių santykių, tas nepakeliui smile O dėl originalumo - pasikopini filosofinių minčių ir jau skaitaisi vos ne poetas ir vertas originalumo? smile come on realiam gyvenime abejoju ar taip "originaliai" bendraujama kasdien, nebent žmonės labai domisi kažkokia sritimi ir jiems tas svarbu smile Gali, be abejo, sugalvot kažko naujo, kad nepabostų rutina, bet tikrai nediskutuot kokia gyvenimo prasmė ar koks aš šiandien protingas ir užkariausiu visą pasaulį big_smile No offence, mano nuomonė iš neutralaus taško smile


Butent, mitas, kad vaikinai myli akimis o moterys ausimis. Cia labiau moterys myli akimis. Pacios taip del tos isvaizdos issidirbineja,kad net nezino ko nori. O jei trauks vaikino minimalus grozis, tai po kiek laiko atsiras grazesnis ir jinai soks prie to mesdama ta,kuris turi minimalu grozi. Nes merginos dabar iesko tik naudos ir pinigeliu. Gal net ir i isvaizda nevisada ziures o svarbu,kad butu islaikytojas piniguocius, kad ir storas ar treniniginis geziuks.
Del filosofiju tai nemanau, kad zmogus atrodo protingesnis, kai cituoja filosofus, galima ir savo kazka sukurti o ne kopinti.

68

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:
Ligita parašė:

Na man asmeniškai jeigu pažiūrėjau ir patiko tai ir parašiau, o jeigu ne- kam rašyt.. Todėl net niekada nežiūriu, kas mane žiūrėjo, kam patikau irgi parašys smile


Koks ego, rasau tiems kurie tik man patinka, o tie kam patinku, tiems neatrasau?  smile Dar vienas moterisko savanaudiskumo pavyzdys:)

69

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Tiesiog aš žinau ko noriu, neatėjau tam, kad beprasmiškai susirašinėti..

70

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

o man tinka ir labas ir ka veiki..ne visi mes vyrai esam tokie iskalbingi..manau kad tema galima isrituliuoti is nieko ir be jokio isankstinio suplanavimo nes esam apsoliuciai nepazystami zmones kurie nezinom vienas kito pomiegiu..likimo..charakterio...

71

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Ligita parašė:

Tiesiog aš žinau ko noriu, neatėjau tam, kad beprasmiškai susirašinėti..

Noreti nedraudziama, tik kad merginu norai, kartais pagalvoji ,kad lengviau tapti kosmonautu nei merginu norus, kuriuos jos pacios nevisada supranta. Merso visi nori, o ar verta to kad tave veziotu ant jo? smile

72

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

cia perdaug ziurinciu rimtai i internetini bendravima,bliauna vienas delto kad neatraso kitas kad merso neturi,,,juokinga ziuret beveik verksniu -ir inkscianciu klubelis:)

73

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Mersas kaip pavyzdys, beje labai geras kaip pavyzdys.

74

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Čia galima įžvelgti tam tikrą iš neatmenamų laikų susiformavusį stereotipą, kad vyras turi žengti pirmą žingsnį ir užkariauti/palenkti savo pusėn/patikti moteriai. Taip, žengti žingsnį vyrui būtina, bet po to turėtų eiti atsakomasis merginos žingsnis: patiko- bendrauji, nepatiko-nebendrauji.
Jei mergina pirma parašo, manau, yra visai normalu ir priimtina. Tačiau yra tokia tendencija, kad merginos, aiškina savo anketose, kokios jos draugiškos, mėgstančios bendrauti esą, tačiau tam faktui paneigti užtenka 2 minučių: parašyk joms laišką ir 99 proc. atsakymo niekuomet negausi.
Taip, kad ne tik dažniausiai pačios pirmos nerašo, bet dar ir į gautus laiškus neatsako...

75

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

gudrios ir neraso vedzioja uz nosies vaikinukus beje moterys ziauresnes uz vyrus net ir baisios moterys

76

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:

Mersas kaip pavyzdys, beje labai geras kaip pavyzdys.

ta prasme kaip automoblis? a jai tu dirbi uzsieni kam tau tas lietuvoje auto?kad pora men kaip pvz,,stovetu nejudinamas,,per akis gryzus ir taxi ir seip viesas susiekimas geras,a jai labai reikes ir isinuomosi,,auto turet de lto kad kazka kabint,,kiekveino reikalas,bet ne man

77

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Sutinku su Martynu, kad moterys žiaurios;-). Tik paskui tos gudrios vedžiotojos už nosies verkia, kad vienišos.... Ką pasirinko, tą ir turi. Jų dabartinė gyvenimo situacija yra praeities sprendimų visuma;-)

78

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Dėl rašymo-nerašymo jau tiek teisingų minčių išsakyta... Kažin ar verta kartotis. Bet šiaip - taip mes turbūt taip auklėtos, kad iniciatyvą turi rodyti vyras. Užtai ir nerašom pirmos. Na dar kokios etaloninės gražuolės gal ir galėtų rašyt nebijodamos gaut neigiamo atsakymo, tačiau jei moteris toli gražu nuo tobulybės - kokia prasmė pirmai rašyt ir po to gaut 90 proc neigiamų atsakymų. O likusius 10 iš tokių personų, nuo kurių geriau bėgt kuo toliau. Ir čia tikrai ne apie išvaizdą eina kalba, o apie bendrą kultūros lygį, mentalitetą, charakterį... Juk manau nei vienai moteriai nereikia budulio, tinginio, netašyto stuobrio ar dar kokio nors panašaus veikėjo. Sakykit ką norit, bet ypatingai po nenusisekusios šeimyninės patirties, išrankumas renkantis asmenį draugsytei, yra neišvengiamas dalykas.

79

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

visokiu yra, raso ir tos moterys ir t.t ne visos aishku taip pat kaip ir ne visi vaikinai. kiekvienam savo

80

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nerašau,nes kvailai jaučiuosi,kai negaunu atsakymo,o vaikinai atrašyti turbūt tingi:)