81

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Skonio reikalas, gal tiesiog nesudominai ir tiek ;D o ne tingi ;DDD panos matai kam nori tam atraso arba ne ;D o vaikinai tavo manymu visoms parasiusioms ;D kokia bloga nuomone apie vaikinus.. ;D

82

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

na daugelyje uzsienio saliu ypac didmiessciuose gyvenimo tempas labai didelis, taigi viskas vyksta 5x greiciau negu Lietuvoje, o lietuvos merginos kompleksuotos tai iki begalybes (palyginus su daugelio uzsienio merginom, kurios paprastesnes ir karstesnes) Daugely saliu esu ne karta mates kai panos kabina vaikinus ir nematau tame nieko blogo, o pas lt merginas dar kaimietiskas mastymas, viska turi daryti vyras ir jeigu as jam pirma paskambinsiu, tai drauges pavadins mane Kek....e
tai va realiai zmoniu mentalitetas lietuvoje nesikeicia daug daug metu.
atsieit laisva lietuva, bet zmones deja nelaisvi.

83

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

buna ir paraso, ko cia verki.. big_smile:D neparase, pats parasyk, randat jus bedu big_smile:D

84

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Danielis parašė:

na daugelyje uzsienio saliu ypac didmiessciuose gyvenimo tempas labai didelis, taigi viskas vyksta 5x greiciau negu Lietuvoje, o lietuvos merginos kompleksuotos tai iki begalybes (palyginus su daugelio uzsienio merginom, kurios paprastesnes ir karstesnes) Daugely saliu esu ne karta mates kai panos kabina vaikinus ir nematau tame nieko blogo, o pas lt merginas dar kaimietiskas mastymas, viska turi daryti vyras ir jeigu as jam pirma paskambinsiu, tai drauges pavadins mane Kek....e
tai va realiai zmoniu mentalitetas lietuvoje nesikeicia daug daug metu.
atsieit laisva lietuva, bet zmones deja nelaisvi.


su sita mintim dar sutinku smile lt mergos neiesko santykiu, jos at tiek nuskurdusios, kad laukia is pasiturinciu pasiulymu. paziurejusios i foto nusprendzia, ar gales jis ka pafinancuot ar ne. cia nuskurdusios salies mergos, jau issigime...o padorios nevaiksto i tokius kaip ieskok. jos ir taip randa draugu rate.

85

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Alvydas parašė:
Danielis parašė:

na daugelyje uzsienio saliu ypac didmiessciuose gyvenimo tempas labai didelis, taigi viskas vyksta 5x greiciau negu Lietuvoje, o lietuvos merginos kompleksuotos tai iki begalybes (palyginus su daugelio uzsienio merginom, kurios paprastesnes ir karstesnes) Daugely saliu esu ne karta mates kai panos kabina vaikinus ir nematau tame nieko blogo, o pas lt merginas dar kaimietiskas mastymas, viska turi daryti vyras ir jeigu as jam pirma paskambinsiu, tai drauges pavadins mane Kek....e
tai va realiai zmoniu mentalitetas lietuvoje nesikeicia daug daug metu.
atsieit laisva lietuva, bet zmones deja nelaisvi.


su sita mintim dar sutinku smile lt mergos neiesko santykiu, jos at tiek nuskurdusios, kad laukia is pasiturinciu pasiulymu. paziurejusios i foto nusprendzia, ar gales jis ka pafinancuot ar ne. cia nuskurdusios salies mergos, jau issigime...o padorios nevaiksto i tokius kaip ieskok. jos ir taip randa draugu rate.

na taip wink buvau cia susimates su  merginom is sito portalo, tai labai jau arogancija didele, susitikau su 1 kuri jau buvo per menesi laiko susimacius su 5 susitikus, sako: visi geri viskas ok, tada klausiu kodel nedraugauji? ai tipo vistiek kazko truksta?! KO TRUKSTA taip ir neaisku, tipo naujo Lexus neturi smile)
o merginos gi lietuvoje labai pavirsutiniskai barakudiska mastyma turi, nauja masina tai nieko nereiskia, ji gali buti firmos, lizingo, nuomota , skolinta, arba pvz kai as paklausiu kodel nesusisieke su jai patinkanciu vaikinu , tai gavau labai dideli pasipiktinima: NEGI TO DAR BETRUKO,kad AS PIRMA SKAMBINCIAU... nu jau tokia pigi ir tuscia arogancija, toks jausmas, kad ji Anglijos karaliene ir pirma neskambins...
jauciu tikra Anglijos Karaliene ir pirma paskambintu, truksta merginom paprastumo ir siltumo, visos per daug susireiksminusios... o siaip kartais per draugus pazindintis irgi nieko gero, kokia tustute is pavydo uzvems ka nors ir viskas, juk merginos dazniausiai tiki ka drauges/aveles sako, o ne savo galva galvoja.. nes per daug sunku paciai analizuoti ivykius ir filtruoti situacija, geriau gi drauges patars.ypac kokios vienam kaime uzaugusios, autoritetai.

