1

Tema: Patyrus ar nekalta?

Cia gal klausimas aktualiasnis vyrams..kuri mergina pasirinktumet ar patyrusia lovoj ar dar nekalta? Nes ir pliusu ir minusu yra abejuose atvejuose

2

Re: Patyrus ar nekalta?

Manau reik rinktis pagal save, nes jei nepatyręs daug, tai su patyrusia ir problemų gali kilt, o kai "panašūs" partneriai manau geriausias variantas smile

3

Re: Patyrus ar nekalta?

Manau žiūrėk kad tau patiktu, ir kad tu jai patiktum, visa kita susidėlios savaime. smile

4

Re: Patyrus ar nekalta?

Tik uz patyrusia. Nes su kalta tai jau tampa nemalonumu o sunkiu darbu, o dar tas kraujas.....

5

Re: Patyrus ar nekalta?

pasirinkciau ta kuri man patiktu ir kuriai as patikciau,,,

6

Re: Patyrus ar nekalta?

Skaitau, skaitau... tai ką vyrai mokytojais nenori pabūt? big_smile Taigis išmokintumėt taip elgtis, kad abiems būtų tobula.. Na tik reikia turėt subtilumo ir gebėt įsiklausyt į nepatyrusią partnerę smile
Bet kita vertus, patyrus ar ne, ne taip ir svarbu, vis tiek su kiekvienu partneriu reik gebėt įsiklaustyt į kitą žmogų smile O kas nemoka ir nenori tai elgiasi, kaip laukiniai smile

7

Re: Patyrus ar nekalta?

o kaip merginos i tai ziuri is kitos puses? patyres? nepatyres? smile)

8

Re: Patyrus ar nekalta?

jau geriau nepatyres daug negu toks kur per rankas eina..ligu tikrai nesinori prisigaudyt per tokius "maco"...fui..

9

Re: Patyrus ar nekalta?

hehe..:pp point for me big_smile

10

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:

jau geriau nepatyres daug negu toks kur per rankas eina..ligu tikrai nesinori prisigaudyt per tokius "maco"...fui..

Tai naudok prezervatyvus.
Tai tau geriau seksas 5 min kur nieko nepajautei, ar begalines aistros trunkanti egztaze kuri tesias maziausiai 30 min?
Su tokiu mastymu sulaukusios 30 moterys pradeda meiluziu ieskot.

11

Re: Patyrus ar nekalta?

Renata parašė:

Skaitau, skaitau... tai ką vyrai mokytojais nenori pabūt? big_smile Taigis išmokintumėt taip elgtis, kad abiems būtų tobula.. Na tik reikia turėt subtilumo ir gebėt įsiklausyt į nepatyrusią partnerę smile
Bet kita vertus, patyrus ar ne, ne taip ir svarbu, vis tiek su kiekvienu partneriu reik gebėt įsiklaustyt į kitą žmogų smile O kas nemoka ir nenori tai elgiasi, kaip laukiniai smile

O kokia nauda but mokytoju? Pojuciai prastesni. O kol ismokini tai kiek laiko uzsima. Nes ne tik buna nemokejimas, dar buna visokie kvaili principai, to nenoriu slykstu ir pan. O kas apmaudziausia buna varsgti mokai, ir kai galiausiai jau pranoksta imat taip ir issikyriat, ir ta kuri patyrusi jau atitenka kitam. Geriau jau but protingiesniam ir griebt ta kuri jau moka.

12

Re: Patyrus ar nekalta?

prezervatyvas tai ne 100 procentine apsauga...be to noreciau pamatyt kaip paimtum ismokyta mergina jei visi mastytu kaip tu..tegu kiti moko...cia ne moki nemoki manau esme..o ar myli ir patinka tas zmogus....nes jei taip koks skirtumas..ismoks su laiku ir vienas ir kitas...o jei ilgai reik mokyt na...naujiena blogas mokytojas esi..;/ principus turi tikrai ne kiekvienas..aisku pirma kart gal nenori visko bandyt ir pan.bet kita dar kita kart principu nebelieka..aisku jei tau 28 metai ir tu nemoki td jjau nekazka...bet jei 18-20 metu nemanau kad panos turetu but patyrusios labai jau nes rimtu draugysciu kai tiek metu tikrai daug nera buve...o kai 18 metu ir jau ase..biski nekazka...tikrai nebuvai pirmas bet tikrai ir ne paskutinis busi..tiesiog pana negerbia saves ir kisa bet kas bet kur ir bet kada..

