161 (redagavo dija 2013-07-31 20:04)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:

Dija man patinka, linksma kai suaugusi moteris gyvena uzstrigusi paauglysteje, su tokiom neliudna.

linksma kai vaikai tave įvertina:::d96

162

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Oj, jau pirma jaunyste praejo tai primetei sau suaugusios statusa? Vaikai tai vaikai, tetukai pensininkai geriau ane;)?

163

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Anglija... O ką Lietuvoje nėra prostitučių? Uk moterys nors už svarus sportuoja, o ne už menkavertį litą:D

164

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

O, ne čia įtalpinau ! big_smile sorry, kaip ištrint dabar ?:D

165

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Nesvarbu kur ir uz kiek, na jei tau toks darbas yra normalu, tada viskas aisku su jumis:)

166

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Rita parašė:

Anglija... O ką Lietuvoje nėra prostitučių? Uk moterys nors už svarus sportuoja, o ne už menkavertį litą:D

:::035

167

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

pochuj uz kiek, tai pagarbos neduoda, jau kokiai reikia buti psichologiskai silpnai kad eiti tokiu keliu:)

168

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Geriau visokie iškrypėliai ar  likimo nuskriausti tegul eina pas prostitutes:) mergaitės užsidirbs,o tokiems nereiks prievartaut nekaltų panelių. Kol bus perkančių,tol bus parduodančių:)

169

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

prostitute - pati durna, pati kalta.
nekatos mergaites - suprovokavo elgesiu? pasidave prisigerus kompanijoje? pati kalta.

170

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Apsirengiau  suknelę,tam ,kad mane išprievartautų...:D  o gal pavyzdžiui, man tavo snukis provokuojantis. Mesiu plytą,pats kaltas,kam provokavai mane? Čia beviltiška kalbėt:)

171

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Apsirengiau  suknelę,tam ,kad mane išprievartautų...:D  o gal pavyzdžiui, man tavo snukis provokuojantis. Mesiu plytą,pats kaltas,kam provokavai mane? Čia beviltiška kalbėt:)

172 (redagavo nesvarbus 2013-08-03 09:00)

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Viskas priklauso nuo elgesio. Kiekvienai mergiotei lengva po to skustis, kad isprievartavo. Nors kas verte su tokiais susideti ar provokuojanciai apsirengti, na visada yra ribos, as juk niekada neiciau mieste kaip boratas koks su maudymosi kostiumeliu. Tai kam tie sijonukai kurie ir taip per daug trumpi, kad net triusikai matomi, plius spaklius, dar elgesis issaikiantis, o panele save laiko ''normalia''. Koki vaizda sukuri, tokia reakcija ir gauni.  Ir svarbiausia visu megstami zodziai - visi vyrai kiaules, jiems tik seksas rupi.  Tai kam tycia dar kelti provokacijas?:D Raudonuju zibintu kvartalo betruko.

173

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

aurelija parašė:

Tai jeigu paziurejau i anketa o vaikinas man nepatiko,tai kokio velnio as jam turiu rasyti:)))

tada ir parasyk tiesiai sviesiai -TU MAN VISISKAI NEPATIKAI .....
ir tada viiem viskas bus aisku , tik beda - jog gali koki hama izeist - tai taip tik priesu daugiau isigysi ....
Nesuprantu kas cia kam neaisku .... Turbut kazkam panele pirma karta anketa perziurejo - jis pasijaute labai zavus ir patrauklus , jai parase gal net .... , bet itariu atsakymo jokio nesulauke.....
Nieko panos ir nerasykit - jei kas nores pats parasys... O tai isvis istize tie jaunuoliai daros , noretu , kad juos kaip kokius princus panos pirmos pradetu liaupsint , ir gal net , kad i pasimatyma nusiveztu - bembely zebenksties nupirktu.....

174

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Girinis parašė:
aurelija parašė:

Tai jeigu paziurejau i anketa o vaikinas man nepatiko,tai kokio velnio as jam turiu rasyti:)))

tada ir parasyk tiesiai sviesiai -TU MAN VISISKAI NEPATIKAI .....
ir tada viiem viskas bus aisku , tik beda - jog gali koki hama izeist - tai taip tik priesu daugiau isigysi ....
Nesuprantu kas cia kam neaisku .... Turbut kazkam panele pirma karta anketa perziurejo - jis pasijaute labai zavus ir patrauklus , jai parase gal net .... , bet itariu atsakymo jokio nesulauke.....
Nieko panos ir nerasykit - jei kas nores pats parasys... O tai isvis istize tie jaunuoliai daros , noretu , kad juos kaip kokius princus panos pirmos pradetu liaupsint , ir gal net , kad i pasimatyma nusiveztu - bembely zebenksties nupirktu.....


