41

Re: Patyrus ar nekalta?

O man priesingai tas pastovumas lenda per gerkle. Norisi kazko nepastovaus. Tik va ta padaryti nera taip paprasta.

42

Re: Patyrus ar nekalta?

Arturas parašė:

O man priesingai tas pastovumas lenda per gerkle. Norisi kazko nepastovaus. Tik va ta padaryti nera taip paprasta.

gal veliau daeisi toki laikotarpi kai noresi seimos..dar ne tavo laikas reiskia

43

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:
Arturas parašė:

O man priesingai tas pastovumas lenda per gerkle. Norisi kazko nepastovaus. Tik va ta padaryti nera taip paprasta.

gal veliau daeisi toki laikotarpi kai noresi seimos..dar ne tavo laikas reiskia

Tai kad as ja turiu. Turiu ir du vaikus.

44

Re: Patyrus ar nekalta?

Arturas parašė:
Diana parašė:
Arturas parašė:

O man priesingai tas pastovumas lenda per gerkle. Norisi kazko nepastovaus. Tik va ta padaryti nera taip paprasta.

gal veliau daeisi toki laikotarpi kai noresi seimos..dar ne tavo laikas reiskia

Tai kad as ja turiu. Turiu ir du vaikus.

tai ka cia veiki td?

45

Re: Patyrus ar nekalta?

Ieskau nepastoviu santykiu

46

Re: Patyrus ar nekalta?

Arturas parašė:

Ieskau nepastoviu santykiu

galiu pasakyt tik viena...man gaila tavo vaiku..nes tevas tikrai jiems nera geras pavyzdys...tikiuosi del ju kad nieks nesuzinos sito...

47

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:
Arturas parašė:

Ieskau nepastoviu santykiu

galiu pasakyt tik viena...man gaila tavo vaiku..nes tevas tikrai jiems nera geras pavyzdys...tikiuosi del ju kad nieks nesuzinos sito...

Ka as vaikams darau blogo? As nuo savo zmonos sito neslepiu.

48

Re: Patyrus ar nekalta?

Arturas parašė:
Diana parašė:
Arturas parašė:

Ieskau nepastoviu santykiu

galiu pasakyt tik viena...man gaila tavo vaiku..nes tevas tikrai jiems nera geras pavyzdys...tikiuosi del ju kad nieks nesuzinos sito...

Ka as vaikams darau blogo? As nuo savo zmonos sito neslepiu.

ka darai vaikams?? klasika big_smile o zmona tavo tai tikrai dura..jei gyvena su tokiu kaip tu...

49

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:
Arturas parašė:
Diana parašė:

galiu pasakyt tik viena...man gaila tavo vaiku..nes tevas tikrai jiems nera geras pavyzdys...tikiuosi del ju kad nieks nesuzinos sito...

Ka as vaikams darau blogo? As nuo savo zmonos sito neslepiu.

ka darai vaikams?? klasika big_smile o zmona tavo tai tikrai dura..jei gyvena su tokiu kaip tu...

e,tu,ne dura.vaikai cia prie ko?

50

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:
Arturas parašė:
Diana parašė:

galiu pasakyt tik viena...man gaila tavo vaiku..nes tevas tikrai jiems nera geras pavyzdys...tikiuosi del ju kad nieks nesuzinos sito...

Ka as vaikams darau blogo? As nuo savo zmonos sito neslepiu.

ka darai vaikams?? klasika big_smile o zmona tavo tai tikrai dura..jei gyvena su tokiu kaip tu...

Pati kalta, as su ja esu 100 kart kalbejas kad man musu lovos reikalai netenkina, o jai visai nusispjaut. Tai galiausiai pasakiau taip gyvensim kaip brolis su sese. O sekso eisim ieskotis patys. Ar tu man siulai gyvent be sekso ir depresuot?

51

Re: Patyrus ar nekalta?

Arturas parašė:

Pati kalta, as su ja esu 100 kart kalbejas kad man musu lovos reikalai netenkina, o jai visai nusispjaut. Tai galiausiai pasakiau taip gyvensim kaip brolis su sese. O sekso eisim ieskotis patys. Ar tu man siulai gyvent be sekso ir depresuot?