86 (redagavo nesvarbus 2013-07-25 16:15)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Geda del lietuvaiciu. Paklausi merginos lietuves su kuria bendrauji jau apie menesi, ar noretu susitikt, tai prasideda dvejones. Uztat lenkaite sutiko po 3 dienu bendravimo susitikti.  Susitikom, pabendravom ir tiek.
O lietuvaitems reikia kokius metus, kol apsispres ar verta susitikt, kol tures savo nuomone suformavusi. Nebent vaidenasi seksomanai, kai pasiulai susitikti, jei joms atrodo, kad per anksti pasiulei susitikti, cia tai isvis bandau isivaizduoti ta vaizdeli kai sakoma, kad tik lova visiems rupi. Aha su prirakintom prie rankos lovom stengiames pasivyti merginas;DDD

Pamenu anksciau dar is kaimu ir kitu Lietuvos miestu merginos pacios keliaudavo i Vilniu ir siule susitikti, ir pas save kviesdavo atvykti. Na o dabar jau ne vien Vilniuje merginos sugadintos, bet ir kitur mazai beliko normaliu. Taip pagalvojus, ko cia bijoti pakelti uzpakali ir eini susitikti jei esi tarkim is to paties miesto, nu nepatiks tau gyvas bendravimas, apsisuki ir viso gero. Jau ne pirma syki girdziu, kad musu merginos labai nedrasios, ir visiskai pritariu.

Jau lietuviai patapo zemesni, uztat uzsienieciai tapo kaip kiekvienos merginos laimes garantas, o ar istikruju su uzsienieciais visada ta laime? Cia dar klausimas;) Apskritai, dazniausiai troleibuse, gatveje ar dar kur, neteko matyti, kad vaikinas lietuvis keliautu su uzsienieciais,uzsienietem, pagrinde merginos su gruzinais ir visai kitokiais bendrauja su tokiu malonumu, kad i visus kitus su pykciu ziuri, kad niekas to turkelio nepavogtu is ju, buvo toks atvejis, net buvo baisu ziureti i piktus merginu veidus big_smile

Pvz su jau 2 ar 3 pana kuria buvau susitikes sake, kad blogai angliskai kalba, arba isvis nemoka, bet pinigu knygoms ir kursams yra, taciau ne, turkajus su savo akcentu ir makarou kabinimu geriau pamokys kaip angliskai kalbeti:DDD

87

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Na aš dažnai pasižiūriu į vyrų anketas, bet kas užkliūna už akies tam ir rašau.. Matai, panelių įprotis toks yra - LAUKTI smile Laikui bėgant pasikeisim, bet dar ankstoka to tikėtis wink

88

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

geda del jaunimo ar vyru jie net nemoka patys parasyt laukia kol pirma mergina parasys

89

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Vieni nori buti pirmi( puldami rasyti) jeigu mes esame reti sveciai .  Kiti sugeba islaukti ( gal tai miegas o gal apmastymas)...  cia tas pats kad yra stebetojai ir yra zmones kurie tiesiog megsta bendrauti smile todel pas juos laiskai verda.. bet jiems visuomet gera pazinti ir kitus smile
As manau vieni ar kiti, raso vienodai.... Nera pasauli uzdraustas rasalas(cia jo begalo)  kad vaikinai ar merginos nesutiktu vienas kito smile Tiek realiam pasauli, tiek deka ineto.. galima laisvai susidraugauti.. Jeigu to norime mes kartu...

90

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

asta parašė:

geda del jaunimo ar vyru jie net nemoka patys parasyt laukia kol pirma mergina parasys

o man geda kad mano krasto merginos paperkamos net kokteiliu.  tenka isvaziuot i uzsieni, butent toks lietuvaiciu ivaizdis vietiniu akimis. deja, nieko geresnio ir cia.
jums greit uz bendravima reiks moket.. atsipeikekit ir pradekit gerbt save. gerai ten sake, kas uzsienyje kitaip bendraujancios, jos neziuri naudos. manau greit lietuvaites liks senmergem ir neva merginu svajone isteket, bus tik svajone. atsisakot dabar bendravimo, del materiju, veliu imsit bet koki del svajones.

91

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Alvydas parašė:
asta parašė:

geda del jaunimo ar vyru jie net nemoka patys parasyt laukia kol pirma mergina parasys

o man geda kad mano krasto merginos paperkamos net kokteiliu.  tenka isvaziuot i uzsieni, butent toks lietuvaiciu ivaizdis vietiniu akimis. deja, nieko geresnio ir cia.
jums greit uz bendravima reiks moket.. atsipeikekit ir pradekit gerbt save. gerai ten sake, kas uzsienyje kitaip bendraujancios, jos neziuri naudos. manau greit lietuvaites liks senmergem ir neva merginu svajone isteket, bus tik svajone. atsisakot dabar bendravimo, del materiju, veliu imsit bet koki del svajones.