Jus turbut gyvenat dar 19 amziuje. O kas trukdo merginai parodyti iniciatyva?:) merginos irgi bent kazkiek drasos turi tureti, ar pagal tave vyras turi kaip su propeileriu uzpakali skraidyt o mergina kaip mumija salia guleti?  merginoms gamta dave daugiau proto, tik keista kad tokie kaip Girinis kalba apie merginas kaip apie kokias su fizine negale merginas. Jei vien vaikinai turi viska daryti, tada betruko dar pavadeli nusipirkti.. Sovietinio mentaliteto pasirodo dar turim...

175

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

arba neistikimi graziuoliukai retai kada apsistoja ties viena big_smile big_smile big_smile

176

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

nesvarbus parašė:
Girinis parašė:
aurelija parašė:

Tai jeigu paziurejau i anketa o vaikinas man nepatiko,tai kokio velnio as jam turiu rasyti:)))

tada ir parasyk tiesiai sviesiai -TU MAN VISISKAI NEPATIKAI .....
ir tada viiem viskas bus aisku , tik beda - jog gali koki hama izeist - tai taip tik priesu daugiau isigysi ....
Nesuprantu kas cia kam neaisku .... Turbut kazkam panele pirma karta anketa perziurejo - jis pasijaute labai zavus ir patrauklus , jai parase gal net .... , bet itariu atsakymo jokio nesulauke.....
Nieko panos ir nerasykit - jei kas nores pats parasys... O tai isvis istize tie jaunuoliai daros , noretu , kad juos kaip kokius princus panos pirmos pradetu liaupsint , ir gal net , kad i pasimatyma nusiveztu - bembely zebenksties nupirktu.....


Jus turbut gyvenat dar 19 amziuje. O kas trukdo merginai parodyti iniciatyva?:) merginos irgi bent kazkiek drasos turi tureti, ar pagal tave vyras turi kaip su propeileriu uzpakali skraidyt o mergina kaip mumija salia guleti?  merginoms gamta dave daugiau proto, tik keista kad tokie kaip Girinis kalba apie merginas kaip apie kokias su fizine negale merginas. Jei vien vaikinai turi viska daryti, tada betruko dar pavadeli nusipirkti.. Sovietinio mentaliteto pasirodo dar turim...


Ai nu nesileisiu su tavim i kalbas , - nes tai uztruks amzinybe .... As asmeniskai nenoreciau kad manes kas rinktusi , geriau si malonuma sau pasiliksiu....

177

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Mindaugas parašė:
Saulius parašė:

Nematau čia jokios problemos, jei žiūri, o tau traukia akį ta žiūrinčioji, tai parašai ir tiek. O atrašys ar ne, tai jau kitas klausimas. Nereikia sukurt čia problemų kažkokiems dideliems svarstymams.. Kas dėl neatrašymo, tai gal nesudomino žinutės turinys, o gal tik šiaip anketą peržiūrėjo, tačiau nepanoro bendraut (neįtiko anketos užpildymas, išvaizda) :]

Pritariu tavo nuomonei, bet tieisog nekyla kartais mintis, kad kai kurios merginos yra labai jau isrankios smile

Vyrai irgi isrankus

178

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

Dalia parašė:
Mindaugas parašė:
Saulius parašė:

Nematau čia jokios problemos, jei žiūri, o tau traukia akį ta žiūrinčioji, tai parašai ir tiek. O atrašys ar ne, tai jau kitas klausimas. Nereikia sukurt čia problemų kažkokiems dideliems svarstymams.. Kas dėl neatrašymo, tai gal nesudomino žinutės turinys, o gal tik šiaip anketą peržiūrėjo, tačiau nepanoro bendraut (neįtiko anketos užpildymas, išvaizda) :]

Pritariu tavo nuomonei, bet tieisog nekyla kartais mintis, kad kai kurios merginos yra labai jau isrankios smile

Vyrai irgi isrankus

O pati lyg ne?

179

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

o man aplamai niekas neraso , taip kad neturiu kuom skustis smile) , o seip manau kartais zmones nori apimti daugiau nei gali , taip kad tas bendravimas internetu tampa vis sudetingesnis . Aplamai manau susirasei , bendratema vystosi , susitinki ir bendrauji realiai, nepajutai kad ydomu su juo baigi rysi , paprasta ir brandu smile

180

Re: Moterys, merginos vyru anketas ziuri bet pacios pirmos neraso :)

pirma parasiau ir mane uzblokavo tai nusprendziau pati pirma neberasysiu, is vyru puses turetu buti geda taip elgtis...