13

Re: Patyrus ar nekalta?

Man tai juokingiausia kai vyrai dažniausiai sakosi, kad nori patyrusios moters šalia, bet kai pradeda rimtesnius santykius, nori, kad ji būtų turėjus ne daugiau 5 vyrų savo gyvenime ir neduok dieve jei ji bus bent kartą turėjusi vienkartinių santykių big_smile o patys tai ir ant turimų pirštų nesuskaičiuoja per kiek perėjo.. kažkaip nemąsto tie vyrai smile (Kalbu šį kartą ne iš asmeninės patirties, o tik tiek kiek esu kalbėjusi su ne vienu vyru)

14

Re: Patyrus ar nekalta?

vyrai sako kad sunku suprast moteris..bet kai pasiklausai ko patys nori...mazdaug nekaltos bet patyrusios..:D kad viska moketu bet nesiduotu su kiekvienu...patys eina per rankas bet nieko nesugeba big_smile daugelis tu mergisiu net normaliai myletis nemoka..ant greito kisa ir tiek..(as irgi kiek esu girdejus is panu kurios turejo tu vienos nakties nuotykiu..)todel panos ir nesilanko antra karta ;D

15

Re: Patyrus ar nekalta?

Taigis išmokintumėt taip elgtis, kad abiems būtų tobula..

Apie tai kaip patenkinti vyrą praktiškai nėra ką mokintis...

16

Re: Patyrus ar nekalta?

Renata parašė:

Man tai juokingiausia kai vyrai dažniausiai sakosi, kad nori patyrusios moters šalia, bet kai pradeda rimtesnius santykius, nori, kad ji būtų turėjus ne daugiau 5 vyrų savo gyvenime ir neduok dieve jei ji bus bent kartą turėjusi vienkartinių santykių big_smile o patys tai ir ant turimų pirštų nesuskaičiuoja per kiek perėjo.. kažkaip nemąsto tie vyrai smile (Kalbu šį kartą ne iš asmeninės patirties, o tik tiek kiek esu kalbėjusi su ne vienu vyru)

As tai tikrai nematau problemu kiek ji ten tu partneriu turejo iki manes.

17

Re: Patyrus ar nekalta?

Paulius parašė:

Taigis išmokintumėt taip elgtis, kad abiems būtų tobula..

Apie tai kaip patenkinti vyrą praktiškai nėra ką mokintis...

Sita tema neskirta homoseksualams.

18 (redagavo Arturas 2013-03-21 19:57)

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:
Arturas parašė:
Renata parašė:

Man tai juokingiausia kai vyrai dažniausiai sakosi, kad nori patyrusios moters šalia, bet kai pradeda rimtesnius santykius, nori, kad ji būtų turėjus ne daugiau 5 vyrų savo gyvenime ir neduok dieve jei ji bus bent kartą turėjusi vienkartinių santykių big_smile o patys tai ir ant turimų pirštų nesuskaičiuoja per kiek perėjo.. kažkaip nemąsto tie vyrai smile (Kalbu šį kartą ne iš asmeninės patirties, o tik tiek kiek esu kalbėjusi su ne vienu vyru)

As tai tikrai nematau problemu kiek ji ten tu partneriu turejo iki manes.

Reiskia biski keksius esi wink

AS uz pinigus dar neparsidavinejau. Ir kitas dalikas ka reiskia pagal tave keksius? O kas liecia seksa ar blogai kai megsti gera seksa o ne vien apsiriboji vien vaginaliniu? As del parnerio galiu padaryt bet ka (beveik), todel turiu teise kad man atsiligintu tuo paciu

19

Re: Patyrus ar nekalta?

as nekalbu apie pinigus kekse/keksius tai kai miega su betkuo..gera seksa tikiuosi su tuo paciu partneriu turi galvoje..nes tikrai nenoreciau kad man kistu toks vyras kuris kaisioja kur papuola..

20

Re: Patyrus ar nekalta?

Ir tu manai nekaltas vaikinas tau geriau negu tas su patirtim?