Aš tai nesuprantu, ko tu taip burbuliuoji? smile Tai važiuok į užsienį ir bendrauk su tom superinėm panelėm, kuriom nieko nereikia.. Kas trukdo? smile Jei jau esi taip mumis visomis nusivylęs, nebesispjaudyk ir palik ramybei.. Kažkaip neskanu skaityti žinok.

92

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

asta parašė:

geda del jaunimo ar vyru jie net nemoka patys parasyt laukia kol pirma mergina parasys


Kiek tau vaikinu parase ir kiek tu esi atrasiusi?  Na is 200 vaikinu kokiems 3 ?

O kodel visada tik vyras turi rodyti iniciatyva?  Nejau moteris kaip koks invalidas, kuris nieko negali padaryti del vyro? Nu tai ir ieskok sau tarno, tik tokiu dar paieskoti reikes.

Moteriai gamta dave daugiau protelio, taciau musiskes gyvena uzpraeitu amziumi, kai visada TIK vyrai turejo listi po kojom. Dabar 21 amzius, blemba, Norvegijoje pamenu panos pacios rode nora bendrauti, o pas mus ne, mat ne lygis, reik kad vaikinas dar sliauztu, pfff.  Reikalaujat originalumo is vyru, kad nerasytu - ''kaip sekasi.''  Bet pacios net ir to isspausti nesugebat, tik vos 2 zodzius tesugebat parasyti - aha, ne, taip.

Kada ismoksit buti merginom, tada ir busit gerbiamos, o dabar tik bobelkos su dideliais reikalavimais.

93

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Šarūnė parašė:
Alvydas parašė:
asta parašė:

geda del jaunimo ar vyru jie net nemoka patys parasyt laukia kol pirma mergina parasys

o man geda kad mano krasto merginos paperkamos net kokteiliu.  tenka isvaziuot i uzsieni, butent toks lietuvaiciu ivaizdis vietiniu akimis. deja, nieko geresnio ir cia.
jums greit uz bendravima reiks moket.. atsipeikekit ir pradekit gerbt save. gerai ten sake, kas uzsienyje kitaip bendraujancios, jos neziuri naudos. manau greit lietuvaites liks senmergem ir neva merginu svajone isteket, bus tik svajone. atsisakot dabar bendravimo, del materiju, veliu imsit bet koki del svajones.

Aš tai nesuprantu, ko tu taip burbuliuoji? smile Tai važiuok į užsienį ir bendrauk su tom superinėm panelėm, kuriom nieko nereikia.. Kas trukdo? smile Jei jau esi taip mumis visomis nusivylęs, nebesispjaudyk ir palik ramybei.. Kažkaip neskanu skaityti žinok.


Neskanu skaityti, nes karti tiesa?   Neburbuliuoja zmogus, o pasako fakta. Paskaitykit belekoki uzsienio foruma, ypac kur rasoma apie Lietuva, salies zmones ir merginas, apie merginas pamatysit kas rasoma. Patys amerikonai, anglai ir arabai jau bega nuo lietuvaiciu merginu. Viena angle isvis parase, kad viena lietuve atmuse is jos vyra, nes tas buvo apsirupines:)

94

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Šarūnė parašė:
Alvydas parašė:
asta parašė:

geda del jaunimo ar vyru jie net nemoka patys parasyt laukia kol pirma mergina parasys

o man geda kad mano krasto merginos paperkamos net kokteiliu.  tenka isvaziuot i uzsieni, butent toks lietuvaiciu ivaizdis vietiniu akimis. deja, nieko geresnio ir cia.
jums greit uz bendravima reiks moket.. atsipeikekit ir pradekit gerbt save. gerai ten sake, kas uzsienyje kitaip bendraujancios, jos neziuri naudos. manau greit lietuvaites liks senmergem ir neva merginu svajone isteket, bus tik svajone. atsisakot dabar bendravimo, del materiju, veliu imsit bet koki del svajones.