Norėčiau pasidomėti, o tai kam tada esi santuokoje su žmogum, kuris tavęs netenkina?  Dėl vaikų, atsakysi?
Kita vertus, kodėl jai nusispjaut? gal tai tu esi savimyla ir  žmonos nemoki patenkinti ir sudominti, kad seksas su tavimi būtų įdomus kaskart? Išradingumo gal tau trūksta?
Tikrai žinau ne vieną atvejį, kai vyrai eina į kairę, nes atseit žmona nepaiso, kad jiems sekso reikia daugiau, o iš tikrųjų vyrai elgiasi kaip gyvuliai... buityje nepadeda, o grįžę po darbų iš žmonos, nepaisydami jos nuovargio, streso darbe, moteriškų dienų ir pan. reikalauja sekso kaip duoklės vyrui. Gi tokiai moteriai seksas yra tas pats, kas verslininkui -  mokesčiai. Mokėt moka, bet nėra patenkinti, o ilgainiui nebenori iš vis to. O tokiam vyrui aktualu tik save patenkinti, o į partnerio poreikius neatsižvelgia.Dar vienas variantas, kada vyras nesugeba moteriai parodyti, kad ji jam graži, o nori, kad ji laisvai jaustųsi prieš jį. O būna, kad moterys po skausmingų gimdymų nebenori sekso, nes tai asocijuojasi su skausmu, bet vėl gi, vyro pareiga moteriai parodyti/įrodyti, kad jis yra pakantus ir gali išmokyti iš naujo mėgautis seksu...

Arturas parašė:

O kas del nekaltu as asmeniskai tokiu merginu bijau, tikrai ne uz ka nesutikciau su ja myletis. Tas kraujas, skausmas ir visi kiti dalykai tikrai zavesio nekelia. Jei kazka beproto myleciau gal ir per sukastus dantis ta padaryciau. Bet siaip manau  kad niekada gyvenime to darysiu.

Arturai, o tai kaip tu gimdyme dalyvavai, jei tau skausmas ir kraujas yra atgrąsūs?

52

Re: Patyrus ar nekalta?

Renata parašė:
Arturas parašė:

Pati kalta, as su ja esu 100 kart kalbejas kad man musu lovos reikalai netenkina, o jai visai nusispjaut. Tai galiausiai pasakiau taip gyvensim kaip brolis su sese. O sekso eisim ieskotis patys. Ar tu man siulai gyvent be sekso ir depresuot?

Norėčiau pasidomėti, o tai kam tada esi santuokoje su žmogum, kuris tavęs netenkina?  Dėl vaikų, atsakysi?
Kita vertus, kodėl jai nusispjaut? gal tai tu esi savimyla ir  žmonos nemoki patenkinti ir sudominti, kad seksas su tavimi būtų įdomus kaskart? Išradingumo gal tau trūksta?
Tikrai žinau ne vieną atvejį, kai vyrai eina į kairę, nes atseit žmona nepaiso, kad jiems sekso reikia daugiau, o iš tikrųjų vyrai elgiasi kaip gyvuliai... buityje nepadeda, o grįžę po darbų iš žmonos, nepaisydami jos nuovargio, streso darbe, moteriškų dienų ir pan. reikalauja sekso kaip duoklės vyrui. Gi tokiai moteriai seksas yra tas pats, kas verslininkui -  mokesčiai. Mokėt moka, bet nėra patenkinti, o ilgainiui nebenori iš vis to. O tokiam vyrui aktualu tik save patenkinti, o į partnerio poreikius neatsižvelgia.Dar vienas variantas, kada vyras nesugeba moteriai parodyti, kad ji jam graži, o nori, kad ji laisvai jaustųsi prieš jį. O būna, kad moterys po skausmingų gimdymų nebenori sekso, nes tai asocijuojasi su skausmu, bet vėl gi, vyro pareiga moteriai parodyti/įrodyti, kad jis yra pakantus ir gali išmokyti iš naujo mėgautis seksu...

Arturas parašė:

O kas del nekaltu as asmeniskai tokiu merginu bijau, tikrai ne uz ka nesutikciau su ja myletis. Tas kraujas, skausmas ir visi kiti dalykai tikrai zavesio nekelia. Jei kazka beproto myleciau gal ir per sukastus dantis ta padaryciau. Bet siaip manau  kad niekada gyvenime to darysiu.

Arturai, o tai kaip tu gimdyme dalyvavai, jei tau skausmas ir kraujas yra atgrąsūs?

Gyvenu su ja ir del vaiku ir ne tik vaiku. O jai nusipjaut todel kad lovoj viskas turi buti tik pagal ja, pastovei sekso metu susipykstam del to. Nes jau atsibosta, but kaip kokiai prostitutei kuri tik turi daryti tai ko nori kitas.  O kas del nuovargio ir kitu dalyku. Tai as nesiskundziu kad mazai gaunu. Tiesa sakant seksas pas mus buna tik tada kai mano zmona to nori. O as ar noriu ar ne jai neidomu. Jos pacios jau to nebeprasau, tai nuovargis cia atkrenta. Bet ne tau cia suprast tu net nesi turejus ilgai pastovaus partnerio.
Kas liecia del gimdimo, tai as po gimdymo jos visiskai nespaudziau del sekso. Ji pati nusprende kada tai reikia padaryti.