Aš tai nesuprantu, ko tu taip burbuliuoji? smile Tai važiuok į užsienį ir bendrauk su tom superinėm panelėm, kuriom nieko nereikia.. Kas trukdo? smile Jei jau esi taip mumis visomis nusivylęs, nebesispjaudyk ir palik ramybei.. Kažkaip neskanu skaityti žinok.

mergike,o ką užsienį kitokios merginos?,jom ir lopų nereik

95

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

dija parašė:
Šarūnė parašė:
Alvydas parašė:

o man geda kad mano krasto merginos paperkamos net kokteiliu.  tenka isvaziuot i uzsieni, butent toks lietuvaiciu ivaizdis vietiniu akimis. deja, nieko geresnio ir cia.
jums greit uz bendravima reiks moket.. atsipeikekit ir pradekit gerbt save. gerai ten sake, kas uzsienyje kitaip bendraujancios, jos neziuri naudos. manau greit lietuvaites liks senmergem ir neva merginu svajone isteket, bus tik svajone. atsisakot dabar bendravimo, del materiju, veliu imsit bet koki del svajones.

Aš tai nesuprantu, ko tu taip burbuliuoji? smile Tai važiuok į užsienį ir bendrauk su tom superinėm panelėm, kuriom nieko nereikia.. Kas trukdo? smile Jei jau esi taip mumis visomis nusivylęs, nebesispjaudyk ir palik ramybei.. Kažkaip neskanu skaityti žinok.

mergike,o ką užsienį kitokios merginos?,jom ir lopų nereik

Kitokios, jei nebuvai uzsieni tai tau nesuprast. Kiek man teko lankytis ir mokytis, gyventi, tikrai daug bendraujanciu. Pas mus senamadisku paziuru merginos, dar kokio 17 amziaus, kai motinos savo dukrom sake, teketi uz uzsieniecio ar turtuolio. Taip jau nustistaciusios tos merginos pas mus.  Jei dabar atvykciau net i Estija, ten jau kitaip viskas butu. Draugas pasakojo, kad Sveicarijoje net nepazistamiems sveikinasi ir sypsosi, o pas mus kas nors taip galetu?:DDD

96

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

jie nuotikiu ieskotojiai  ustai pirmi neraso.

97

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Dalia parašė:

jie nuotikiu ieskotojiai  ustai pirmi neraso.


Pirmas paraso, tada iskart nuotykiu ieskotojas.
Pirmas neraso, tada iskart nuotykiu ieskotojas.

Tau kiek metu, kad tokia pieva parasyti?:) dar viena gyvenanti stereotipais, kad visur aplink nuotykiu ieskotojai. Maziau reikejo su nuotykiu ieskotojais prasideti.

Geriau cia paskaitom.
http://www.topix.com/forum/world/lithua … 4GM5L1UMEJ

98

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Jo. Atrašo-neatrašo, bet jau kai viena atrašė, susitikom, ir t.t.t galiausiai vedėm. Į gilias smulkmenas nesileisiu, tik pasakysiu finalą- ji, psichinis ligonis, ir šių laikų įstatymas nenumato priverstinio žmogaus gydymo. Tai labai liūdna, nes kai matai kad žmogus kliedi, ir niekaip negali įkalbėt kreiptis pagalbos- žiauru. Mest velniop? - turim vaikutį, o jam irgi reikalingi abu tėvai, baisu galvot kokį jį išauklės po skyrybų serganti motina, nes juk vėlgi įstatymas, kad ir sergančios, bet motinos pusėje. Siūlau nesirinkt internetu, nes čia visi esam su kaukėm, kurios anksčiau-vėliau nukrenta.

99

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Na žinot.. Kaip matau esam vieni kiti nepatenkinti.. Bet nafik taip kalbėti. Visokių yra. Pirma, tokiuose tinklapiuose renkasi žmonės, kuriems vienokiu ar kitokiu atžvilgiu kažkas "negerai".. Išsiskyrė, kas nors mirė, depresija, ne super duper atrodo, charakteris negeras ir t. t. Laimingi žmonės retai čia lankosi, tad ko reikia norėti iš čia esančių?? Pasiseka - gerai, nepasisekė?? Tai kam pykti? Ne visos tokios, o gerbiami vyrai, ne visas išbandėt.

100

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Vindausis parašė:

Jo. Atrašo-neatrašo, bet jau kai viena atrašė, susitikom, ir t.t.t galiausiai vedėm. Į gilias smulkmenas nesileisiu, tik pasakysiu finalą- ji, psichinis ligonis, ir šių laikų įstatymas nenumato priverstinio žmogaus gydymo. Tai labai liūdna, nes kai matai kad žmogus kliedi, ir niekaip negali įkalbėt kreiptis pagalbos- žiauru. Mest velniop? - turim vaikutį, o jam irgi reikalingi abu tėvai, baisu galvot kokį jį išauklės po skyrybų serganti motina, nes juk vėlgi įstatymas, kad ir sergančios, bet motinos pusėje. Siūlau nesirinkt internetu, nes čia visi esam su kaukėm, kurios anksčiau-vėliau nukrenta.


tai be abejo su kaukem.. manau kaukes irgi reikia pazint, nes tai zmogaus dalis... vedet? tai jau veida reikia slept? ka cia koki islama priemei?