O tu skiri seksa nuo gimdymo. Ar tu manai kad vyras dar turi gimdymo metu ir susijaudinti? As ne is tu kurie alpsta nuo kraujo, bet tai man geidulio tikrai neprideda.

53

Re: Patyrus ar nekalta?

Artūrai, siūlyčiau jums su žmona į psichologą ar psichoterapeutą kreiptis. Akivaizdu, jog šeimos tu prarasti nenori, o tarpusavy vienu du problemų spręsti nemokat.

54

Re: Patyrus ar nekalta?

Tai jai ji nenori nusileisti ir ieskoti kompromisu ka pades psichologas?

55

Re: Patyrus ar nekalta?

Arturas parašė:

Tai jai ji nenori nusileisti ir ieskoti kompromisu ka pades psichologas?

kazkoks tu "mutnas".ir argumentai pas tave slydus.nu jai nesugebi su zmona issiaiskint tai lyg ir vertas to ka turi.is tavo pasisakymu suprantu tik tiek kad su tavim kazkas negerai.zmona neduoda.mat kaip.nesutikau  dar tokios  moters.gal ji neturi kam duot,arba turi bet tai ne tu?va man butu idomu jos paklaust.nors koks cia idomumas klaust apie vyra kuriam neduoda.

56

Re: Patyrus ar nekalta?

Anciasnapis parašė:
Arturas parašė:

Tai jai ji nenori nusileisti ir ieskoti kompromisu ka pades psichologas?

kazkoks tu "mutnas".ir argumentai pas tave slydus.nu jai nesugebi su zmona issiaiskint tai lyg ir vertas to ka turi.is tavo pasisakymu suprantu tik tiek kad su tavim kazkas negerai.zmona neduoda.mat kaip.nesutikau  dar tokios  moters.gal ji neturi kam duot,arba turi bet tai ne tu?va man butu idomu jos paklaust.nors koks cia idomumas klaust apie vyra kuriam neduoda.

As ir nesakiau kad neduoda. Tai as greiciau nenori jei duoti. O ne ji.....

57 (redagavo Julie 2013-03-22 11:25)

Re: Patyrus ar nekalta?

Diana parašė:

na jei pana nekalta ir saugosi..abejoju ar ji noretu su tokiu kaip tu wink o del kraujo..na toks jau gyvenimas taip yra..bent taip gali suzinot kalta ji ar ne..o vaikinu abejoju ar yra nekaltu..nes jie nekaltybe su kaire arba desine praranda wink

ne visos nekaltybę praranda su krauju ir skausmu

58

Re: Patyrus ar nekalta?

Kalta - nekalta, patyrusi - nepatyrusi - klausimas panasus i "kas atsirado anksciau - vista ar kiausinis".
Kiekvieno jausmai, pomegiai ir norai skirtingi, tad galime diskutuot iki nukritimo smile
Beje, vyrai, klausimas jums - kokiais kriterijais ivertinate merginos "patyrima" lovoje? Kuom ji turi "pasizymeti", kad ivertintumete kaip "gera" ir "patyrusia" ? smile

59 (redagavo Arturas 2013-03-22 12:54)

Re: Patyrus ar nekalta?

Dovile parašė:

Kalta - nekalta, patyrusi - nepatyrusi - klausimas panasus i "kas atsirado anksciau - vista ar kiausinis".
Kiekvieno jausmai, pomegiai ir norai skirtingi, tad galime diskutuot iki nukritimo smile
Beje, vyrai, klausimas jums - kokiais kriterijais ivertinate merginos "patyrima" lovoje? Kuom ji turi "pasizymeti", kad ivertintumete kaip "gera" ir "patyrusia" ? smile

Inciatyvi, jaucia vyra, moka ivairiu triuku, neturiu tokiu dalyku kaip nepatinka slykstu ir pan. kuri neapsirobotu vien vaginaliniu seksu.

60

Re: Patyrus ar nekalta?

Tokiu atveju, Arunai, ir nepatyrusi mergina gali buti ideali partnere - kriterijai, kuriuos isvardinai, nera itin auksti, kai tarp dvieju zmoniu yra pasitikejimas vienas kitu. Jei moteris pasitikes vyru - taps idealia meiluze. Jei pasitikejimo nera gyvenime, is kur jis atsiras lovoj?.. Tai ka bekalbet apie vieno vakaro nuotyki (nors, aisku, ivairiu panu yra).